-
Siemka, tydzień temu w niedziele kupiłem cs:go, zacząłem grać rankedy, często mnie wywalało z nich a potem nie mogłem wbić i otrzymywałem bany, dostałem już drugi raz na 7 dni dzisiaj, wiecie co może być powodem że mnie wywala a potem nie mogę wbić? Internet mi się raczej nie rozłącza bo zawsze słucham muzyki lub gadam przez komunikatory głosowe. I czy mogę się jakoś zgłosić do steam że dostaję te bany prawdopodobnie nie z mojej winy?
- 1 odpowiedź
-
- wyrzucanie
- rankedów
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Siemka, mam slota w vipie niby ale jak wbijam na serwa to musze czekać 10 minut bo na serwie tego slota nie ma, niby pisze że jest 23 + 1 ale jest zawsze 23/23, wcześniej mnie to nie denerwowało ale teraz jak czekam 5-10 min trochę to denerwuje. Chętnie kupie slota za 3,69 jeśli wtedy będę mógł spokojnie wbijać na serwa.
-
O, to super. Mam nadzieję że do marca go zrobicie :).
-
dlaczego chciałbym zostać od banowany: chciałbym czasami popisać, poczytać o czym ludzie gadają powód zbanowania: Prawdopodobnie za wulgaryzmy, cały dzień na codzie było dużo cziterów i napisałem 3 posty na sb pełne wulgaryzmów ze zdenerwowania ( nikogo nie obrażałem)
-
Na szczęście nie mam tego bulu bo to ja wbijam od razu na respa i wybijam wszystkich hie hie hie. Oczywiście jestem za propozycją.
- 3 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- rozgrzewka
- ładowanie
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Siemka, mam 3 propozycję. Pierwszą jest dodanie sprzedaży perków za 3000$ (do ustalenia). Często jest problem ze zdobyciem dobrego perku, zwłaszcza przykre jest to dla tych słabszych graczy. Te 3000$ zawsze szybciej by pomagały zarobić kasę na kupno perka. Druga propozycja to dodanie monet. Chyba każdy wie o co w tym chodzi. Tylko można by zwiększyć ceny niektórych rzeczy np. perk za 20 monet itp. Żeby też ci starsi gracze nie mieli platyn od 1 rundy (chociaż będzie tak prawdopodobnie :D ) Trzęcią jest dodanie komendy /joint (można /ruletka itp.) można było by ją użyć raz na mapę i można byłoby w niej wygrać 1-xx expa (maksymalna ilość uzgodni administracja) lub 1-xx monet (maksymalną ilość uzgodni administracja). Oczywiście jakby druga propozycja została odrzucona to może zostać sam exp.
-
Jest konkurs na top3 ranku http://fragujemy.com/topic/20019-konkurs-cod-mod/.
-
Myślę że można już temat zamknąć, klasie widać cień pod nogami, to wystarczająco dużo nawet jak dla jakiegoś nie ogara grającego na serwie.
-
No to daj propozycje swoje, co ty myślisz że jest kilkadziesiąt piosenek świątecznych z których można wziąć dobry 15-sekundowy fragment? Może kolendy dodamy? W moim odczuciu i innych graczy pewnie też rsów jest wystarczająco dużo. Można coś stąd dodać: bieber zawsze na propsie :D.
-
Jak dla mnie tak czy siak jest za dobry ten zabójca, wcześniej był słabiutki że mu dodaliście taką moc?
-
Postów
42 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
