Skocz do zawartości
  • Postów

    1 202
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

PiKaChU ^.^

Zasłużony Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    8
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez PiKaChU ^.^

  1. Cześć :D
  2. Ahh czasem niedobrze mi się robi, że "odszedłem" no cóż mam taką nie inną robotę :/ Wielki szacunek dla Nestiego <3 już mu to kiedyś mówiłem, ale powiem jeszcze raz na żadnej sieci serwerów nie spotkałem się z tak ogarniętym,pracowitym,znającym się na rzeczy i zaangażowanym właścicielem odwalasz KAWAŁ dobrej roboty nie ma słów, aby opisać pracę jaką ty tutaj wykonujesz.. oczywiście duży + dla administratorów/adminów, bo zapewne jak tylko umieją pomagają, aby ta sieć i serwery na tej sieci rozwijały się i pięły w górę. Pozdrawiam. :)
  3. M jak miłość :*
  4. Jebać te szmaty.Wiedzą, że u nas jest najlepiej i nigdy nie stworzą czegoś takiego.
  5. NIe, wymagania mniej więcej zostały podane , :)
  6. PiKaChU ^.^

    [KOSZ] Podanie RaR

    Tak.Spełniasz wymagania.
  7. Tak będzie lepsza i to o wiele :) :D
  8. Darq czy ty się słyszysz ? Grafika będzie o wiele lepsza niż na konsolach nie wiem skąd ty takie info wziąłeś, ale okej :D
  9. Mój człowiek ! Up popieram CIe w 100 % :)
  10. W końcu ktoś w miarę dobrze gada, no widać chłopak z Rybnika Górnik/Row :)
  11. Różnica jest taka, że nie lubicie Ronaldo ( ja też nawet bardzo !! ) i jest wam żal, że jest najlepszy na świecie i tyle. Tak jak napisałem, moim autorytetem jest Messi, ale z bólem przyznaje, że w tym roku zawodnik Realu Madryt został słusznie wybrany i taka jest prawda. Pozdrawiam.
  12. Ale wy brednie gadacie BOŻE .. aż szkoda słuchać, nie macie zielonego pojęcia o piłce, a się wypowiadacie .. bardzo nie lubię Ronaldo, wręcz nie przepadam, ale zasłużył zdecydowanie jeżeli mam patrzeć na grę i osiągnięcia, a nie sympatie to NR.1 Był CR7 .. Bardzo lubię Messiego jest to mój ulubiony piłkarz i wzór do naśladowanie, jednakże podobnie jak Neuer nie zasłużył na złota piłkę i tyle ..
  13. hahah znajdź trochę czasu może tam gdzieś się spotkamy ahah :D Night nie wiem mów :D, może obaj ją znamy xd :) Hhahahahah to no mamy wspólną znajomą :) :D
  14. 200 ! :)
  15. Zgadzam się tutaj z CJ w 100 %, dużo ludzi wpada w "txt" i na u@ proszą o teleportowanie dobrze byłoby, aby tego typu miejsca były zablokowane.
  16. Podałbyś nazwę mapy, ew.. w większym stopniu pomógłby screen to, że na jakiejś mapie jest okno to mi nic nie mówi może komuś innemu się uda rozszyfrować mapę kolegi @UP, aczkolwiek ja mam podejrzenia co do mapy zm_aztec_kamp czy się mylę :D ?
  17. PiKaChU ^.^

    [KOSZ] slot

    A wpisujesz w konsoli connect + ip serwera? oczywiście przed wejściem :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności