-
Postów
1 202 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
8 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez PiKaChU ^.^
-
Grałem w fifę 15 nic się nie tnie, nie przycina jest super.Dzięki za pomoc ! Do zamknięcia.
-
Robisz ciekawe i ładne prace, dlaczego nie pójdziesz nw.. do szkoły z tym kierunkiem coś w tym rodzaju? Ps. Prośba :D Proszę ( jeśli będziesz miała czas) zrób mi avatar :D
-
Jeśli to jest wszystko twoje etc.. To gratuluje i jestem pełen podziwu :). ładnie (y)
-
wstaw ss'y tutaj, zastosuj się do wzoru itp itp tutaj masz wszystko na temat ------> http://fragujemy.com/forum/204-wstawienie-screen%C3%B3w/
-
Już niedługo, myślę nad kupnem tej gierki, bo na pewno chce w nią zagrać.
-
http://www.komputerswiat.pl/testy/sprzet/smartfony/2016/05/huawei-p9-test.aspx http://www.benchmark.pl/ranking/porownanie/huawei-p8-vs-huawei-p9 http://www.spidersweb.pl/2016/04/huawei-p9-opinie-aparat-kamera.html Wystarczy poszperać troszkę po internecie, wejść na YT i mamy tyle informacji, że głowa mała.
-
Powiedz mi jeszcze jedno, jakiego pada kupić?
-
http://www.17buddies.net/17b2/View/Map/85493/zm_colors.html Pobierz to i wklej w folder cs strike.
-
Nesty Jest też problem z dwoma mapami zm_procent i jeszcze jedna teraz dokładnie nie pamiętam, dzisiaj rano nie dało się wejść, bo wyskakiwał ten sam błąd tylko, że pisało "brak mapy" ( na polski ) coś w tym rodzaju .. Nie ma jej na internecie i jest lipa.Lukas będzie wiedział o jaką drugą mapę chodzi.
-
Ile jeszcze tych propozycji wstawisz? nie lepiej zrobić jeden duży obszerny temat?
-
Okej dzięki za informację. Jeśli ktoś miałby coś jeszcze do dodatnia to proszę pisać.
-
Kelek, a jeśli chodzi o fifę 15 będzie mi chodził płynnie? i opłaca się ją kupować + pad do tego?
-
Jak dla mnie na dd2 miesiąc jest to za krótki okres. http://fragujemy.com/topic/21711-kilka-propozycji/
-
Fifa 17 tak, ale 16-15 demo nie ma więc nie mam jak sprawdzić, a ja w tych wszystkich GH, kartach graficznych się gubię :D chodzi mi o orginal wersję
-
Witam.Mam do was pytanko, podam wam jaki jest mój komputer i jak się znacie ( proszę tylko osoby, które się na tym znają ) czy pójdzie mi któraś z tych części fify na moim komputerze, a więc : System - Windows 10 - 64 bitowy Procesor - AMD A87650K Radeon R7, 10 COMPUTER CORES 4C+6G 3.30 GHZ Pamieć ram : 4gb DirectX- 12 Karta graficzna wbudowana w procesor z możliwością włożenia innej.
-
ładnie opisane, najważniejsze informacje zawarte, myślę nad kupnem fify, ale nie 17, a 15/16 ponieważ nie wiem czy mój komputer udźwignie wymagania 17, najbliżej chyba 15 jak się znasz na tym to podam wymagania i sam stwierdzisz? :D http://fragujemy.com/topic/42563-pomo%C5%BCecie-fifa-171615/
-
Po 1.Brak wzoru Po 2.Nie ten dział Po 3.Napisz w odpowiednim dziale, zastosuj się do wzoru daj wycinek z konsoli, być może masz wpisałeś złe hasło, bądź osoba inna osoba na tym nicku gra i kupiła sobie vipa.
-
[CS:GO] s1mple vs. NiP - ESL Pro League Season 4 - Europe
PiKaChU ^.^ odpowiedział(a) na TygryS temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
No dlatego mówię :D -
[CS:GO] s1mple vs. NiP - ESL Pro League Season 4 - Europe
PiKaChU ^.^ odpowiedział(a) na TygryS temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Co to w ogóle jest? słabo ja bym im tam pokazał :D -
Dodam jeszcze do wypowiedzi Arniego, można by było zrobić tak, że serwer automatycznie zmienia mapę bez żadnego głosowania wtedy moim zdaniem byłoby najlepiej.Wszyscy, którzy grają nawet z własnego doświadczenia wiedzą, że jeśli pojawia się vote to i tak klikamy byle co, aby to jak najszybciej nam znikło, albo czekamy chcemy coś wybrać, a nie znamy mapy, no nie oszukujmy się.Co wy na to?
-
Dlatego co jakieś czas np. 2 tygodnia możne ten mapcykl zmieniać i zostawiać najlepiej grane mapy + dorzucić coś nowego, a jeśli nowe się przyjmie to zostawić z czego utworzy się coś fajnego na dłuższy czas. Mam nadzieję, że rozumiecie mniej więcej o co mi chodzi.
-
Jak dla mnie za dużo jest tych map, moglibyśmy zostawić tylko te, które są najczęściej grane + dorzucić te troszkę mniej i parę z tych mało granych ( najfajniejszych ).Co do godzin nocnych jest okej. PS. od 13 do 22 mija 9 godzin 1 mapa = 35 minut, 16map = 560 minut ( ponad 9 godzin ) = 30 najfajniejszych map, które są grane z chęcią i uśmiechem i bez narzekania przez graczy ( o ja znowu to, jakie to słabe ) itp.
-
Ładnie opisane, ale jest już taki poradnik na forum, wystarczy go lekko odświeżyć. http://fragujemy.com/topic/14463-poradnik-zombie-infection-dla-pocz%C4%85tkuj%C4%85cych-fg/ + za chęci.
-
Zgloß się do mnie na pw cos porsdzimy
-
Siemanko :D
