-
Postów
1 202 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
8 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez PiKaChU ^.^
-
up.
-
147
-
up.
-
125
-
@UP Ty chyba oglądasz inną ligę mistrzów xd, ,że Barcelona ma słaby środek pola? mistrzu :D do tego skrzydła i napastnik w City no nie oszukujmy się tam nie ma drużyny tylko indywidualności :D ,ale jak wiemy piłka to piłka jest nieprzewidywalna tak że :) :D
-
PSG - Chelsea Szachtar - Bayern Schalke 04 - Real Madryt Basel - Porto Man City - Barcelona Juventus - Borussia Dortmund Bayer - Atl. Madryt Arsenal - Monaco
-
116
-
+5.
-
Up.
-
+5.
-
Dobra, żeby obalić twój pierdolony mit ogarnę od kumpla eq + konta na PL'u i udowodnię Ci, że dobrze szkolony mental ma większe pierdolnięcie niż inne klasy, ale trochę mi to zajmie więc musisz poczekać ...
-
Jak się ma eq + zero to mam małe dmg jak pierdolnie z duchowego to ino roz.. Trzeba umieć grać i odpowiednio szkolić daną klasę, a nie 15 lvl lać się no ludzie .. wbijcie 90+ zróbcie eq pogadamy pzdr.
-
Prawdą jest to, że mental jest słabą postacią i nie ma pierdolnięcia? hahaha ...
-
Oj widzę Panowie mało się znacie na grze Metin2, piszecie bzdury odnośni klas jak chcecie rady zapraszam na PW :) xd
-
Up.
-
110
-
Przed zakupem mogę w ciemno polecić gierkę, jest super i jedna z lepszych produkcji :) Ogólnie GTA wszystkie części biją na głowę inne gry :)
-
93.
-
Wiesz, na PC przypuszczam będzie się grało o wiele łatwiej i przyjemniej, niż jak dotąd na konsolach, oczywiście kupuję GTA V nie odpuszczę sobie nie zagrania w taką gierkę :) :D
-
437,421,419,426,428
-
Dziennik informacji - zmiany, nowości w sieci do końca 2014
PiKaChU ^.^ odpowiedział(a) na GET temat w Archiwum
Gratuluje Nestiuszowi za kawał dobrej roboty, Reaperowi i dominikowi za spory awans życzę powodzenia :) :)- 137 odpowiedzi
-
434,418,416,423,425
-
Cześć :)
-
84.
