Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'akcja' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 9 wyników

  1. Celem akcji jest spełnianie marzeń chorych dzieci. Otrzymają one upragnione prezenty. Gdy wirtualny worek z prezentami zostanie zapełniony, marzenie zostanie spełnione i jeden z podopiecznych Fundacji Mam Marzenie otrzyma wymarzony prezent! Taki upominek sprawi, że na twarzy pojawi się bardzo ważny i potrzebny w chorobie umiech
  2. ARTYŚCI DLA CHORYCH! Raperzy w kolaboracji z legendarnym blues'owo – rockowym zespołem DŻEM! Pragniemy zapoznać Państwa z akcją, która wiąże w jednym numerze raperów z całego kraju, numerem "Żyj z całych sił" w którym to gościem SPECJALNYM jest nie kto inny jak sam Maciej Balcar, autor słów z piosenki "Do kołyski " , legendarnej grupy DŻEM!. W utworze artysta powtórzył refren z utworu "Do kołyski" w nieco innej wersji, który sprawia, że serce przy słuchaniu tego numeru, bije mocniej! Utwór ten powstał z myślą o siostrze jednego z raperów, która choruje na białaczkę. Jak się narodził sam pomysł na taką właśnie piosenkę? Pomysłodawcą nagrania utworu jest nie bojący się wyzwań, mówienia głośno tego co na sercu leży, raper, brat chorej Magdaleny. Milion Terapii. Z początku miał być to solowy, osobisty numer artysty dedykowany wyłącznie jego siostrze. Stało się jednak inaczej, gdy artysta usłyszał podkład, który w całości wyprodukował WITS, bo pod takim pseudonimem artystycznym kryje się talent człowieka odpowiedzialnego za warstwę muzyczną do kawałka "Żyj z całych sił" stwierdził, iż zaprosi on do akcji również innych raperów oraz samego MACIEJA BALCARA z kapeli DŻEM, której piosenki przechodzą z pokolenia na pokolenie, nikomu chyba nie trzeba przedstawiać takich numerów jak "Whisky Moja Żono", czy też "Wehikuł Czasu", które wykonywał śp. Ryszard Riedel. W ten oto sposób powstała piosenka, w której muzyka i wtopione w nią słowa, płynące z całego serca udzielających się na projekcie artystów, mocno dodają otuchy, siły, wiary motywując przy tym chorych aby podjęli walkę ze swoją chorobą! RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! Osoby chcące w jakikolwiek sposób pomóc tudzież przyłączyć się do akcji, odsyłamy na stronę Milion Terapii – http://facebook.com/milionterapii - za pośrednictwem, której można napisać bezpośrednio do wykonawcy. W utworze, oprócz refrenu w wykonaniu MACIEJA BALCARA (DŻEM) oraz pomysłodawcy Milion Terapii (My Music), usłyszymy takich raperów jak: Ak-47, Dawidzior HTA (GANJA MAFIA), PeeRzet (Aptaun Records), Kafar Dixon37 (Step Records) swoim wokalem zaszczycił nas również: Marek Grabeus, ojciec Kafara który od najmłodszych lat, zaszczepiał w Nim miłość do muzyki i choć KAFAR poszedł własną drogą, to właśnie Panu Markowi zawdzięczamy twórczość syna, HZOP (RPS Enterteyment), Brahu Brat (PROSTO). Zestawienie prezentuje się niezwykle ciekawie, więc nie pozostaje nam nic innego jak tylko sprawdzić utwór! Piosenka ta jest doskonałym przykładem na to, że hip-hopowcy w Polsce są źle postrzegani, raper to nie tylko, bluza z kapturem, szerokie spodnie i bloki, to również LUDZIE o WSPANIAŁYCH DUSZACH I SERCACH – o czym świadczy wykonanie i słowa zawarte w tej produkcji. Milion Terapii, zapewnia również, że ujrzy światło dzienne teledysk do tego utworu. --- Sieć Fragujemy.com wspiera akcję "Artyści dla chorych", w związku z tym zostaniemy dodani na końcu do teledysku. Pomóżmy, wspierajmy, pomagajmy potrzebującym. Razem możemy osiągnąć większy sukces!
  3. FREE RICE Free Rice jest nie tyle klasyczną stroną charytatywną, co rozbudowanym quizem, który pozwala sprawdzić m.in. znajomość języków obcych i geografii. Każda dobra odpowiedź to ufundowanie 10 ziarenek ryżu dla głodnej osoby. Wydaje się niewiele? Do 2015 roku użytkownicy Free Rice ufundowali ponad 300 miliardów ziaren! Link do oddania głosu. Każdy z nas przesiaduje około 15 minut na forum a kliknięcie w jeden link trwa pół minuty, więc wspierajmy wszystkie nasze akcje które są na forum. Dobro wraca dwukrotnie!
  4. Kochani, wchodzimy w link. Możemy wybrać pieska którego chcemy nakarmić i klikamy "nakarm". Akcja działa przez aplikację OLX na naszych smartfonach. https://www.olx.pl/oferty/user/lfV7/
  5. Minka

    [KOSZ] Akcja DD2 Minka

    Zapraszam do oceniania Tutaj i na Youtube. :D
  6. https://www.youtube.com/watch?v=RRjc8mx7kvQ
  7. Achh, nasze THQ. Dlaczego upadło? Zrobiło tyle dobrego dla nas: gry z serii Warhamer, Darkisiders... No właśnie... Ich ostatnie dzieło i zarazem gwóźdź do trumny. Po wydaniu drugiej części Ciemnostronnych firma upadła, a nam zostają ich dzieła. Zatem zobaczmy jak wyglądało ich ostatnie wspólne chwile przy Darksiders 2. Czy była to aż tak zła gra? No właśnie w tym problem. Gra ma trochę problemów, ale nie przez nie THQ skapitulowało. Ale od początku. Jest to kontynuacja "jedynki", w której wchodzimy w skórę Śmierci (tak!), brata Wojny, bohatera pierwszej części. W skrócie: Wojna wpadł w niezłe kłopoty i tylko my możemy go ratować. Przez całą przygodę zwiedzimy niezwykle urokliwe, zrobione z z rozmachem lokacje. Mamy więc krainę aniołów, Stwórców (umiejętność zrozumienia Fantasy konieczna) i parę innych miejscówek. Każda - całkiem spora - lokacja jest Hubem, czyli w miarę otwartym miejscem do robienia questów. Poruszamy się po nim naszym rumakiem, - Rozpaczem - a pomaga nam ptak Proch (służy jako "kompas" do celu lub do skrzyń/znajdziek). W każdej lokacji mamy lochy, zamki czy inne typowo dark-fantasy'owe budowle. Do kolejnych "dungeonów" dostajemy się wraz z fabułą (ale nie do wszystkich). Do reszty wchodzimy z questami pobocznymi - niestety to nie poziom RPGów, jest ich po prostu mało a większość z typu "idź, zabij, pozamiataj". Boli też to, że początkowy świat zachęca do zwiedzania, a kolejne są już strasznie liniowe. No ale to chociaż coś... Nie mówiłem o chyba największej zalecie gry - modelu walki. Śmierć ma ze sobą parę kos oraz broni dodatkowej (rękawice, młoty i sporo innych zabawek). Później dostajemy też pistolet, ale jest strasznie słaby i chyba nikt go nie używa podczas bitwy. Bronie znajdujemy z skrzyń albo - jak zawsze - z wrogów i bossów. Białe są najgorsze, jedne z najlepszych - fioletowe. Można też kupić je u handlarzów (tylko trzech na całą grę!). Podczas walki możemy robić uniki, używać różnych mocy i umiejętności, których uczymy się wraz z postępem w fabule. Styl walki jest typowy dla Hack&Slashów (taki jak w np. serii Devil May Cry). Aby być mistrzem w klepaniu kombosów, trzeba mieć niezwykle szybkie palce i refleks, żeby widzieć "piruet ostrzy". Fajnie jest zrobiona też kwestia poza-walkowych rzeczy, które zobaczymy podczas zwiedzania lochów. Gra oprócz festiwalu ostrzy, raczy nas zagadkami i istne "PrinceOfPersiową" sekcjami platformowymi. Śmierć potrafi biegać po ścianach, skakać po gzymsach i innych platformach. Przy zagadkach pomagają umiejętności takie jak uchwyt do przyciągania, sterowanie ducho-pomagierami, a nawet portale! (Jest nawet osiągniecie, "Ciastko jest kłamstwem" które jest nawiązaniem do jednej gry...). Wszystko to robi przyjemną mieszankę platformowo-siekankowo-logiczną. Niestety grę męczą kilka błędów. Na przykład przy większości wychodzeniu z dialogów Żniwiarz się wiesza i pomoże tylko wyjście do menu. Problemy są też kolizją przedmiotów, możemy też nieraz sami utknąć w jakimś zaułku. Ale pomijając to wychodzi bardzo przyjemna, długa, (ok. 25 godzin fabuły) wciągająca roz(g)rywka. Dla fanów "siekaczy" i fanom fantasy polecam. Jeśli nie lubicie dostawać oczopląsu przez "balet ostrzy" lub męskich pro postaci idźcie grać w Bejeweled czy inne Plants Vs Zombies. To gra gdzie niszczenie światów, rozwalanie gigantów czy kosa wbijana w oczodoły jest na porządku dziennym. Jeśli chcecie przeczytać inne moje recenzje (lub przeczytać o historii gier Lego) zapraszam tu: http://rembus7777yt.weebly.com/
  8. Gatunek: Akcja,Thriller Rok: 2015 Format: Napisy Produkcja: Wielka Brytania Reżyseria: Bharat Nalluri Plakat filmu: Opis filmu: Agent Will Crombie musi powstrzymać zamach terrorystyczny w Londynie i rozwikłać zagadkę zniknięcia szefa Sekcji Antyterrorystycznej MI5- Harry'ego Pearce'a. Link do filmu: http://www.kinoman.tv/film/spooks-the-greater-good-1
  9. Akcja polega na codziennym kliknięciu (tylko raz) na "Pajacyka", dzięki temu Pajacyk jest dofinansowywany przez sponsorów 5'cioma groszami - niby mało, ale biorąc pod uwagę to, że klika w ten link naprawdę grom ludzi, może to naprawdę pomóc, choć zajmuje nam to tylko chwilę przy czym niczego nie tracimy, a możemy pomóc... Link: http://www.pajacyk.pl/#index (wejdź i kliknij w Pajacyka) Piszcie w temacie, za każdym razem + 5 groszy. Ja zacznę: 5 GROSZY. (następna osoba, 10 następna 15 i tak dalej)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności