Skocz do zawartości
  • Postów

    1 202
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

PiKaChU ^.^

Zasłużony Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    8
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez PiKaChU ^.^

  1. PiKaChU ^.^

    [KOSZ] Witam

    Cześć Dawid mam nadzieję, że nie jesteś za Ruchem ! ...
  2. Fifa moim zdaniem jest grywalna tylko dlatego, że posiada "Ultimate team" jest bardzo dużo bugów i innego rodzaju gówna psującego rozgrywkę, myślę, że PES w tym roku zasłużył na pochwałę, jeszcze nie wyszedł, ale miałem przyjemność pograć w demo, w PES jest licencjonowana Liga mistrzów i europy oraz moim zdaniem najlepszy tryb Beacome a Legen czyli - Zostań legendą,
  3. Też wczoraj miałem podobny problem cieło mnie niesamowicie, ale wyłączyłem i włączyłem router i jest GIT :D/.
  4. Co jakiś czas xd 16.
  5. +5.
  6. Rudy człowiek :D traktuje 13 jako pechową xd :D 14.
  7. Co Ci da poradnik jak grać w cs czy poszczególnymi broniami, to tak jak w piłce nożnej chciałbyś obliczyć matematycznie jak strzelić bramkę z rzutu wolnego np. z 23 m, mógłbyś obliczać czytać poradniki to i tak Ci nic nie da to trzeba ćwiczyć, ćwiczyć, i jeszcze raz ćwiczyć do tego trzeba też mieć odrobinę szczęścia ...
  8. +5
  9. +5
  10. +5
  11. Ten "reset" był zamierzony czy coś jest nie tak hm..??? 7.
  12. +5
  13. +5
  14. +2 ?
  15. TO ja zacznę niech będzie gracz o nicku Będzie Dobrze ... ( nie zostawmy rudego na boku xd )
  16. Postaram się do końca tygodnia coś wpłacić :)
  17. +5
  18. +5..
  19. +5.
  20. +5
  21. +5 :).
  22. 373.
  23. +5
  24. Cześć :)
  25. +5
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności