Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'elita' .
-
Witam. Od jakiś 2 miesięcy pogrywam sobie na waszym dd2 (nicku nie musze podawać bo każdy kto gra powinien skojarzyć, głównie z szczytowej pozycji w tabeli ) Zaprosiło mnie tu dwóch graczy i oto w końcu postanowiłem założyć konto. Widze że całkiem ładne macie forum. To tyle na dziś, i miłych prób ustrzelenia mnie na de duście
-
1. Fragowa kopalnia pomysłów: @ GET 2. Śmieszek miesiąca: @ Zarazek 3. Maniak TS3: @ Primosz 4. Forumowy No-Life: @ Damo 5. Szeryf Fragboxa: @ Kotori 6. Największy spamer sieci: @ saddamhussain 7. Miss: @ bart 8. Mister: @ paraszut 9. [PYTANIE BONUSOWE]: Leniuch: @ SPORTOWA WARSZAWA (L) 10. [PYTANIE BONUSOWE]: Imprezowicz/ka: @ AMI
-
1.Najlepszy Moderator: @ Ruku 2. Najlepszy Redaktor: @ olusia 3. Najlepszy Sędzia Ocen: @ Michalek 4. Najlepszy Opiekun Serwera: @ Damo 5. Fragowa kopalnia pomysłów: @ chicken 6. Śmieszek miesiąca: @ KolegaDaniel 7. Maniak TS3: @ Kociaczek 8. Forumowy No-Life: @ Jagermeister 9. Szeryf Fragboxa: - @ psiaq* 10. Największy spamer sieci: @ gtx 11. Miss: @ Damo 12. Mister: @ moonlight 13. [PYTANIE BONUSOWE]: Optymista: @ SPORTOWA WARSZAWA (L) 14. [PYTANIE BONUSOWE]: Chytry lis: @ chicken
-
@ GET jest wszechobecny i w trójcy jedyny prawdziwy. Czyli jest w każdym z Nas, dlatego też: 1. Najlepszy Moderator: Brak 2. Najlepszy Redaktor: Brak 3. Najlepszy Sędzia Ocen: Brak 4. Najlepszy Opiekun Serwera: No proste, że ja, ale z racji tego, że niewolno się samemu oznaczać, to nie oznaczam :V. 5. Fragowa kopalnia pomysłów: @ GET 6. Śmieszek miesiąca: @ GET 7. Maniak TS3: @ GET 8. Forumowy No-Life: Brak 9. Szeryf Fragboxa: Brak 10. Największy spamer sieci: Brak 11. Miss: @ Szczecin 12. Mister: Brak 13. [PYTANIE BONUSOWE]: Optymista: Brak 14. [PYTANIE BONUSOWE]: Chytry lis: Brak Z racji na płacz dzieciaczków, zostałem zmuszony edytować post :V ALE PAMIĘTAJCIE WSZĘDZIE JEST PRAKTYCZNIE WPISANY @ GET
-
1. Najlepszy Administrator: - 2. Najlepszy Moderator: @gtx (ogromna aktywność) 3. Najlepszy Redaktor sieci: @Świnka Peppa 4. Najlepszy Opiekun serwera: - 5. Najlepszy Admin serwera: - 6. Największy spamer na forum: - 7. Najbardziej pomocna osoba na forum: @GET 8. Największa mądrala na sieci: @WasterPl (pajacerka) 9. Najlepszy Grafik: - 10. Uzależniony/na od forum: - 11. Najładniejsza osoba na sieci: @GET 12. Największy spamer na FragBox: -
-
1. Najlepszy Administrator: @GET 2. Najlepszy Moderator: @Paciaciak 3. Najlepszy Redaktor sieci: @Świnka Peppa 4. Najlepszy Opiekun serwera: @KoKeR 5. Najlepszy Admin serwera: @PasQudny 6. Największy spamer na forum: @świeży 7. Najbardziej pomocna osoba na forum: @GAmi 8. Największa mądrala na sieci: @spod od pizzy 9. Najlepszy Grafik: hmm nie znam typa 10. Uzależniony/na od forum: @świeży 11. Najładniejsza osoba na sieci: hmm no ja przecież nie? A tak serio hmm to wszyscy jesteśmy piękni, nie zależnie od wyglądu 12. Największy spamer na FragBox: @Seba3k
