Skocz do zawartości
  • Postów

    58
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

User

Donator
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    121.37 PLN 

Donator

Użytkownik wpłacił 121.37 PLN

Informacje profilowe

  • Płeć
    mężczyzna

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    Karam botow

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia User

Regularny Fragowicz

Regularny Fragowicz (8/14)

  • Logowanie Unikat
  • Popularny Unikat
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • 5 lat z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 53

Reputacja

  1. A to przepraszam, miałem dziś sytuację, w której rzuciłem szyszkę "na obronę" przeciw pipe i ta druga od razu wybuchła. Założyłem, że to owa wprowadzona zmiana ale faktycznie pipe mogła wybuchnąć po upływie swojego czasu a szyszka zarazić tuż po tym wybuchu, wszystko się tak zgrało w jednym momencie i pasowało mi do mojej interpretacji wprowadzonej zmiany. W takim razie nie mam uwag, moje wątpliwości do zamknięcia/oddzielenia.
  2. Proponuję odwrócić zmianę a aktualizacji 2.12 FULL dotyczącą PipeNade - rzucanie szyszki to była jedna z najsensowniejszych linii obrony przeciw pipe, teraz gracze zmuszeni są brać szalonego/anti. Poprzedni stan rzeczy był zwyczajnie lepszy
  3. To oraz brak możliwości zdobywania punktów sprawia, że nie ma ona obecnie racji bytu - całkowicie znika motywacja wypełniania celów, sprawę potęguje częstość pojawiania się Kinder rund. Jajka mogłyby kosztować sporo więcej albo mieć ograniczoną liczbę użyć w czasie jednej rundy (na gracza). Podczas rund nie-Kinder jajka zdają się dawać całkiem sporą przewagę humanom (przynajmniej w teorii), może jakiś odpowiednik jajka dla zombie?
  4. Taryfikator mówi, że jest - można by podciągnąć pod pierwszy podpunkt. Mimo wszystko to i tak godzina za dłużej (no chyba że łapie się jako "pozostałe obrażanie"), jeżeli zaś chodzi o to, co napisałeś - wiedząc jaki był kontekst wypowiedzi, to ja bym nie pomyślał, że można dostać za to bana (czy nawet kicka).
  5. drugie b) Jak to będzie działać? Po śmierci lasery automatycznie znikają czy gracz ma możliwość usunięcia swoich laserów - np poprzez menu martwego gracza (pod M)? c) rozumiem, że wtedy laser wraca do ekwipunku gracza jeżeli ten cały czas żyje jako human? Wszystkie eventy jakoś jednorazowo się pojawią z odpowiednio wczesną zapowiedzią czy może będą występować cyklicznie? Ogólnie one mi się nie podobają i moim zdaniem nie pasują do serwera.
  6. Absolutnie tutaj nie ma materiału na skargę, trochę tak jakbyś na siłę szukał powodu do zgłoszenia XD Nie dość, że ta mina była niecelowo tam położona, to jeszcze i tak by Ci nic nie zmieniło gdyby Cię nie zablokowała. Nie jestem adminem i nie ja tu decyduję ale moim zdaniem oskarżenie bezsensowne. Edit: Halo, czemu mam oddzielone posty, jak nie chcesz żebym się wypowiadał na forum to daj mi jakieś ograniczenie że tylko w tych tematach co stworzyłem mogę pisać albo ostatecznie bana XD a nie jakieś brudne sztuczki na uciszenie mnie XD
  7. Trochę mylące działy, odwołania tutaj:https://fragujemy.com/forum/1474-odwołanie-od-bana/ mają tylko podforum odwołań za cheaty
  8. Skarga na: Karam botow Nick podczas gry: Karam botow Nick osoby oskarżonej: Karam botow Dlaczego składasz skargę: Robię to gdyż potrzebuję małej przerwy Data zdarzenia: nie dotyczy Opis zdarzenia: Od razu mówię, że nie miałem pojęcia w jakim dziale to pisać a ten wydał mi się najodpowiedniejszy. Trochę niecodzienna sytuacja ale chciałbym złożyć nie tyle skargę co podanie o bana. W wolnych chwilach wchodzę grać na serwer a mógłbym robić tyle innych rzeczy, które obiecałem sobie, że zrobię - np. czytać książki, biegać, uczyć się. Ponieważ gra zajmuje mi sporą część mojego czasu to doszedłem do wniosku, że muszę coś z tym zrobić i mimo, że chyba dałbym radę oprzeć się pokusie grania swoim samozaparciem, to chciałbym prosić administracje o ułatwienie mi tego poprzez danie mi bana na miesiąc. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby i z niecierpliwością czekam na odpowiedź. -Karam botow Dowód: nie dotyczy
  9. @Damo dostałem tam bana - jak inaczej mogę złożyć skargę?
  10. Skarga na: kZa Nick podczas gry: Karam Botow Nick osoby oskarżonej: kZa Dlaczego składasz skargę: Admin daje bany bo nie jest traktowany jak ktoś wyjątkowy Data zdarzenia: przed chwilą 2019.05.03 12:41 Reszta jest tutaj: Nie wiem jakie mam demko wstawić lub screeny bo mapa jeszcze trwa XD a screenow nie miałem zrobionych żadnych Może jedynie screen konsoli się nada POPRZEDNI TEMAT
  11. *DEAD* Karam botow : Witam wszystkich poza skonczona liczba osob *DEAD* tsngod. : zm_ Admin zabral Karam botow mozliwosc pisania na czacie konsola
  12. Skarga na: kZa Nick podczas gry: Karam Botow Nick osoby oskarżonej: kZa Dlaczego składasz skargę: Admin daje bany bo nie jest traktowany jak ktoś wyjątkowy Data zdarzenia: przed chwilą 2019.05.03 12:41 Opis zdarzenia: Nie wiem nawet jak to skomentować XD dostałem mute'a po tym jak napisałem że witam się ale nie z wszystkimi, zrobiłem reconnecta żeby się zapytać dlaczego dostałem mute'a i... dostałem go jeszcze raz XD. zrobiłem jeszcze jednego recconecta bo przecież takie bezpodstawne dawanie mute'ów wydaje mi się dużym przegięciem, jednak nie dostałem żadnej odpowiedzi od admina tylko bana XD Jeszcze wcześniej tego samego dnia ten sam admin dał mi mute'a bo zwracałem się do niego per "typie" - czyli w sumie tak jak do każdego Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] ||| Zostales zbanowany na serwerze! ||| Nick: Karam botow ||| IP: 91.214.0.139 ||| STEAM_ID: STEAM_0:1:20825999 ||| Nick admina: kZa ||| Powod: ucikanie wyciszenia przez admina ||| Nalozony: 03.05.2019 - 12:41:54 ||| Dlugosc: 30 minut ||| Na: Fragujemy.com #02 [ ZOMBIE INFECTION ] :: Pukawka.pl (zm_anekin_house_v4) ||| Musisz poczekac jeszcze: 30 minut ||| Wygasa: 03.05.2019 - 13:11:54 [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności