Skocz do zawartości
  • Postów

    57
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Shadow123

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Shadow123

  1. Na prawdę fajne akcje z awp i nie tylko.
  2. Shadow123

    [KOSZ] Darts

    Ja częściej oglądam niż gram ponieważ gra już po tylu przegranych godzinach mi się znudziła.
  3. Jestem pod wrażeniem jak Nesty cieżko pracuje, aby graczom grało się lepiej na serwerach.Masz ode mnie wielki +.
  4. 3 lat to już bardzo długo, widać że administratorzy włożyli bardzo dużo pracy, szacun dla was.
  5. Gra bardzo szybko się nudzi nie polecam ściągać.
  6. Fajna sprawa z tymi lokalami, można by było pykać z kolegami w cs go.
  7. Niezłe staty jaką rangę masz teraz ?
  8. To prędzej znajdziesz klan do BF3,4 na jakiś forach Battlefielda.
  9. Nie o to mi chodzi po prostu każdy kto nie wiem która drużyna wygra wstawia to na forum fragujemy.com a gracze oceniają kto wygra.
  10. Shadow123

    [KOSZ] Wymienię gry

    Czy jeszcze jakieś inne gry posiadasz ?
  11. Mam P2000 stat track puls lekko używany
  12. Mógłbym się z tb powymieniać Johnnie Walker
  13. Shadow123

    [KOSZ] Myszka do CS:GO

    Nie kupuj myszki bezprzewodowej dam ci linka jak Izak mówi jaką myszkę najlepiej wybrać do cs i jak ćwiczyć pamięć mięśniową.
  14. Lepiej uzbieraj na nowy komputer i graj na najwyższych ustawieniach bo co to za gra jeżeli masz grać na najniższych ustawieniach i ma ci jeszcze lagować.
  15. Zrób system od nowa ja też miałem taki problem i to mi pomogło
  16. Mam taką propozycję może byśmy pisali jakie meczę na http://csgolounge.com/są i kto jaką drużynę obstawia.
  17. Nieźle nawet w szybkim czasie
  18. Dzięki za info, dodam grę
  19. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain To już piąta odsłona Metal Gear Solid, klasycznej japońskiej serii skradankowych gier akcji autorstwa Konami. Tym razem Big Boss przebudzi się po dziewięciu latach śpiączki, w którą zapadł po odniesieniu bardzo poważnych ran.
  20. 1 like
  21. Masz plusa fajny pomysł
  22. Bardzo świetnie popieram
  23. Tak tanio aż dziwne
  24. Zgadzam się z Remigiuszem na pewno to lepsza firma
  25. Mógłbym zareklamować wasz FanPage na mojej stronie fb, jeżeli byście chcieli przy okazji mógłbym zareklamować stronę fragujemy.com
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności