Skocz do zawartości

[CS 1.6] Dyskusja o zmianach na serwerze ONLY DD2 #02


[BOT] Fraguś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 563
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Proponuję pozwolić na oglądanie po śmierci wszystkich graczy bo tak jak teraz jest to normalny gracz aby kogoś sprawdzić czy ma wh/aim itd. musi na specta wejść co zniechęca do sprawdzania.

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

Proponuję pozwolić na oglądanie po śmierci wszystkich graczy bo tak jak teraz jest to normalny gracz aby kogoś sprawdzić czy ma wh/aim itd. musi na specta wejść co zniechęca do sprawdzania.

To za to pozwoli zwiększyć podawania info sobie na skype/ts itd.

Opublikowano

Info nie jest super dokładne, wh tak więc myśle, że większy pożytek z mojego patrzenia czy ktoś wh nie ma niż gdy dzieci sobie info podają.

  • 1 miesiąc temu...
  • Właściciel
Opublikowano

A ja proponuję dodać muzykę "za chwilę będzie eksplozja" na 10 sekund przed wybuchem bomby. Tego jeszcze nie było na naszych serwerach :-) A DD2 nadałby się idealnie. Oczywiście ten, kto chciałby wyłączyć to, dostanie taką możliwość.

Opublikowano

taka muzyczka jest fajna popieram :)

 

a co z kampieniem?? Można by było dodać plugin że po ustalonym czasie ekran kampera zacząłby się ściemniać zmuszająć go do poruszania się lub coś w tym stylu

 

można też by było dodać funkcję na serwer żeby można było swobodnie się przemieszczać między serwerami nie klikając na escape find serwers itd.

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Popieram. Przełączanie między serwerami to naprawdę fajna opcja, dobrze by było dodać ją na wszystkie serwery. Gracze często wpisują /server albo /servers, no ale niestety - nie ma :/

Opublikowano

można dodać inne skiny broni zamiast standardowych które są na serwerze, inna kolorystyka, inny model borni itp

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

można dodać inne skiny broni zamiast standardowych które są na serwerze, inna kolorystyka, inny model borni itp

 

Jak by były wgrane te modele to serwer już by nie był zwykłym serwerem dd2 tylko by z tego był jakiś CoD albo co najgorsze Diablo.

Opublikowano

nie chodziło mi o bronie jak np. z half life'a tylko żeby wygląd zmienić ale skoro nie no to ok.

 

Wszystko obciąża serwer zależy tylko w jakim stopniu, ale skoro skiny mocno obciążają to nie będę się spierał

Opublikowano

Mamy człowieka który osądza co obciąża serwer mocno a co lżej , więc propozycję akceptujemy tylko te które są ciekawe + nie obciążają zbytnio serwera, zmiana modelów broni , zmieni serwer dd2 nie w tym kierunku co chcemy. Muzyczka z podlożeniem paki ? niekoniecznie , jest akcja , a ktoś pake podłoży i nie słychać , wystarczy napis na środku ekranu jak dotychczas i wszystko wiadomo , a do tego jest dźwięk. Tak więc myślę że z paką nie mamy co kombinować. Ale czekamy na wasze propozycje może ktoś wpadnie na coś czego my nie możemy dostrzec.

  • Właściciel
Opublikowano

Chodzi o to, aby serwer był jak najlepiej zoptymalizowany. Obecnie ze wszystkich 4, tak - to DD2 króluje w tej kwestii bez dwóch zdań. Oczywiście, że każdy plugin obciąża w mniejszym lub większym stopniu, to logiczne, dlatego staramy się unikać tej drugiej opcji na tym serwerze. Jakość gry jest najważniejszym priorytetem dla nas, a nie zawsze idzie to w parze jeśli wystąpią problemy, na które nie mamy wpływu.

 

Osobiście uważam, że ta muzyka (bomba) wcale nie przeszkadza jak to się mówi. Zawsze byłaby opcja wyłączenia tego. A to jest coś, co nas wyróżnia, gdyż dajemy szeroki wybór udogodnień dla naszych graczy i dostosowań dla swojej taktyki gry i obecności na serwerze.

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

Witam, możliwe byłoby dodanie spadochronu?

N3v3r mówił że jest zbędny.

  • Fragowy Mister
Opublikowano

Spadochron to bardziej na 4fun wystarczy nam już RS

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności