Skocz do zawartości
  • Postów

    1 202
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

PiKaChU ^.^

Zasłużony Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    8
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez PiKaChU ^.^

  1. aa może wejście na kartę jest spieprzone ?
  2. Na pewno przydatny poradnik dla początkujących graczy treściwy, wyrazisty. Ogólnie bardzo dobry łap + ( limit będę miał to Ci dam ) :)
  3. https://www.youtube.com/watch?v=qJsarywS5r4 stare, ale fajne.
  4. +5.
  5. 42.. Ps. Mam tak jak Harmu$ i Enq wczoraj również nie mogłem oddać głosu .. :(
  6. +5.
  7. +5.
  8. +5
  9. Wiesz, bez wkurwienia w tą grę nie pograsz nie ma szans, czy ja wiem czy jest sens jak Ci się bardzo bardzo nudzi to tak, jak nie to myślę, że tak gra w tym momencie nie zasługuję na uwagę :)
  10. +5.
  11. 35. Coś słabo idzie :(
  12. Wiecie ludzie są też sobie sami winni na cholere wchodzą w linki, które podają im nie zaufane osoby?
  13. +5.
  14. Ja grałem bardzo dużo się zmieniło inny silnik, lepsza inteligencja zawodników jednakże, bugi dalej są nie w tak dużym stopniu, ale jednak
  15. No mi też własnie przeszedłeś? bo ja powoli kończę :)
  16. +5.
  17. A co jakiś problem?? haha xd, Nie no na odd2 czasem czasem wejdę ii coś wyjdzie xd, ale rzadko wchodzę :P, jak chcesz możemy zagrać 5/5 , 1/1 :D
  18. +5.
  19. +5.
  20. takie akcje to się codziennie cisnie :D
  21. +5.
  22. +5.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności