Siemka, tydzień temu w niedziele kupiłem cs:go, zacząłem grać rankedy, często mnie wywalało z nich a potem nie mogłem wbić i otrzymywałem bany, dostałem już drugi raz na 7 dni dzisiaj, wiecie co może być powodem że mnie wywala a potem nie mogę wbić? Internet mi się raczej nie rozłącza bo zawsze słucham muzyki lub gadam przez komunikatory głosowe.
I czy mogę się jakoś zgłosić do steam że dostaję te bany prawdopodobnie nie z mojej winy?