Witam! Mam kilka pytań odnośnie tego serwera.
1. Na jakiej zasadzie będzie on działał? Tak jak w przypadku innych, w których są np. AmmoPacki i za to się itemki? Czy też będzie to inny rodzaj serwera?
2. Jakie tryby zostaną wdrążone? Chodzi mi o takie tryby jak np. nemezis, survivor, multi infekcja, polowanie, zabójca, asasyn itd.
3. Kiedy należy się spodziewać otwarcia serwera? Chodzi mi o datę przybliżoną, bo to oczywiste, że teraz raczej ciężko ustalić dokładną datę.
4. Sprawa oświetlenia na serwerze. Czy będzie ciemno jak w piwnicy, czy też jasno tak jak na Zombie Infection?