-
+1 moi mili
-
Zrozumialem To ! Do rzeczy. No i? Co dalej? Bo tak jak wyżej napisane - rzuciłeś ochłapem
-
Pewnie każdy kto gra w csa juz widział ten poradnik na YT. Plus za chęci :)
-
[CS:GO] Najlepszy snajper.
Akbar odpowiedział(a) na SkUL♥byali♥ temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Co jest kocur. Ale to do nauczenia :) -
Siemano! W cs gram kilka lat. Pracuje. Ucze sie. Mam nadzieję, że mnie miło przyjmiecie ;)
-
Postów
11 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
