Jump to content

Rosiol

Zasłużony
 • Content Count

  543
 • Donations

  5.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Rosiol last won the day on September 6 2018

Rosiol had the most liked content!

Community Reputation

160 Bardzo dobra

1 Follower

About Rosiol

 • Rank
  Żądny Fragów

Profile information

 • Name
  Mateo
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Jest piękne

Information about Fragowicz

 • Nick
  Rosiol,
 • Favorite server
  CS 1.6 - ZM
 • I play on servers
  CS 1.6 - ZOMBIE
  CS 1.6 - ONLY DD2
  CS 1.6 - COD MOD

Recent Profile Visitors

2,509 profile views
 1. Zmiany brzmią ciekawie. Przy takim zestawieniu aby zdobyć pipe, trzeba zabić aż 6 zombiaków podczas gdy wcześniej wystarczyło załatwić 4. Jest zatem szansa, że w drugiej rundzie vip nie będzie miał pipy bo takie przypadki miały miejsce.
 2. Witajcie Fragowicze, W dniu dzisiejszym została wpłacona dotacja od użytkownika Rosiol Kwota dotacji: 5,00 zł Dziękujemy w imieniu całej społeczności Fragujemy.com! --- (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Ty również możesz wesprzeć naszą sieć serwerów! Aby tu uczynić, wejdź w link -> kliknij tutaj <- Pozdrawiamy, FGTeam
 3. Skarga na: graczy Nick podczas gry: |as_cs|Rosiol, Nick osoby oskarżonej: slowacki lubi wacki oraz Kosmita Dlaczego składasz skargę: Gracz slowacki lubi wacki złośliwie zablokował kolegę w kampie. Miało to miejsce bodajże w pierwszej rundzie. Gracz Kosmita wypowiedział się w sposób bardzo wulgarny. Miało to miejsce w 3 rundzie, jeśli się nie mylę. Data zdarzenia: 04.09.2019, godz 22:35, mapa: zm_fun_world_b Opis zdarzenia: Jak wyżej. Dowód: Załączam dowód w postaci demka z mapy: http://217725.node39.pukawka.pl/hltv-1909042235-zm_fun_world_b-1567629300-1567630860.zip A także screen z bluzgami Kosmity oraz steam id obu graczy
 4. Nie mam zastrzeżeń. Jesteś rozpoznawalny na serwerze i aktywny. Masz moje Tak
 5. Czy Ty masz rozum człowieku? Złamałeś regulamin i masz jakieś pretensje do tego, że ban poleciał. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z odpowiedzialności gdy popełnisz czyn zakazany. Zostałeś potraktowany tak jak każdy gracz, który łamie regulamin więc skończ z tym płaczem. Następnym razem zapoznaj się z regulaminem i zapraszamy ponownie po upływie bana.
 6. Nie Ty będziesz o tym decydował człowieczku, czy jestem godzien tej funkcji, czy nie. Miałeś peszka bo całą sytuacje oglądałem ze specta, więc daruj sobie teksty, że zbanowałem kogoś na słowo.
 7. Link do demka: http://217725.node39.pukawka.pl/hltv-1809061547-ze_jurassickpark_fg-1536241620-1536243420.zip Czas: 18:26 Widziałeś gdzie jest zombie, a mimo to poleciałeś z kosą w tamtym kierunku i potem ta perfidna szyszka... Tracę na Ciebie mój cenny czas. Pominę już fakt, że bana powinieneś dostać na 24h bo po feralnej akcji byłeś bardzo wulgarny w stosunku do innego gracza. Chciałem dać Ci szansę ale jak widać nie widzisz swoich win. Będę miał Cię na oku i jeśli jeszcze raz usłyszę jakieś przekleństwa z Twoich ust to odpoczniesz dłużej. Już uszy więdną od tych Twoich wulgaryzmów. Słowo "kurwa" traktujesz jak przecinki w zdaniach. Pozdrawiam Rosiol
 8. Nick jakiego używasz:|as_cs|Rosiol,; I see red Wiek:23 Zajmowane wcześniej stanowisko:Admin serwerów: DD2; ZM; DR; GG. Staż na zajmowanym wcześniej stanowisku: Jakieś 3 lata Na jakie zatem chcesz wrócić stanowisko: Gram przemiennie na DD2 i ZM ale na chwile obecną chciałbym wrócić na stanowisko admina ZM Kilka argumentów przemawiającym za powrotem na stanowisko: Znalazł się czas i chęci do gry więc pragnę wesprzeć administracje swoją skromną osobą; Posiadam duże doświadczenie w tej dziedzinie; Byłem adminem z długim stażem na tym serwerze; Ogarnięty; Czujny; Cierpliwy; Zawsze chętny do pomocy. Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:1:33058173 Pozdrawiam Rosiol,
 9. Przez takich graczy jak Ty czuje się jak ostatni bot gdy wpadam na serwer w wolnej chwili
 10. Za zdrowie Pań :)

  1. PiKaChU ^.^

   PiKaChU ^.^

   Za zdrowie, szampana pijmy, aż do dna Panowie !

 11. Macie dział ze zgłoszeniami. Wystarczy poświęcić kilka minut. Gracz, który jest winny poniesie konsekwencje :)
 12. Mam dziwne przeświadczenie, że nie powinnaś dostać admina na chwile obecną. Niby aktywność jest, ale patrząc na Twoje podanie mam przeczucie, że nie wywiążesz się z powierzonych Ci obowiązków. Nie obraź się, ale napisanie tych minimum trzech argumentów i to byle jak, mówi samo za siebie. Wcale nie muszę Cie znać na serwerze aby móc ocenić. Z podaniem jest jak z CV. Pracodawca także Cie nie zna, a gdy dasz mu napisane wypociny to myślisz, że wybierze własnie Ciebie ? Jestem na NIE.
 13. Gdybyś utrzymał poziom godziny dziennie to byłoby nieźle. Trochę krótko jesteś i wymagań przez to nie spełniasz, a po coś one są. Ja bym się wstrzymał jeszcze tydzień z decyzją abyś pokazał, że jesteś i będziesz aktywy, a także byś dał się poznać szerszemu gronu :)
 14. Najpierw odzyskaj steam bo to podstawa i argument, który skreśla Cie już w tym podaniu. Używaj znaków interpunkcyjnych ponieważ mega ciężko czyta się Twoje podanie. Reasumując - jestem na NIE. Pozdrawiam.
 15. Gdyby przyszło karać za "bota" to trzeba by zbanować praktycznie cały serwer. Już nie szukajmy dziury w całym. Trochę więcej dystansu. Nie uwierzę, że Tobie nigdy nic się nie wymknęło. Jesteśmy tylko ludźmi :)
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy