-
Postów
1 202 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
8 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez PiKaChU ^.^
-
Cześć Dawid mam nadzieję, że nie jesteś za Ruchem ! ...
-
[KOSZ] Nowa FIFA 15 czy może kolejny patch do FIFA 10 jak myślicie ?
PiKaChU ^.^ odpowiedział(a) na Haaeess temat w Kosz
Fifa moim zdaniem jest grywalna tylko dlatego, że posiada "Ultimate team" jest bardzo dużo bugów i innego rodzaju gówna psującego rozgrywkę, myślę, że PES w tym roku zasłużył na pochwałę, jeszcze nie wyszedł, ale miałem przyjemność pograć w demo, w PES jest licencjonowana Liga mistrzów i europy oraz moim zdaniem najlepszy tryb Beacome a Legen czyli - Zostań legendą, -
Też wczoraj miałem podobny problem cieło mnie niesamowicie, ale wyłączyłem i włączyłem router i jest GIT :D/.
-
Co jakiś czas xd 16.
-
+5.
-
Rudy człowiek :D traktuje 13 jako pechową xd :D 14.
-
Co Ci da poradnik jak grać w cs czy poszczególnymi broniami, to tak jak w piłce nożnej chciałbyś obliczyć matematycznie jak strzelić bramkę z rzutu wolnego np. z 23 m, mógłbyś obliczać czytać poradniki to i tak Ci nic nie da to trzeba ćwiczyć, ćwiczyć, i jeszcze raz ćwiczyć do tego trzeba też mieć odrobinę szczęścia ...
-
Ten "reset" był zamierzony czy coś jest nie tak hm..??? 7.
-
+2 ?
-
TO ja zacznę niech będzie gracz o nicku Będzie Dobrze ... ( nie zostawmy rudego na boku xd )
-
Postaram się do końca tygodnia coś wpłacić :)
-
+5..
-
+5.
-
+5 :).
-
373.
-
Cześć :)
