Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'slot' .
-
Witam. wykupilem slot+vip nie moge sie polaczyc gram No Steam
-
Link do usługi: FFa Opis problemu: vip+slot Uwagi: WYKUPILEM SLOT + VIP NIE DZIALA HASLO NIE MOGE SIE POLACZYC
-
-
Forma zapłaty: przelew / paypal / psc / sms Data złożenia zamówienia: wpisz tu orientacyjną godzinę oraz datę przy składaniu zamówienia Nazwa zakupionej usługi: np. V.I.P czy rezerwacja slota Dane identyfikacyjne usługi: wpisz tu jakieś dane wprowadzone przy zakupie usługi, np. nick lub steam:id Serwer, którego dotyczy problem: np. CS 1.6 - 4FUN Opis problemu: opisz dokładnie i zwięźle problem; pamiętaj, że opis musi być czytelny i zrozumiały Uwagi: w tym miejscu możesz zawrzeć dodatkowe informacje, niezawarte powyżej, np. zdjęcie z błędu lub potwierdzenie zakupu usługi
-
witam wykupilem slota na serwerze na 30 dni i nie dziala mi to, nie moge wejsc na serwer, ID Steam: 76561198066871287 prosze o rozwiazanie problemu
-
Witam, mam propozycje i jednocześnie zażalenie dot. serwera. Jeżeli wejdzie się na serwer w chwili, kiedy w każdej z drużyn jest po 12 graczy, nie da się dojść do żadnej z nich. W takiej sytuacji wykupiony slot jest zbędny bo i tak po wejsciu na serwer przez konsole trzeba czekac az zwolni się miejsce z którejś z drużyn. Proponuję, aby albo zwiększyć pojemnośc drużyn o 1, albo zwiększyć slot o 1. Myślę że jest to dość poważny problem, bo wtedy wykupiony slot z vipem jest zbędny. Pozdro ;)
-
Siemka, mam slota w vipie niby ale jak wbijam na serwa to musze czekać 10 minut bo na serwie tego slota nie ma, niby pisze że jest 23 + 1 ale jest zawsze 23/23, wcześniej mnie to nie denerwowało ale teraz jak czekam 5-10 min trochę to denerwuje. Chętnie kupie slota za 3,69 jeśli wtedy będę mógł spokojnie wbijać na serwa.
-
Witam! W dniu 27 września wysłałem wiadomość z darmowym slotem na 5 dni, otrzymałem kod(20:39:01), przyjęto go i teoretycznie ok, ale to wszystko...w ogóle nie mogę dołączyć na serwer przez cały ten okres... o co chodzi? :/
-
Cześć, Sprawa dotyczy slot'a przy zakupie vipa (w moim przypadku vip rozbudowany).Chyba powinno to działać na tej zasadzie, gdy chce wejść na serwer wchodzę bez problemu ,a jednak widziałem coś takiego (gdy mialem vipa - skończył sie dzisiaj z rana): czy to tylko dotyczy mnie ?
-
Witam mam pytanie kupilem tydzien temu slota na miesiac i nie moge wbic na serwer co to ma byc.prose o zwrot kasy jak to ma tak dzialac ze 30 min musze czekac az wejde. pozdrawiam prosze o szybka odpowiedz. moj nick to Farcik CS
-
A jak wbijasz na serwer, inteligencie?
-
Witam kupiłem sobie Slota i Vipa, i Vipa mam a slota już nie, co robić z tym fantem ?
-
wykupiłem slot na 120 dni i ktoś mówił żeby włzić przez konsole ale jak jest full serwer dalej nie mogę wejść to zróbcie coś z tym
-
widzę że usuwacie tematy bez rozpatrzenia to jeszcze raz pisze nie mam slota choć wykupiłem wczoraj na 120 dni a już minęło 24h jak ktoś usunie ten temat pisze do właściciela serwera
-
kupiłem wczoraj slota na 120 dni i dalej go nie mam a już minęło więcej niż 24h
-
Siemka :))) nie widziałem gdzie to napisać ;c więc tak, dlaczego nie mam slota, jak go dzisiaj kupiłem na "STEAM_0:1:85806848"
-
Dzisiaj kupiłem slot na 7 dni wpisałe hasło napisałem connect i ip tak jak nesty kazał i mi pokazuje ten slot jest zarezerwowany kup go na shop.fragujemy.com... CO to kur... jest
-
Mam vip'a na 4FUN i powinienem mieć slota le nie mogę wejść.
