Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'fragów' .
-
Siemka, mam tutaj playliste moich fragów z tamtego roku, oceńcie :) https://www.youtube.com/watch?v=oO0ya_sxm5M&index=1&list=UU8LSm7KdsiifN09Z3x-3S1Q https://www.youtube.com/watch?v=cp3a-2tkmig&list=UU8LSm7KdsiifN09Z3x-3S1Q https://www.youtube.com/watch?v=yBK78bBbu2I&list=UU8LSm7KdsiifN09Z3x-3S1Q https://www.youtube.com/watch?v=gVXgmtj0Jys&list=UU8LSm7KdsiifN09Z3x-3S1Q Pozdrawiam!
-
Na jakim serwerze grasz: Zombie Mod Jaką grą chciałbyś się zajmować: Counter Strike 1.6 Nick: JUPITER Wiek: 18, 9 października 19 :) Staż gry Counter-Strike: 5 lat z przerwami Ile czasu poświęcasz forum: Od 3-6 godzin dziennie, zależy także od zmiany w pracy W jakiej porze można Ciebie spotkać na forum: Hmm.. ciężko jest to określić ponieważ często jest tak, że jestem tu w każdej porze dnia, a czasami zdarzają się dni (praca, obowiązki, praca), że wejdę na niespełna 1-2 h, ale tak staram się poświęcać jak najwięcej czasu forum jak i zarówno serwerowi :) Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Owszem, nie jestem może przykładem do naśladowania, ale staram się i nie popełniam myślę zbyt dużych błędów. Parę drobnych banów dostałem i to już dość dawno także nawet o nich nie pamiętam. Doświadczenie na podobnym stanowisku (dośw. w ocenianiu): Posiadałem kiedyś rangę admin na jednym z serwerów i nie jest to chyba za bardzo istotne na jakim, a z tego co sięgnę pamięcią nie wypada pisać jakim. Posiadałem kiedyś tutaj konto pod nickiem "JUPITER" , jednak jak już wspominałem zostało ono zablokowane/zbanowane z nieznanych mi powodów, na którym można było ujrzeć, że wstawiam dużo dem/skarg i pomagam administracji w łapaniu owych graczy, którzy naruszają zasady serwera. I jestem przekonany, że sporo osób, które mnie pamięta/zna do teraz mogłoby w razie konieczności to potwierdzić. Inne informacje o sobie, uwagi: Zawsze chętnie staram się pomóc adminowi na serwerze, posługuję się poprawną polszczyzną, wydaję mi się także, że jestem lubiany. Służę pomocą także "świeżemu" graczowi, który zaczyna dopiero przygodę z serwerem i nie wszystko jest mu jeszcze dokładnie zrozumiałe jak "Weteranowi". Na koniec dodam, że jestem luźnym gościem z poczuciem humoru, który zawsze włącza się do dyskusji oraz zawsze stara się czasami, aż za bardzo pomóc :) Liczę, na pozytywne rozpatrzenie mojego podania oraz dania mi szansy. Z góry pozdrawiam, JUPITER :)
-
Na jakim serwerze grasz: Zombie Mod Jaką grą chciałbyś się zajmować: Counter Strike 1.6 Nick: JUPITER Wiek: 18, 9 października 19 :) Staż gry Counter-Strike: 5 lat z przerwami Ile czasu poświęcasz forum: Od 3-6 godzin dziennie, zależy także od zmiany w pracy W jakiej porze można Ciebie spotkać na forum: Hmm.. ciężko jest to określić ponieważ często jest tak, że jestem tu w każdej porze dnia, a czasami zdarzają się dni (praca, obowiązki, praca), że wejdę na niespełna 1-2 h, ale tak staram się poświęcać jak najwięcej czasu forum jak i zarówno serwerowi :) Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Owszem, nie jestem może przykładem do naśladowania, ale staram się i nie popełniam myślę zbyt dużych błędów. Parę drobnych banów dostałem i to już dość dawno także nawet o nich nie pamiętam. Doświadczenie na podobnym stanowisku (dośw. w ocenianiu): Posiadałem kiedyś rangę admin na jednym z serwerów i nie jest to chyba za bardzo istotne na jakim, a z tego co sięgnę pamięcią nie wypada pisać jakim. Posiadałem kiedyś tutaj konto pod nickiem "JUPITER" , jednak jak już wspominałem zostało ono zablokowane/zbanowane z nieznanych mi powodów, na którym można było ujrzeć, że wstawiam dużo dem/skarg i pomagam administracji w łapaniu owych graczy, którzy naruszają zasady serwera. I jestem przekonany, że sporo osób, które mnie pamięta/zna do teraz mogłoby w razie konieczności to potwierdzić. Inne informacje o sobie, uwagi: Zawsze chętnie staram się pomóc adminowi na serwerze, posługuję się poprawną polszczyzną, wydaję mi się także, że jestem lubiany. Służę pomocą także "świeżemu" graczowi, który zaczyna dopiero przygodę z serwerem i nie wszystko jest mu jeszcze dokładnie zrozumiałe jak "Weteranowi". Na koniec dodam, że jestem luźnym gościem z poczuciem humoru, który zawsze włącza się do dyskusji oraz zawsze stara się czasami, aż za bardzo pomóc :) Liczę, na pozytywne rozpatrzenie mojego podania oraz dania mi szansy. Z góry pozdrawiam, JUPITER :)
-
W tym temacie próbujemy pobić rekord fragów na serwerze FFA *Aby wypowiadać się w tym temacie musicie zamieścić SS z dowodem* Aktualny rekordzista:
-
[KOSZ] Lista wolnych miejsc na Strażnika Fragów (Cs 1.6 / Cs:GO)
Bedzie Dobrze opublikował(a) temat w Kosz
Wolne miejsca na stanowisko: Strażnik Fragów Cs 1.6 - 1 Strażnik Fragów Cs:GO - 1 Uwagi: Podania proszę pisać w dziale http://fragujemy.com/forum/252-podania-na-stra%C5%BCnika-frag%C3%B3w-on/ Nazwa tematu musi wyglądać tak, np: Bedzie Dobrze - Strażnik Fragów Cs:GO lub Bedzie Dobrze - Strażnik Fragów Cs 1.6 Temat będzie aktualizowany.
