-
Postów
1 202 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
8 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez PiKaChU ^.^
-
+5.
-
+5. Co 2H można głosować do boju !
-
Ja oczywiście w tym malutkim "konkursie" udziału nie biorę, ale wytypować nie zaszkodzi, a więc Real 2:3 Barcelona Messi,Neymar,Suarez Ronaldo,Groszek( Hernandez) PS. POSTY EDYTOWANE PO GODZINIE 17:00 NIE SĄ BRANE POD UWAGĘ, I KAŻDA OSOBA MOŻE WSKAZAĆ TYLKO I WYŁĄCZNIE SWÓJ TYP!.
-
Cześc. Jak wiemy dzisiaj jest święto dla kibiców, mianowicie chodzi mi tutaj o mecz Real vs Barcelona z racji tego, że taki mecz nie zdarza się codziennie postanowiłem zrobić tak "mały konkurs" będzie on polegał na tym, że osoba która wytypuje prawidłowy wynik oraz poda strzelców bramek otrzyma ode mnie Vip'a na dowolnym serwerze najprawdopodobniej będzie on na miesiąc, lecz jeszcze pomyślę, czy nie zainwestować i zakupić go na 2 miesiące.Co wtedy, Gdy dwie osoby wskażą poprawny wynik? podzielę te nagrodę na 2 czyli każda osoba otrzyma vipa na miesiąc, jeżeli będą 3 osoby wtedy zwycięzce wyłoni losowanie. Macie czas do godziny 17:00. PS. Na dowolnym serwerze naszej sieci ! Pamiętajcie żeby wygrać trzeba podać prawidłowy wynik oraz strzelców każdej bramki przykład Real 0:2 Barca Messi x2 Kolejność strzelców nie ma znaczenia nazwiska które podamy muszą znaleźć się na liście strzelców.!
-
[KOSZ] Kluby którym kibicujesz ? piłka nożna
PiKaChU ^.^ odpowiedział(a) na PiKaChU ^.^ temat w Kosz
Czyli mamy całkiem innym świat Ty Legła - Ja Górnik Ty Real - Ja Barca XD Nie macie już nic do dodania?? -
[KOSZ] Kluby którym kibicujesz ? piłka nożna
PiKaChU ^.^ odpowiedział(a) na PiKaChU ^.^ temat w Kosz
Zapraszam do wypowiadania się :) -
Tak jak koledzy wyżej Mamed
-
+5.
-
30.
-
+5.
-
+5.
-
Najlepsze buty do biegania są na targu.. :D A tak naprawdę zgadzam się w 100 % z tym co napisał Wymiar.
-
26. ;)
-
+5.
-
+5.
-
20.
-
Cześć, mam tutaj taką drobną propozycję, która mam nadzieję dobrze sprawdzi się na serwerze, a więc ... chodzi mi dodanie "info po śmierci, dla teamu" wyglądało by to w ten sposób, że, Gdy zostaniemy zabici mamy ( określony czas wydaje mi się 5 sek. będzie ok.) na podania infa. po śmierci pozostałym kolegom z drużyny, spotkałem się z czymś takim na wielu serwerach i bardzo dobrze się sprawdzało, tak jak mówię drobny szczegół, ale umilający rozgrywkę oraz grę TeamPlay.. Co wy na to? PS. oczywiście było by to dostępne na czacie oraz mówiąc przez mikrofon. Aha zapomniałem to już jest takie pytania, być może już było wałkowane wiele razy, ale co wy na to, aby usuną DMG tzn. żeby gracz nie widział dmg zadawane innemu graczowi ?
- 2 odpowiedzi
-
- propozycja
- odnośnie
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Na targu patrzyłeś ?xd
-
Górnik Zabrze Centralna liga Juniorów 3.17 lat w piłkę gram od 6 roku życia
-
[KOSZ] Nowa FIFA 15 czy może kolejny patch do FIFA 10 jak myślicie ?
PiKaChU ^.^ odpowiedział(a) na Haaeess temat w Kosz
W Fife tak, w PES tylko w 14 i dodam, iż w zeszłym roku PES to było takie gówno, że nie chciało się grać ... PS. Jeszcze na temat fify co powiecie o "sprzedawaniu coinsów"? osoby, które sprzedają i kupują są banowane tylko jak oni trafią do delikwenta?
