Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'wita' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 10 wyników

  1. Herford

    [KOSZ] Skunks Wita

    Siemano skunksorowicze jestem krzyś i bede grał w gre !
  2. Witam. Od jakiś 2 miesięcy pogrywam sobie na waszym dd2 (nicku nie musze podawać bo każdy kto gra powinien skojarzyć, głównie z szczytowej pozycji w tabeli ) Zaprosiło mnie tu dwóch graczy i oto w końcu postanowiłem założyć konto. Widze że całkiem ładne macie forum. To tyle na dziś, i miłych prób ustrzelenia mnie na de duście
  3. vEmsik

    [KOSZ] vEmsik WITA :D

    SIEMANECZKO WSZYSTKIM
  4. VULGAR.

    [KOSZ] VULGAR - Wita :D

    Cześć wszystkim! Jestem Marcin, ale większość osób mówi do mnie "Imejcz", mam 22 lata, mieszkam w pięknej, a zarazem szarej Łodzi. ( Wszystkich Łodzian pozdrawiam <clap> ). Co by tu jeszcze o sobie napisać, a może to, że uprawiam sport zimowy zwany snowboardem, a latem śmigam na bmx, niestety mając prawie 2 metry wzrostu, daję radę. Czasem pogrywam sobie w piłkę nożną, kosza i siatkę. :D Tak myślałem sobie, że napiszę może powitalny, skoro chce tu zostać na dłużej! W cs'a gram od 4 lata, ale dopiero od 2 posiadam steam i gram na waszym codzie! Chyba tyle styknie! Miłego dnia!
  5. Hibas

    [KOSZ] Hibas wita

    Otóż, że jestem pierwszy raz, na tej sieci wypadało by się przywitać, jak chyba każdy gracz, tak robi przychodząc na nową sięć, a więc przedstawię wam się: Na imię mi Bartek, mieszkam w Działoszynie, wiek 18 lat. Interesuje się sportem, głównie piłką nożna, choć w kręgu zainteresowań mam również inne zajęcia, czy dyscypliny sportowe. Lubię oglądać tych naszych Polaków, co to z Sam Marino, ledwo potrafią wygrać, i nawet z taką drużyną mają problemy, lecz pomimo tego dalej w nich wierze, taka sobie ślepa wiara Polaka. Po za tym często zdarza mi się oglądać jakieś dobre filmy akcji/horrory/sensacyjne i takie tam duperelki, nie muszę wymieniać wszystkiego, bo by mi to trochę zajęło. Po takim seansie zazwyczaj wychodzę z znajomymi na piwko, na jakieś ognisko,czy wyjść z kumplami pograć na orliku w nogę, by mózg się zreperował od tego ciągłego siedzenia w domu, zamiast dobrze wykorzystać swój czas . Chciałem pozdrowić serdecznie tutaj administracje fragujemy.com mam nadzieję, że będzie mi się z wami mile współpracowało, i dacie mi szansę wykazania się jako admin OnlyDD2 oraz 4FuN (moje 2 ulubione mody). Hmm, jeśli chodzi o rangi, to na pewno będę starał się tutaj o admina na OnlyDD2 oraz na 4FuN, a w późniejszym czasie może 'Moda", zobaczymy jak to wyjdzie wszystko, a od siebie postaram, się dać tyle ile mogę. Życzę administracji jak najwięcej sukcesów na tej sieci, oraz aby wasze następne serwery były zawsze pełne, i mam nadzieję że tak będzie i pozostanie do końca, aż tu zostanę. Także administracja działajcie jak możecie i róbcie wszystko tak, aby sieć i wasze serwery prosperowała jak najlepiej. Dziękuje i widzimy się ziomeczki na OnlyDD2 oraz na 4FuN. Myślę, że trafiłem na sieć w dobre ręce i będę się tutaj czuł dobrze, i będzie się mile gadało na serwerach, na steam, oraz na SB.
  6. Akbar

    [KOSZ] Akbar Wita!

    Siemano! W cs gram kilka lat. Pracuje. Ucze sie. Mam nadzieję, że mnie miło przyjmiecie ;)
  7. Witam , Mam na imię Michał gram w cs 6 lat . Na Tym serwerze dopiero zaczynam ale już tu grywałem :) Interesuje się sportem , grami mmorpg . Mam nadzieje że miło będzie Miło nam się grało :) Pozdrawiam :)
  8. A!mereK

    [KOSZ] A!mereK wita :)

    Witam wszystkich :) z tej strony Marcin mam 18 lat i pochodzę ze skarżyska kamiennej, na co dzień pracuje lecz w wolnym czasie gram na waszych serwerach :) Możecie mnie złapać na Only DD2 pod nickiem A!mereK, Pozdrawiam :D
  9. LAq

    [KOSZ] Łukasz Wita

    Witam, bardzo ciepło i miło powracam na serwer po prawie 4 miesięcznej przerwie inne nicki FraGuJaCy LuKaSzeK, ZaCzaRoWaNy, aktualny nick eXzait, to znowu trochę o sobie jestem Łukasz mam 18 lat chodzę do Technikum Mechanik Górnik, zdobędę papiery M20 i M44 żeby się tak stało muszę zdać egzaminy :D damy radę poniedziałek, środa, piątek chodzę na siłownię :D hmm moje hobby to CS, Samochody, Siłownia, Muay Thai (oczywiści trenuje tylko dla siebie ponieważ nie daje rady połączyć siłowni z Muay Thai chodzę zazwyaczaj dla siebie :D hmm chyba to wszystko widzimy się na DD2. Pozdro Boom Head Szot - 1:0 Dla Mnie :D Lecę karać Botów
  10. VEEXO

    [KOSZ] VEXO SIĘ WITA!

    WITAM! Mam na imię Piotr,lat 17. W CSA gram od 8 lat z jedną przerwą roczną. Gram na: 4FUN ZAINETRESOWANIA: -Siłownia -Piłka Nożna Gram od 2 dni już u was, więc myślę że miło mnie odbieracie, PIONA!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności