-
Postów
1 202 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
8 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez PiKaChU ^.^
-
Cześć :D
-
Dziennik informacji - zmiany od marca do kwietnia
PiKaChU ^.^ odpowiedział(a) na GET temat w Komunikaty o projekcie
Ahh czasem niedobrze mi się robi, że "odszedłem" no cóż mam taką nie inną robotę :/ Wielki szacunek dla Nestiego <3 już mu to kiedyś mówiłem, ale powiem jeszcze raz na żadnej sieci serwerów nie spotkałem się z tak ogarniętym,pracowitym,znającym się na rzeczy i zaangażowanym właścicielem odwalasz KAWAŁ dobrej roboty nie ma słów, aby opisać pracę jaką ty tutaj wykonujesz.. oczywiście duży + dla administratorów/adminów, bo zapewne jak tylko umieją pomagają, aby ta sieć i serwery na tej sieci rozwijały się i pięły w górę. Pozdrawiam. :)- 62 odpowiedzi
-
- 2
-
-
- dziennik
- informacji
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
M jak miłość :*
-
Jebać te szmaty.Wiedzą, że u nas jest najlepiej i nigdy nie stworzą czegoś takiego.
-
Słabe xd
-
69.
-
64 :)
-
NIe, wymagania mniej więcej zostały podane , :)
-
Tak.Spełniasz wymagania.
-
Tak będzie lepsza i to o wiele :) :D
-
Darq czy ty się słyszysz ? Grafika będzie o wiele lepsza niż na konsolach nie wiem skąd ty takie info wziąłeś, ale okej :D
-
24
-
15
-
Mój człowiek ! Up popieram CIe w 100 % :)
-
W końcu ktoś w miarę dobrze gada, no widać chłopak z Rybnika Górnik/Row :)
-
Różnica jest taka, że nie lubicie Ronaldo ( ja też nawet bardzo !! ) i jest wam żal, że jest najlepszy na świecie i tyle. Tak jak napisałem, moim autorytetem jest Messi, ale z bólem przyznaje, że w tym roku zawodnik Realu Madryt został słusznie wybrany i taka jest prawda. Pozdrawiam.
-
Ale wy brednie gadacie BOŻE .. aż szkoda słuchać, nie macie zielonego pojęcia o piłce, a się wypowiadacie .. bardzo nie lubię Ronaldo, wręcz nie przepadam, ale zasłużył zdecydowanie jeżeli mam patrzeć na grę i osiągnięcia, a nie sympatie to NR.1 Był CR7 .. Bardzo lubię Messiego jest to mój ulubiony piłkarz i wzór do naśladowanie, jednakże podobnie jak Neuer nie zasłużył na złota piłkę i tyle ..
-
hahah znajdź trochę czasu może tam gdzieś się spotkamy ahah :D Night nie wiem mów :D, może obaj ją znamy xd :) Hhahahahah to no mamy wspólną znajomą :) :D
-
200 ! :)
-
195.
-
Zgadzam się tutaj z CJ w 100 %, dużo ludzi wpada w "txt" i na u@ proszą o teleportowanie dobrze byłoby, aby tego typu miejsca były zablokowane.
-
Podałbyś nazwę mapy, ew.. w większym stopniu pomógłby screen to, że na jakiejś mapie jest okno to mi nic nie mówi może komuś innemu się uda rozszyfrować mapę kolegi @UP, aczkolwiek ja mam podejrzenia co do mapy zm_aztec_kamp czy się mylę :D ?
-
A wpisujesz w konsoli connect + ip serwera? oczywiście przed wejściem :)
-
188.
