Skocz do zawartości
  • Postów

    1 202
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

PiKaChU ^.^

Zasłużony Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    8
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez PiKaChU ^.^

  1. PiKaChU ^.^

    Cześć wszystkim!

    Wczas to przywitanie :D, widuje Cie na ZM jesteś pozytywnym graczem :) Cześć :D
  2. I tak właśnie jest jak mówisz na serwerach zagranicznych jest utrzymywany poziom na Polskich niestety jest odwrotnie
  3. Bardzo dobrze oby tak dalej ! :)
  4. 325 :D
  5. +5 :)
  6. Zgodzę się, może oglądałeś filmiki Darka 3 ? pokazywał on prywatny serwer bodajże Niemiecki nie pamiętam dokładnie, ale tam było tyle wszystkiego nowości nowych autorskich map, setów, polski privy w większości jak nie wszystkie są w 95 % wzorowanych na Globalnym serwerze
  7. No zgadza się też nie chcę grać na hardzie wolę pograć na serwerze Easy dlatego myślę, że pozostały nam 2 serwery do wyboru Pandora oraz Dreikona Dreikon to serwer bardziej do gry grupowej jest dużo Dangeonów itd. dało by radę zrobić jakąś ankietę czy coś żeby zagłosować pomiędzy tymi dwoma serwerami ?
  8. ProMt2 i Xenox odpada grałem średnio mi się grało nad Pandorą się zastanawiał chętnie bym tam zagrał
  9. To co decydujemy się na jakiś ? CO sądzicie o Dreikonie dałem taką propozycję jednakże nikt na ten temat się nie wypowiedział to jak będzie ?
  10. Powiem CI tak mikrofon mam tylko nie ogarniam, kiedyś gdzieś pisałem z mikro raz działa 10000 razy nie działa nie wiem może tak jakiś wirus nie po prostu nie wiem co jest grane :( jakiś czas temu wszystko było dobrze :(
  11. Co powiecie na Dreikon.pl? serwer ciekawy rozbudowany ogarnięta administracja dość dużo ludzi na poziomie jakiś czas temu był strasznie duży przypływ graczy co wpływa na handel pojedynkowanie się itp. ogólnie mówiąc serwer znowu odżył. co do twoich propozycji Panodora? czemu by nie można by było zagrać PL odpada bez is'a nie damy rady Diamond srednio mnie przekonuje Ravia.eu to samo co pl bez isa będzie bardzo ciężko
  12. Ile max. osób "zbieramy" do ekipy? jeżeli nikt się nie zgłosi powiedzmy przez 24 h startujemy w takim składzie czy jak to będzie wyglądało. Ja proponuję zaczekać do piątku jeżeli nikt się nie zgłosi zbieramy co mamy i gramy przez weekend co wy na to :D?
  13. +5
  14. Wypowiadacie się o klubach, nie macie ulubionego zawodnika ? :D
  15. W większości jest to napisane strasznie lubię pisać na klawiaturze ( nie pytajcie czemu, bo sam nie wiem ) :) :D PS. Zapraszam do wypowiadania sie
  16. Tak jak pisałem jestem chętny ! :)
  17. PiKaChU ^.^

    [KOSZ] Elitemt2

    Będą jakieś wymagania w postaci ts'a? mam problemy z system, może z czymś innym nie wiem po prostu raz działa 100000 razy nie działa mi mikrofon :D
  18. Na wstępie przepraszam jeżeli jest już taki temat na forum, jednakże ja takiego nie zobaczyłem ! :D Cześć założyłem ten temat, aby użytkownicy forum mogli trochę podyskutować o Piłce nożnej, o swoich ulubionych klubach / zawodnikach, chciałbym, od was się dowiedzieć komu kibicujecie i jak macie chwilę czasu poszperać w internecie i napisać w skrócie życiorys piłkarza, osiągnięcia klubu, bądź po prostu napisać komu kibicujesz i tyle wystarczy, a więc ja zacznę Moim ulubionym klubem jest Górnik Zabrze opowiem wam pokrótce o histori tego klubu Górnik Zabrze : polski klub sportowy, założony 14 grudnia 1948 w Zabrzu, 14-krotny mistrz Polski, 6-krotny zdobywca Pucharu Polski. Aktualnie klub zajmuje 4. miejsce w tabeli wszech czasów Ekstraklasy i 2. miejsce w tabeli medalowej Mistrzostw Polski. Największym sukcesem Górnika Zabrze był awans do finału Pucharu Zdobywców Pucharów w 1970 roku, gdzie zmierzyli się z Manchesterem City – na stadionie w Wiedniu Górnik przegrał 1:2. Droga do finału PZP 1969/70 Olympiakos Pireus – Górnik Zabrze 2:2 (0:2) (Wilczek 8, 36 min.) Górnik Zabrze – Olympiakos Pireus 5:0 (1:0) (Wilczek 1, Skowronek 62, Szołtysik 70, Banaś 82 (k), 84 min.) Glasgow Rangers – Górnik Zabrze 1:3 (0:2) (Lubański 5, 87, Szaryński 11 min.) Górnik Zabrze – Glasgow Rangers 3:1 (0:1) (Olek 63, Lubański 77, Skowronek 81 min.) Lewski Sofia – Górnik Zabrze 3:2 (2:1) (Szołtysik 5, Banaś 52 min.) Górnik Zabrze – Lewski Sofia 2:1 (1:0) (Lubański 44, Banaś 56 min.) AS Roma – Górnik Zabrze 1:1 (0:1) (Banaś 28 min.) Górnik Zabrze – AS Roma 2:2 (0:1, 1:1, 2:1) (Lubański 90 (k), 93 min.) baraż – Strasbourg (Stade de la Meinau) Górnik Zabrze – AS Roma 1:1 (1:0, 1:1, 1:1) (Lubański 40 min.) – losowanie dla Górnika Finał – Wiedeń (Praterstadion) 29 kwietnia 1970 Manchester City – Górnik Zabrze 2:1 (2:0) (Oślizło 68 min.) Mistrzostwa Polski: Gold medal with cup.svg 1. miejsce (14): 1957, 1959, 1961, 1962/63, 1963/64, 1964/65, 1965/66, 1966/67, 1970/71,1971/72, 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1987/88. Silver medal with cup.svg 2. miejsce (4): 1962, 1968/69, 1973/74, 1990/91. Bronze medal with cup.svg 3. miejsce (7): 1958, 1960, 1967/68, 1969/70, 1976/77, 1988/89, 1993/94. Puchar Polski: Gold medal with cup.svg Zdobywca (6): 1964/65, 1967/68, 1968/69, 1969/70, 1970/71, 1971/72. Silver medal with cup.svg Finalista (7): 1955/56, 1956/57, 1961/62, 1965/66, 1985/86, 1991/92, 2000/01. Puchar Ligi: Gold medal with cup.svg Zdobywca (1) 1978 (nieoficjalny). Superpuchar Polski: Gold medal with cup.svg Zdobywca (1): 1988. Silver medal with cup.svg Finalista (1): 1987. Królowie strzelców Ekstraklasy w barwach Górnika Sezon Imię i nazwisko Liczba bramek 1959 Ernest Pohl 21 1961 Ernest Pohl 24 1965/1966 Włodzimierz Lubański 23 1966/1967 Włodzimierz Lubański 18 1967/1968 Włodzimierz Lubański 24 1968/1969 Włodzimierz Lubański 22 1985/1986 Andrzej Zgutczyński 20 1999/2000 Adam Kompała 19 Jak wiemy od paru ładnych lat Górnik Zabrze zmaga się z długami przekraczającymi 40 milionów złotych na szczęście Górnik ma świetnych kibiców którzy wpadli na pomysł, aby powstała działalność o nazwie "SOCIOS" ta działalność występuje w takich klubach jak Real Madryt, Fc Barcelona czy Bayern Munchen.Jak też wiemy jest wieczna budowa stadionu Górnika jakiś czas temu prace ruszyły pełną parą i kibice mają nadzieję, że będą mogli zapełnić te 3 trybuny już na rundę wiosenną, gdy cały stadion będzie gotowy będzie mógł pomieścić ok. 32. tyś widzów :). PS. w obecnym sezonie 2014/15 Górnik pokazuje na prawdę bardzo dobrą piłkę co przy takich długach i zaległości z pensjami pokazuje 4 miejsce w lidze To na tyle jeżeli chodzi o Górnik teraz opowiem wam trochę o moim ulubionym zawodniku, którym jest Lionel Andrés Messi Cuccittini ur. 24 czerwca 1987 w Rosario) – argentyński piłkarz, występujący głównie na pozycji napastnika w Barcelonie i reprezentacji Argentyny, której jest kapitanem. Wicemistrz świata 2014. Jest najlepszym strzelcem w historii tego klubu.W wieku 21 lat Messi otrzymał nominację do Złotej Piłki i Piłkarza Roku FIFA. W 2009 roku wygrał obydwie te nagrody, a w kolejnych trzech latach sięgnął po nowo powstałą Złotą Piłkę FIFA. W 2011 roku zdobył tytuł Piłkarza Roku w Europie według UEFA. Messi to czwarty piłkarz w historii, po Johanie Cruijffie, Michelu Platinim i Marco van Bastenie, który zdobył trzy Złote Piłki, oraz drugi obok Platiniego, który uczynił to z rzędu. Z powodu niskiego wzrostu i stylu gry często porównywany jest do Diego Maradony, który sam nazwał go swoim „następcą”. Messi zdobył sześć mistrzostw Hiszpanii i trzy razy wygrał Ligę Mistrzów. W 2012 roku zdobył pięć goli w wygranym 7:1 meczu Ligi Mistrzów z Bayerem Leverkusen i został pierwszym piłkarzem, który to uczynił. W następnym spotkaniu z Milanem strzelił dwie bramki i z 14 trafieniami na koncie wyrównał rekord rozgrywek należący do José Altafiniego. Został wówczas po raz czwarty królem strzelców Ligi Mistrzów, czym ustanowił nowy rekord. W sezonie 2011/2012 zdobył 73 gole we wszystkich rozgrywkach, najwięcej w historii w piłki nożnej. W lidze strzelił 50 bramek i ustanowił także rekord tych rozgrywek.W 2005 roku Messi z sześcioma golami na koncie został królem strzelców Młodzieżowych Mistrzostw Świata. W 2006 roku został najmłodszym Argentyńczykiem, który zagrał na mistrzostwach świata, a rok później doszedł z kadrą do finału Copa América. Messi został wybrany najlepszym piłkarzem młodego pokolenia tego turnieju. W 2008 roku z reprezentacją olimpijską zdobył złoty medal na turnieju w Pekinie. 9 grudnia 2012 roku Messi strzelając 91 bramek pobił rekord strzelonych bramek w roku kalendarzowym, który należał wcześniej do Gerda Müllera, który zdobył w 1972 roku 85 bramek. Osiągnięcia FC Barcelona[108] Zwycięstwo Primera División (6): 2004–2005, 2005–2006, 2008–2009, 2009–2010, 2010–2011, 2012–2013 Copa del Rey (2): 2008-2009, 2011-2012 Liga Mistrzów (3): 2005–2006, 2008–2009, 2010–2011 Superpuchar Hiszpanii (6): 2005–2006, 2006–2007, 2009–2010, 2010–2011, 2011-2012, 2013-2014 Superpuchar Europy (2): 2009, 2011 Klubowe Mistrzostwa Świata (2): 2009, 2011 Reprezentacja[108] Zwycięstwo Młodzieżowe Mistrzostwa Świata: 2004–2005 Igrzyska Olimpijskie: 2008 Drugie miejsce Copa América: 2006–2007 Mistrzostwa Świata 2014: Silver medal with cup.svg Srebrny Występy międzynarodowe Reprezentacja Argentyny Rok Mecze Gole Asysty 2005 5 0 0 2006 7 2 2 2007 14 6 3 2008 8 2 1 2009 10 3 2 2010 10 2 2 2011 13 4 10 2012 9 12 1 2013 7 6 5 2014 10 5 1 Razem 93 42 27 Miejsce w Drużynie Roku według FIFPro (6): 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 Najlepszy strzelec Ligi Mistrzów (4): 2008–2009, 2009–2010, 2010–2011, 2011–2012 Miejsce w Drużynie Roku UEFA (7): 2006, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 Miejsce w jedenastce roku L'Équipe (1): 2013 Miejsce w jedenastce roku czytelników L'Équipe (1): 2013 Trofeum Alfredo Di Stéfano (3): 2008–2009, 2009–2010, 2010–2011 MVP Ligi Mistrzów (2): 2008–2009, 2010–2011 Najlepszy napastnik Ligi Mistrzów (1): 2008–2009 Najlepszy napastnik Primera División według LFP (3): 2008–2009, 2011-2012, 2012-2013 Najlepszy piłkarz Primera División według LFP (3): 2008–2009, 2011-2012, 2012-2013 Najlepszy strzelec Pucharu Króla (3): 2008-2009, 2010-2011, 2013-2014 Najlepszy piłkarz świata według magazynu Onze Mondial (1): 2009 Najlepszy piłkarz świata (World Soccer Magazine) (3): 2009, 2011, 2012 Najlepszy piłkarz Europy według El Pais (4): 2009, 2010, 2011, 2012 Najlepszy piłkarz świata według The Guardian (2): 2012, 2013 Zdobywca Złotej Piłki France Football (1): 2009 Zdobywca Złotej Piłki FIFA (3): 2010, 2011, 2012 Zdobywca Złotej Piłki (najlepszy piłkarz mistrzostw świata) (1): 2014 Najlepszy piłkarz Klubowych Mistrzostw Świata (2): 2009, 2011 Najlepszy strzelec Klubowych Mistrzostw Świata (1): 2011 Trofeo Pichichi (3): 2010, 2012, 2013 Złoty But (3): 2010, 2012, 2013 Najlepszy piłkarz UEFA (1): 2010/2011 Najwięcej goli w Superpucharze Hiszpanii: 10 goli Najwięcej goli strzelonych w roku kalendarzowym: 91 goli (2012) Najwięcej goli strzelonych w jednym sezonie: 73 gole (sezon 2011/2012) Najwięcej goli w jednym sezonie ligi hiszpańskiej: 50 goli Najwięcej goli w jednym sezonie Ligi Mistrzów: 14 goli Najwięcej goli w jednym meczu Ligi Mistrzów: 5 goli Najwięcej goli w El Clásico: 21 goli Najwięcej goli strzelonych na wyjeździe w jednym sezonie ligi hiszpańskiej: 24 gole Najwięcej spotkań ze strzeloną bramką na wyjeździe w jednym sezonie ligi hiszpańskiej: 15 meczów Najwięcej kolejnych meczów w lidze z golem: 21 meczów, 33 gole Rekordzista pod względem liczby bramek dla FC Barcelona Najmłodszy zawodnik z 200 golami w lidze hiszpańskiej: 25 lat Myślę, że to na tyle i teraz czekam na wasze wypowiedzi jeżeli ktoś jest zainteresowany zapraszam do tej długiej lektury :)
  19. PiKaChU ^.^

    [KOSZ] Elitemt2

    Tak jak już pisałem pograł bym z wami na Dreikonie co wy na to ?:D
  20. PiKaChU ^.^

    [KOSZ] Elitemt2

    Również nie polecam tego serwera obecnie gram właściwie grałem na serwerze Dreikon.pl polecam fajny i ciekawy serwer, jest duży przypływ graczy dlatego się gra miło fajnie i przyjemnie Polecam :D
  21. Jest OK :D
  22. Macie prze ogromne szczęście mam GO, ale z niewiadomych przyczyn gierka mi nie działa, gdyby działała nie mieli byście żadnych szans :D
  23. +5 :D
  24. 320 :D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności