Skocz do zawartości
  • Postów

    1 202
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

PiKaChU ^.^

Zasłużony Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    8
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez PiKaChU ^.^

  1. Moim zdaniem Fifa World jest dobrym rozwiązaniem dla ludzi których nie stać na Fife 14/15, bądź też inne, jest bardzo dużo bugó w FR, jednakże należy zwrócić uwagę na to, że gra jest w fazie beta, twórcy obiecali aktualizację w postaci zmiany silnika :)
  2. PiKaChU ^.^

    [KOSZ] OSM

    Grałem , ale brak czasu zadecydował, że musiałem odpuścić sobie tą gierkę, ale jak ktoś nie grał to oczywiście polecam ! :D
  3. Wykonany kawał dobrej roboty ! :D
  4. Jak byś mógł wrzuć screen'a w którym widać, że ty jesteś właścicielem konta oraz, w którym widać posiadane gry :D
  5. HaHa beka z tych ludzi :D
  6. http://fragujemy.com/topic/20114-ulubione-bajki-z-dzieci%C5%84stwa/ Zapraszam tutaj jeżeli chcecie sobie podyskutować o ulubionych bajkach XD, bym chciał otrzymać od kogoś sygnaturkę :D
  7. Pogratulować HAHA XD
  8. REFF :)
  9. 316 ! Klikać Klikać, bo się ściemnia ! :D
  10. + 5 ! :D
  11. Panie i Panowie ten temat nie jest założony do dyskutowania o Pokemonach xd mi tutaj chodzi o sygnaturkę jutro założę podobny temat będziecie mogli się wypowiadać :D
  12. Nie Wielki fan nie, właściwie praktycznie wcale tej bajki nie oglądałem, ale skoro mam tak nick to trzeba coś do siebie dopasować :D PS. 17 lat :D
  13. PiKaChU ^.^

    [KOSZ] Konkurs.

    Fighter FX 7.2 polecam, ale CII jak by co ja nic nie wiem :D.
  14. Być może niestety, a może i stety nie miałem owego problemu co kolega hm. poszperaj w google może znajdzie się temat, który Ci pomoże ? ja niegdyś miesiąc szukałem rozwiązania nad nie działającym mikrofonem i pewnego dnia się udało :D
  15. Za bardzo się na tym nie znam, ale próbowałeś standardowych czynności w postaci odinstalowani i ponowne zainstalowanie cs'a?
  16. No No widzę się postarałeś mapa jest dość ciekawa i powiem szczerze zagrał bym na niej choćby z ciekawości :)
  17. Trzeba to po prostu dodać tam gdzie się da, a tam gdzie się nie da to nie wiem jeżeli mapa jest słabo wybierana/grywalna to po prostu ją usunąć, a w zamian dodać jakąś inną lepszą :)
  18. +5
  19. I jak coś pomogło? jak nie to nie wiem spróbuj coś poszperać w google myślę ,że jest gdzieś rozwiązanie, którego szukasz :)
  20. 311 ! :)
  21. +5 :D
  22. Wejdź w ustawienia steam i tam masz test mikrofonu czy coś takiego poszperaj tam
  23. Jestem nowy i serwerze bardzo mi się spodobał cały czas gra 30 + graczy , administracja ogarnięta ludzie też nic mi nie pozostało jak dać Łapkę :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności