Jump to content

User

Fragowicz
 • Content Count

  51
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Początkująca

About User

 • Rank
  Odważny fragowicz

Profile information

 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  Karam Botow
 • Favorite server
  CS 1.6 - ZM

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To oraz brak możliwości zdobywania punktów sprawia, że nie ma ona obecnie racji bytu - całkowicie znika motywacja wypełniania celów, sprawę potęguje częstość pojawiania się Kinder rund. Jajka mogłyby kosztować sporo więcej albo mieć ograniczoną liczbę użyć w czasie jednej rundy (na gracza). Podczas rund nie-Kinder jajka zdają się dawać całkiem sporą przewagę humanom (przynajmniej w teorii), może jakiś odpowiednik jajka dla zombie?
 2. Najlepsze: ze_dust_escape_remake_dp zm_dust_world zm_fg_fox Najgorsze: zm_dust_world_wwz anekin wszystkie gboxy (poza 7) Generalnie jeżeli mapa ma jedynie wąskie kampy, przy wejściu do których szalony może zarazić jedynie pierwszego humana, to jest to dla mnie mapa słaba (np zm_kopalnia_v2).
 3. Czy wtedy też następowało "zrzucanie" graczy lub podłoga helikoptera stawała się przenikalna? To, co dzisiaj się działo, miało o wiele bardziej krytyczny wpływ na rozgrywkę od zwykłego "bugowania helikoptera" przez gracza.
 4. Problemu na pewno nie było przed aktualizacją. Z tego, co widzę, mapa była grana wczoraj, jednak jako że mnie wtedy nie było na serwerze to nie umiem powiedzieć czy problem już wtedy występował (także nie mam aktualnie możliwości sprawdzenia wczorajszych i przedwczorajszych demek ).
 5. Cześć! Dzisiaj na mapie ze_dust_escape_remake_dp pojawił się problem z helikopterem - mianowicie już podczas lotu ten co jakiś czas się zacinał przy czym "zrzucał" graczy znajdujących się na nim - podłoga (ścianki) helikoptera stawały przenikalne. Nie mam pojęcia czy to problem jednorazowy czy może będzie się powtarzał. Demko: http://217725.node30.pukawka.pl/hltv-2103231749-ze_dust_escape_remake_dp-1616518140-1616519100.zip
 6. Cześć ! Od właściwie początku wprowadzenia możliwości wołania po grupach, nie mogę (nie potrafię?) jej wykorzystać - za każdym razem, kiedy próbuję odwołać się do jakiejś grupy, jedyne co wyskakuje w podpowiedziach to nazwy użytkowników. Czy tylko ja mam taki problem? Z góry przepraszam ale nie udało mi się dokopać do tematu, w którym @ GET informował o dodaniu tej funkcjonalności.
 7. Czy teraz, kiedy został wybrany opiekun, jest szansa na sprawdzenie zaproponowanych przeze mnie mapek? XD Niedługo miną 2 miesiące a one nadal wiszą nieocenione, dodaje jeszcze raz link do zm_volume_1 gdyż poprzedni wygasł: https://www94.zippyshare.com/v/ZKmF0PaQ/file.html Wołam @ kurok
 8. Taryfikator mówi, że jest - można by podciągnąć pod pierwszy podpunkt. Mimo wszystko to i tak godzina za dłużej (no chyba że łapie się jako "pozostałe obrażanie"), jeżeli zaś chodzi o to, co napisałeś - wiedząc jaki był kontekst wypowiedzi, to ja bym nie pomyślał, że można dostać za to bana (czy nawet kicka).
 9. Pozwolę sobie odświeżyć temat i zawołać jednocześnie @ pajper @ KolegaDaniel @ bialix @ Kociaczek @ moonlight @ SPORTOWA WARSZAWA (L) oraz @ĸυroĸ (nie działa wołanie grup dlatego ręcznie wszystkich wpisałem, oprócz Kuroka bo jego nick nie wyświetla się w ogóle na liście). Zdaje się, że zdanie wśród adminów co do stawiania laserów na schodach jest podzielone - spotkałem się z opinią, że można tak stawiać a niektórzy pisali że nie można; jeszcze inni nie byli pewni co do tego (zapewne nie widzieli tego tematu). Chciałbym, żeby sprawa się do końca wyjaśniła i jeżeli jest to możliwe, to żeby regulamin został odpowiednio zmieniony, gdyż z tego, co rozumiem, jego aktualna wersja nie odpowiada stanowi faktycznemu - to co zostało ustalone w tym temacie jest sprzeczne z zapisem, że stawianie laserów 1 oraz 2 jest niedozwolone. Potrzebne będzie również doprecyzowanie co znaczy "swobodne przejście" - zapis w regulaminie: [!] Jeśli zombie jest w stanie przejść obok lasera bez użycia itemów ze sklepu, to umożliwia on przejście zdaje się być niewystarczającą definicją "swobodnego przejścia" - wg mnie do kamp chronionych przez lasery 1 oraz 2 da się bez problemu wejść bez użycia przedmiotów ze sklepu ale kiedy ja postawiłem niemalże identyczny laser na mapie zm_colores to gracze zaczęli się skarżyć oraz nie zgadzać z moją interpretacją zapisu w regulaminie.
 10. drugie b) Jak to będzie działać? Po śmierci lasery automatycznie znikają czy gracz ma możliwość usunięcia swoich laserów - np poprzez menu martwego gracza (pod M)? c) rozumiem, że wtedy laser wraca do ekwipunku gracza jeżeli ten cały czas żyje jako human? Wszystkie eventy jakoś jednorazowo się pojawią z odpowiednio wczesną zapowiedzią czy może będą występować cyklicznie? Ogólnie one mi się nie podobają i moim zdaniem nie pasują do serwera.
 11. Skarga na: opiekuna / admina / gracza Nick podczas gry: Karam botow Nick osoby oskarżonej: kaco Dlaczego składasz skargę: blokowanie kampy Data zdarzenia: dziś (31.01.2021) ok 17:20 Opis zdarzenia: gracz kaco blokował mnie przy wejściu do kampy, można by powiedzieć, że wręcz mnie z niej wypychał i w momencie, w którym zostałem zarażony, ten szybko uciekł na tył Dowód: załączam filmik, a na demku to jest czas ok 31:50 http://217725.node30.pukawka.pl/hltv-2101311649-zm_compilation-1612108140-1612110180.zip
 12. Nazwa mapy: zm_volume_1 Link do mapy: https://gofile.io/d/Nu8f3z natrafiłem na nią przeglądając zapisane na dysku mapki. Nie mogłem znaleźć na gamebanana a do tego to ta mapka była robiona specjalnie dla Zakladu Karnego więc marne szanse, że znajduje się gdziekolwiek w sieci, stąd sam wrzuciłem na hosting. Screeny lub opis mapy: w załączniku Dlaczego chciałbyś tę mapę u nas na serwerze: Mapka wpasowuje się w styl grania jaki panuje na serwerze: kilka banalnych kamp od razu obok respa, ambitniejsze kampy znajdujące się trochę dalej, do których trzeba wejść przez schodki. Odnoszę wrażenie, że na serwerze ostatnio zapanowała monotonia grania tych samych mapek, dlatego mam nadzieję, że uda się przekonać graczy do spróbowania czegoś nowego.
 13. Nazwa mapy: zm_westwood_click21 Link do mapy: https://gamebanana.com/maps/158014 Screeny lub opis mapy: Dlaczego chciałbyś tę mapę u nas na serwerze: Brakuje mi na serwerze map opartych o klasyki z podstawowej wersji 1.6, ta mapa wydaje się mieć sensowne jak na nasz serwer kampy, dlatego chciałbym, żeby przynajmniej była wypróbowana.
 14. pozwolę sobie odświeżyć temat ponieważ (przynajmniej dla mnie) jest on dosyć istotny @ LeV ?
 15. Absolutnie tutaj nie ma materiału na skargę, trochę tak jakbyś na siłę szukał powodu do zgłoszenia XD Nie dość, że ta mina była niecelowo tam położona, to jeszcze i tak by Ci nic nie zmieniło gdyby Cię nie zablokowała. Nie jestem adminem i nie ja tu decyduję ale moim zdaniem oskarżenie bezsensowne. Edit: Halo, czemu mam oddzielone posty, jak nie chcesz żebym się wypowiadał na forum to daj mi jakieś ograniczenie że tylko w tych tematach co stworzyłem mogę pisać albo ostatecznie bana XD a nie jakieś brudne sztuczki na uciszenie mnie XD
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy