-
Postów
1 202 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
8 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez PiKaChU ^.^
-
Nazwa odznaczenia: Spamer ShoutBox Powód: lubię pisać na SB, ponad. 1000 wpisów. Uwagi: Nie mam
-
+5 !
-
38! Panowie i Panie jak każdy wejdzie raz dziennie i odda głos to będzie na prawdę dużo poza tym oddanie tak łapki zajmuje 10 w porywach do 20 sekund ! :)
-
+5.!!
-
+5.
-
+5.
-
:O Pikachu lubi ... innych chłopców?! Sprawdź i UWAŻAJ !
PiKaChU ^.^ odpowiedział(a) na Bedzie Dobrze temat w Kosz
Wielkie dzięki za takie wyróżnienie ahahha xd -
:O Pikachu lubi ... innych chłopców?! Sprawdź i UWAŻAJ !
PiKaChU ^.^ odpowiedział(a) na Bedzie Dobrze temat w Kosz
Właściwie to w większości Teletubisie i mój Twinki Winki XD <3 hahahahahha xd -
:O Pikachu lubi ... innych chłopców?! Sprawdź i UWAŻAJ !
PiKaChU ^.^ odpowiedział(a) na Bedzie Dobrze temat w Kosz
Oczywiście proszę o wyciągniecie konsekwencji wobec tego użytkownika, przedstawia w złym świetle moją osobę haha xd -
:O Pikachu lubi ... innych chłopców?! Sprawdź i UWAŻAJ !
PiKaChU ^.^ odpowiedział(a) na Bedzie Dobrze temat w Kosz
Hahahah widać przecież, że to jest przerobione kogo ty chcesz nabrać... sprzedawczyk !! xd -
Wiesz co ? masz szansę wygrac ten program na rudego roku xd
-
+5.
-
+5.
-
+5.
-
+5.:)
-
Prawilnie :D
- 12 odpowiedzi
-
+5. ;)
-
Kto był by sponsorem tej zabawy?? Nie.
-
36
-
+5.
-
Ty na prawdę nie wiedziałem?? !! hahahah xd Czekam na rewanż na camp nou !xd
-
Mecz zakończył się, niestety wygraną Realu 3:1 Barca Moim zdaniem Barca po stracie drugiej bramki przestała grać kompletnie nic im nie szło i ta gra się nie układała, jednym z lepszych piłkarzy Barcelony był Suarezi przebłyski miał Neymar, co do Messiego, bardzo słabo, praktycznie nie widocznym, natomiast Real miał swój plan na mecz, którego się trzymał do jego końca, prawie wszyscy piłkarze Realu grali dobrze z wyjątkiem Ronaldo, który miał dużo strat i niecelnych zagrań, wyróżnić mogę Marcelo, Modrić, Issco ( jeden z lepszych na boisku), Carvahal, Benzema ( strzelec 3 bramki), oczywiście nie mogło tutaj zabraknąć Kroosa, oraz Rodrigueza, podsumowując ja jako kibić Barcy mogę powiedzieć, że Real był lepszą ekipą na boisku i zasłużenie wygrali 3:1 ( Gratuluję ) i czekam na rewanż na Camp Nou Niestety nikt nie wygrał, najbliżej był Paciakowa, który podał prawidłowy wynik, ale pomylił strzelców bramek... Dziękuję za wzięcie udziału następnym razem napiszę temat z przynajmniej tygodniowym wyprzedzeniem.. proszę o zamknięcie tematu !! dzięki !!
-
Ok koniec nikt nie wygrał Neymar zdobył bramkę nikt nie postawił na niego :D, ale poczekajmy może za prawidłowy wynik coś będzie :D Po Pierwszej połowie Barca 1 : 1 Real Neymar ! Ronaldo
-
I jak udało Ci się zakupić owe buty xd?
-
Szkoda, że tylko 3 osobą biorą w tym miny konkursie udział, ale na przyszłość z tygodniowym wyprzedzeniem będę pisał tego typu tematy. Dobrze konkurs zostaje zamknięty widzimy się po meczu z werdyktem, życzę wam dużo emocji i nie zapomnianych przeżyć.
