Skocz do zawartości
  • Postów

    1 202
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

PiKaChU ^.^

Zasłużony Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    8
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez PiKaChU ^.^

  1. Grałem w fifę 15 nic się nie tnie, nie przycina jest super.Dzięki za pomoc ! Do zamknięcia.
  2. Robisz ciekawe i ładne prace, dlaczego nie pójdziesz nw.. do szkoły z tym kierunkiem coś w tym rodzaju? Ps. Prośba :D Proszę ( jeśli będziesz miała czas) zrób mi avatar :D
  3. PiKaChU ^.^

    [KOSZ] Moje prace

    Jeśli to jest wszystko twoje etc.. To gratuluje i jestem pełen podziwu :). ładnie (y)
  4. PiKaChU ^.^

    [KOSZ] unban

    wstaw ss'y tutaj, zastosuj się do wzoru itp itp tutaj masz wszystko na temat ------> http://fragujemy.com/forum/204-wstawienie-screen%C3%B3w/
  5. Już niedługo, myślę nad kupnem tej gierki, bo na pewno chce w nią zagrać.
  6. http://www.komputerswiat.pl/testy/sprzet/smartfony/2016/05/huawei-p9-test.aspx http://www.benchmark.pl/ranking/porownanie/huawei-p8-vs-huawei-p9 http://www.spidersweb.pl/2016/04/huawei-p9-opinie-aparat-kamera.html Wystarczy poszperać troszkę po internecie, wejść na YT i mamy tyle informacji, że głowa mała.
  7. Powiedz mi jeszcze jedno, jakiego pada kupić?
  8. PiKaChU ^.^

    [KOSZ] Problem :/

    http://www.17buddies.net/17b2/View/Map/85493/zm_colors.html Pobierz to i wklej w folder cs strike.
  9. PiKaChU ^.^

    [KOSZ] Problem :/

    Nesty Jest też problem z dwoma mapami zm_procent i jeszcze jedna teraz dokładnie nie pamiętam, dzisiaj rano nie dało się wejść, bo wyskakiwał ten sam błąd tylko, że pisało "brak mapy" ( na polski ) coś w tym rodzaju .. Nie ma jej na internecie i jest lipa.Lukas będzie wiedział o jaką drugą mapę chodzi.
  10. Ile jeszcze tych propozycji wstawisz? nie lepiej zrobić jeden duży obszerny temat?
  11. Okej dzięki za informację. Jeśli ktoś miałby coś jeszcze do dodatnia to proszę pisać.
  12. Kelek, a jeśli chodzi o fifę 15 będzie mi chodził płynnie? i opłaca się ją kupować + pad do tego?
  13. PiKaChU ^.^

    [KOSZ] top15

    Jak dla mnie na dd2 miesiąc jest to za krótki okres. http://fragujemy.com/topic/21711-kilka-propozycji/
  14. Fifa 17 tak, ale 16-15 demo nie ma więc nie mam jak sprawdzić, a ja w tych wszystkich GH, kartach graficznych się gubię :D chodzi mi o orginal wersję
  15. Witam.Mam do was pytanko, podam wam jaki jest mój komputer i jak się znacie ( proszę tylko osoby, które się na tym znają ) czy pójdzie mi któraś z tych części fify na moim komputerze, a więc : System - Windows 10 - 64 bitowy Procesor - AMD A87650K Radeon R7, 10 COMPUTER CORES 4C+6G 3.30 GHZ Pamieć ram : 4gb DirectX- 12 Karta graficzna wbudowana w procesor z możliwością włożenia innej.
  16. ładnie opisane, najważniejsze informacje zawarte, myślę nad kupnem fify, ale nie 17, a 15/16 ponieważ nie wiem czy mój komputer udźwignie wymagania 17, najbliżej chyba 15 jak się znasz na tym to podam wymagania i sam stwierdzisz? :D http://fragujemy.com/topic/42563-pomo%C5%BCecie-fifa-171615/
  17. Po 1.Brak wzoru Po 2.Nie ten dział Po 3.Napisz w odpowiednim dziale, zastosuj się do wzoru daj wycinek z konsoli, być może masz wpisałeś złe hasło, bądź osoba inna osoba na tym nicku gra i kupiła sobie vipa.
  18. Co to w ogóle jest? słabo ja bym im tam pokazał :D
  19. Dodam jeszcze do wypowiedzi Arniego, można by było zrobić tak, że serwer automatycznie zmienia mapę bez żadnego głosowania wtedy moim zdaniem byłoby najlepiej.Wszyscy, którzy grają nawet z własnego doświadczenia wiedzą, że jeśli pojawia się vote to i tak klikamy byle co, aby to jak najszybciej nam znikło, albo czekamy chcemy coś wybrać, a nie znamy mapy, no nie oszukujmy się.Co wy na to?
  20. Dlatego co jakieś czas np. 2 tygodnia możne ten mapcykl zmieniać i zostawiać najlepiej grane mapy + dorzucić coś nowego, a jeśli nowe się przyjmie to zostawić z czego utworzy się coś fajnego na dłuższy czas. Mam nadzieję, że rozumiecie mniej więcej o co mi chodzi.
  21. Jak dla mnie za dużo jest tych map, moglibyśmy zostawić tylko te, które są najczęściej grane + dorzucić te troszkę mniej i parę z tych mało granych ( najfajniejszych ).Co do godzin nocnych jest okej. PS. od 13 do 22 mija 9 godzin 1 mapa = 35 minut, 16map = 560 minut ( ponad 9 godzin ) = 30 najfajniejszych map, które są grane z chęcią i uśmiechem i bez narzekania przez graczy ( o ja znowu to, jakie to słabe ) itp.
  22. Ładnie opisane, ale jest już taki poradnik na forum, wystarczy go lekko odświeżyć. http://fragujemy.com/topic/14463-poradnik-zombie-infection-dla-pocz%C4%85tkuj%C4%85cych-fg/ + za chęci.
  23. Zgloß się do mnie na pw cos porsdzimy
  24. PiKaChU ^.^

    [KOSZ] Łukasz Wita

    Siemanko :D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności