Skocz do zawartości
  • Postów

    175
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Karysu

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Karysu

  1. Hmm.. Może spróbuj w rejestrze pokombinować coś. Czasem po odinstalowaniu programu, pliki w rejestrze pozostają nadal.
  2. Początkujący gracz przynajmniej będzie wiedział, że lepiej nie zbliżać się zanadto do takich miejsc. Kulka w łeb i po sprawie. Zaś kamperzy-snajperzy przynajmniej będą mieli radochę :D
  3. Na NIE. Niech zostanie tak jak jest.
  4. A czemu by nie? Przynajmniej samotny wędrowiec (np. ja :) ) będzie wiedział, że w pobliżu celu są również jego kumple.
  5. Karysu

    [KOSZ] Propozycja

    Anu też cosik się wypowiem... 1. Niby przydatne, ale właśnie o to chodzi, by grzebać w plecaku w poszukiwaniu broni. Dodaje to jakoś realistyki. 2 i 3. Na każdym serwerze jest tak samo, ale tutaj jest właśnie inaczej. Sądzę, że nie powinniśmy tego zmieniać. 4. Jestem ZA! To by się naprawdę przydało. Przynajmniej nikt nie wie, że w pobliżu czai się jakiś SNAJPER, albo co :) Podsumowując... 1. NIE 2. Neutral 3. Neutral 4. TAK
  6. Karysu

    [KOSZ] Pewna propozycja

    Hmm.. Masz rację, nie wziąłem tego pod uwagę. Zapomniałem, o tym że ludzie jednak biorą nawet nieświadomie "przykład" z innych. W każdym razie cofam co mówiłem ;>
  7. Karysu

    [KOSZ] Pewna propozycja

    Ta.. Dość ciężko z tym by było. Poza tym mimo, że to niezbyt kulturalni ludzie to jednak gracze zapełniający serwer. Cóż zrobić? Tak już jest i tyle. Dlatego byłbym za wprowadzeniem cenzury, dzięki czemu wpisane przekleństwo nie byłoby zbyt satysfakcjonujące dla wypisującego, a co za tym idzie zmniejszyłoby ilość hejtów. No przynajmniej takie są moje przemyślenia.
  8. Karysu

    codtop15

    Łeee.. Dla mnie zbędne, i tak te no-lify zaraz wbiją po MAX lvl :D I rank ten straci jakoś sens. :)
  9. A w sumie mogę dodać cosik od siebie :D Oraz...
      • 1
      • Ustrzel fraga! (+)
  10. Karysu

    [KOSZ] Mikrofon

    Kurde.. Teraz dopiero to jakoś zauważyłem xD. Myślałem, że to pojedyńczy plugin do serwera jest! A tu proszę. EDIT: Niby w MTA, jest taka opcja z bindowaniem "voice" czy jakoś tak. Ale sprawdziłem tylko to opcjach. Nie sprawdzałem tego w praktyce.
  11. Karysu

    [KOSZ] Mikrofon

    Siemaneczko.. Mam takie malutkie pytanko, a mianowicie czy da się korzystać z mikrofonu? A jeśli tak to na jakim klawiszu? Pozdrawiam.
  12. Minimalne wymagania sprzętowe: System operacyjny: Windows XP (SP3) Procesor: 2.4 GHz Dual Core CPU (Dwurdzeniowy) Pamięć: 4 GB RAM Karta graficzna: 512MB Dedykowanej pamięci DirectX: Wersja 10 Miejsce na dysku: 3 GB Karta dźwiękowa: Sound Card: DirectX® Compatible Sieć: Szerokopasmowe połączenie z internetem Dodatkowe uwagi: Uruchomienie dedykowanego serwera i klienta na tym samym komputerze podwoi ilość potrzebnej pamięci RAM. W przyszłych aktualizacjach zamiast tego będzie potrzebne więcej miejsca na dysku. Zalecane wymagania sprzętowe: System operacyjny: Windows 7 Procesor: 3.0 Ghz Quad Core CPU (Czterordzeniowy) Pamięć: 6 GB RAM Karta graficzna: 2 GB Dedykowanej pamięci Moje uwagi: Gra pod względem optymalizacji jest dalej ulepszana, dlatego warto ją stale aktualizować. Na procesorze Intel Pentium 4 531 (3.00 GHz) grę można było uruchomić, lecz poziom FPS nie przekraczał 10-15. Na specyfikacji sprzętowej (moja): Intel Core 2 Duo E8400, 4 GB RAM, NVidia GeForce 210, Windows 7 SP1 gra działa płynnie w rozdzielczości 800x600 (nawet w obliczu hordy zombie), jej FPS nie spada poniżej 30.
  13. Karysu

    [KOSZ] Propozycja

    Nonsens.. Właśnie o to chodzi, żeby sobie dobierać przedmioty, a nie od razu w sekundę wszystko pozbierać. Jestem na NIE.
  14. Karysu

    [KOSZ] Propozycja

    1. Większość serwerów oferuje taką możliwość. Jestem na NIE, ponieważ zaawansowany gracz niech też se poszuka jakiegoś plecaka, a nie sie opieprza i stawia na wygodę. 2. Styknie informacja, że ktoś kogoś zabił i to wszystko. Bez informacji o broni i odległości. Jestem na NIE 3. Sloty są jakie są. Niech zostanie tak jak jest. Jestem na NIE 4. A tu w ogóle nie wiem o co ci chodzi 5. Hmm.. Nawet niezłe. Taki AirDrop. Ale nie lepiej podać lokalizację na chacie? Jestem na TAK 6. Ta.. I może do tego radar na całą mapkę? Jestem na NIE 7. Nawet dobry pomysł. Ale idea ze strojem byłaby deczko trudniejsza, od stworzenia specjalnego miejsca (otwieranego od czasu do czasu). Jestem na TAK 8. A to by się nawet przydało! Jestem na TAK 9. Celownik niech zostanie taki jaki jest. Jestem na NIE 10. Jak masz noktowizor to fajnie wszystko widzisz! To właśnie podoba mi się na serwerze najbardziej - ta urokliwa noc i ciemno jak w d**** piwnicy. Jestem na NIE
  15. Witam! Mam kilka pytań odnośnie tego serwera. 1. Na jakiej zasadzie będzie on działał? Tak jak w przypadku innych, w których są np. AmmoPacki i za to się itemki? Czy też będzie to inny rodzaj serwera? 2. Jakie tryby zostaną wdrążone? Chodzi mi o takie tryby jak np. nemezis, survivor, multi infekcja, polowanie, zabójca, asasyn itd. 3. Kiedy należy się spodziewać otwarcia serwera? Chodzi mi o datę przybliżoną, bo to oczywiste, że teraz raczej ciężko ustalić dokładną datę. 4. Sprawa oświetlenia na serwerze. Czy będzie ciemno jak w piwnicy, czy też jasno tak jak na Zombie Infection?
  16. Karysu

    Klasy premium na CoD

    Witam! Czy po upłynięciu czasu vipa na CoD. Klasa która grałem zostaje utracona? Czy mogę w nią grać też po upłynięciu vipa? A jeśli nie to czy lvl zostanie przywrócony po odnowieniu vipa?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności