-
Postów
1 202 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
8 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez PiKaChU ^.^
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 19
-
[KOSZ] ★ [THE ORIGINAL] Narwhals 10 hours HD ★
PiKaChU ^.^ odpowiedział(a) na J U P I T E R temat w Kosz
Mocne haha :D -
Brak zainteresowania.Zamyka.
-
Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
-
http://fragujemy.com/topic/19752-co-gorsze/ -----> Zapraszam zabawa o takim samym charakterze.Zamykam.
-
Widać, że odpalony do tego niezły farciarz, a tak poważnie no gratulacje dla Ciebie mój uczniu w końcu coś ode mnie załapałeś! Robisz postępy brawo :D.
-
Wczoraj wieczorem tj 19.10.2016 r skończyła się 3 kolejka Ligi Mistrzów, oto najciekawsze wyniki z tej serii gier : Real Madryt 5:1 Legia Warszawa Sporting Lizbona 1:2 Borussia Dortmund Lyon 0:1 Juventus Turyn Bayer Leverkusen 0:0 Tottenham FC Barcelona 4:0 Manchester City Bayern Munchen 4:1 PSV Einthoven Paris Saint-Germain 3:0 FCB Ta seria gier nie zapowiadała się ciekawie, no poza małymi wyjątkami gdzie Barcelona gościła u siebie Manchester City, ale gładko i spokojnie wygrała 4:0. Legia Warszawa pojechała, a wręcz poleciała do Madrytu z nadzieją żeby przegrać jak najmniej, po dwóch bramkach na początku dla Realu tego się obawiałem, jednak Radovic z karnego pokonał Navasa i zrobiło się 2:1, jednak resztę meczu dominowali królewscy, którzy nie mieli dzisiaj najlepszego dnia, zwłaszcza Ronaldo, który nie potrafił zapakować bramki Wojskowym, którzy zaprezentowali się ponad przeciętnie i, Gdyby nie te błędy, po których padły bramki mogliby wyciągnąć coś więcej, ale można tutaj gdybać.Reszta meczy raczej bez zaskoczenia.Grupy układają się po myśli faworytów więc na razie bez zaskoczeń.
-
W tym temacie będę podawał najważniejsze i najciekawsze rzeczy odnośnie tej ligi, znajdziecie tutaj między innymi : A) Wyniki najciekawszych meczy danej kolejki. B) Po skończonej kolejce przedstawię układ grupy. C) Najlepszych strzelców. I wiele, wiele innych rzeczy, możecie tutaj się w każdej chwili na ten temat wypowiedzieć, a czasem sami dodać wynik jakiegoś meczu, podać strzelców i dyskutować, a więc : ZAPRASZAM!!
-
W tym temacie będę podawał najważniejsze i najciekawsze rzeczy odnośnie naszej reprezentacji Polski, znajdziecie tutaj między innymi : A) Wyniki meczy eliminacyjnych i towarzyskich. B) Ranking Fifa, na którym miejscu się znajdujemy, awans/degradacja C) W przypadku eliminacji układ grup i par finałowych. I wiele, wiele innych rzeczy, możecie tutaj się w każdej chwili na ten temat wypowiedzieć, a czasem sami dodać wynik jakiegoś meczu, podać strzelców i dyskutować, a więc : ZAPRASZAM!!
-
W tym temacie będę podawał najważniejsze i najciekawsze rzeczy odnośnie tej ligi, znajdziecie tutaj między innymi : A) Wyniki najciekawszych meczy danej kolejki. B) Po skończonej kolejce przedstawię układ Tabeli. C) Najlepszych strzelców. D) Po skończonym sezonie, na pewno ujrzycie wieści o transferach ( kto przyszedł,kto odszedł). I wiele, wiele innych rzeczy, możecie tutaj się w każdej chwili na ten temat wypowiedzieć, a czasem sami dodać wynik jakiegoś meczu, podać strzelców i dyskutować, a więc : ZAPRASZAM!!
-
W tym temacie będę podawał najważniejsze i najciekawsze rzeczy odnośnie tej ligi, znajdziecie tutaj między innymi : A) Wyniki najciekawszych meczy danej kolejki. B) Po skończonej kolejce przedstawię układ Tabeli. C) Najlepszych strzelców. D) Po skończonym sezonie, na pewno ujrzycie wieści o transferach ( kto przyszedł,kto odszedł). I wiele, wiele innych rzeczy, możecie tutaj się w każdej chwili na ten temat wypowiedzieć, a czasem sami dodać wynik jakiegoś meczu, podać strzelców i dyskutować, a więc : ZAPRASZAM!!
- 1 odpowiedź
-
W tym temacie będę podawał najważniejsze i najciekawsze rzeczy odnośnie tej ligi, znajdziecie tutaj między innymi : A) Wyniki najciekawszych meczy danej kolejki. B) Po skończonej kolejce przedstawię układ Tabeli. C) Najlepszych strzelców. D) Po skończonym sezonie, na pewno ujrzycie wieści o transferach ( kto przyszedł,kto odszedł). I wiele, wiele innych rzeczy, możecie tutaj się w każdej chwili na ten temat wypowiedzieć, a czasem sami dodać wynik jakiegoś meczu, podać strzelców i dyskutować, a więc : ZAPRASZAM!!
-
W tym temacie będę podawał najważniejsze i najciekawsze rzeczy odnośnie tej ligi, znajdziecie tutaj między innymi : A) Wyniki najciekawszych meczy danej kolejki. B) Po skończonej kolejce przedstawię układ Tabeli. C) Najlepszych strzelców. D) Po skończonym sezonie, na pewno ujrzycie wieści o transferach ( kto przyszedł,kto odszedł). I wiele, wiele innych rzeczy, możecie tutaj się w każdej chwili na ten temat wypowiedzieć, a czasem sami dodać wynik jakiegoś meczu, podać strzelców i dyskutować, a więc : ZAPRASZAM!!
- 1 odpowiedź
-
- liga
- hiszpańska
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
EDG z rezerwowym top lanerem na reszte Mistrzostw Świata
PiKaChU ^.^ odpowiedział(a) na NervousReckless temat w Nowiny z LoL
Nie na temat ( nawet nie przeczytałem - jestem w połowie ), ale przynajmniej mi załączona grafika się nie wczytuje. :D- 2 odpowiedzi
-
- rezerwowym
- lanerem
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Słychać tylko w jednej słuchawce, odechciewa się od razu oglądać, poza tym nuda :D - moje zdanie :D
-
Nie, Nie, nie mój klimat :D
-
Tak wszystko działa i proszę moderatora o zamknięcie z góry dzięki.
-
Poradnik - Komendy Dostępne W Grze
PiKaChU ^.^ odpowiedział(a) na Olikdel1 temat w Poradniki do CS 1.6
Teraz rzadko zdarza się, ze są "nowi" w 1.6, ale mimo tego, że jest od groma poradników masz + za chęci. -
Na start mieliśmy do wyboru wierzchowca, albo konia z tym, że nie dodawali żadnych dodatkowych bonusów.To chyba tak na razie na tyle jak mi się coś przypomnij to napiszę, i jeśli ktoś wie lepiej ode mnie to proszę bez krzyku mnie poprawić i coś tam od siebie dołożyć. Na pewno znacznie rozbudowany był system broni, zbroi i biżuterii. Mimo, że było to ciekawie wykonane, mogliby się bardziej postarać z "ulepszaczami", gdyż z tego co pamiętam w większości były to perły. Schody z setem rozpoczynał się, gdy nasza postać osiągała 150/170 poziom. Wtedy ciężko było zdobyć ulepszacze na rynku. Co więcej, były one drogie, a graczy było multum i każdy dropił żeby ulepszyć swój ekwipunek i stać się lepszym. Druga sprawa było dodane kilka unikatowych mapek. Technicy serwera stworzyli kilka swoich i i były małe, ale chodziło w nich tylko o "drop". Pierwsza mapka zaczynała się od 110 lvl zaraz po grocie. Nie pamiętam jak to było z bronią do expa, ale z tego co pamiętam truciaki leciały na mapie od 110 lv'la z perłami i jeszcze z jakimiś ziołami, i truciaka ulepszało się dalej, choć do 135 lvl'a spokojnie można było expić fms'em z dobrym średnimi + odpowiednio ulepszone kd'ki. Truciaka przerabiało się od 90 lvl'a na "miecz v2" coś takiego i potrzebne było perły, potem zioła + perły, które leciały na mapie 110 do kd, hm... Było tam bodajże kd do expa jak i pvp hm..., wszędzie były, ale mi chodzi tutaj o, np. kd luda do pvp, a do expa kd+moba czy coś takiego ( nie pamiętam nazwy ) + do zbroi. Nie wiem i nie będę tutaj opisywał. Nie jestem też pewien nad 6/7 bonem, ale jak dla mnie jak widzę na serwerze 6/7 bony to to jest porażka i bez sensu chyba, że 6/7 tylko do expa. Aha dodam jeszcze, że na serwerze do 250 lvl'a było 28 nowych broni. Pozdrawiam
-
Pamiętam tylko częściowo co wyróżniało? myślę, że atmosfera, która panowała na serwerze i liczba graczy przez co można było w łatwy i fajny sposób zarobić ( handel ) co jeszcze hm? po prostu woleli ten serwer i z chęcią spędzali tam czas, możliwe też dlatego, że kiedyś na było zbyt dużo prywatnych serwerów był to jeden z niewielu.Przykładowo był serwer ProMT2 za konto się płaciło więc, jeśli ludzi mieliby wybrać Płacić, albo nie to wybrali/by tą 1-wszą opcję.To jest moje zdanie.
-
Właśnie o to mi chodziło "postoi kilka miesięcy i upadnie" tak teraz jest, aby był i .. Wypuszczają tak na "pałę" i aby był.
-
Ojć proszę wybaczyć coś tam tylko słyszałem, ale się nie zagłębiałem w ten serwer i nie śledziłem żadnych nowych wiadomości itp. Jeszcze raz przepraszam z błąd :D taki właśnie ja.Jeszcze teraz zapytam czy są w ogóle jakieś fajnie serwery tego typu hard podchodzący pod medium, bo kiedyś było dużo .. ciężko było wybrać na jakim grać teraz widzę troszkę to zanikło.Czy tak, aby jest?.Szkoda z tą Pandorą, właśnie jak biorą się za coś ludzie, którzy się nie znają na danej rzeczy i chcą tylko dojść do hajsu to wychodzą dziwne rzeczy.
-
Widziałem reaktywacja Pandory wychodzi.Easy/medium, ale za moich czasów się grało i polecam serwer 5k+ osób.
-
Na tę funkcję w Windows 10 warto czekać!
PiKaChU ^.^ odpowiedział(a) na TygryS temat w Poradnia komputerowa
Mam widnowsa 10-tke, jest w pizdu funkcji, których nie używam i zajmuje trochę pamięci.Więc cieszy mnie ta aktualizacja. -
Te wyżej tam nie pchej się jo zeh pierwszy beł i ustaw się do kolejki :D
-
Tak kupiłem od Xboxa :D znaczy .. na początku kupiłem pada z "numerkami" ale jakoś dziwnie nie można było ustawiać takie dupsy to się wkurzyłem i kupiłem od XboXa.
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 19
