Skocz do zawartości

[ARCHIWUM] Propozycje perków i klas


GET

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 365
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Ja też nie mam problemu, by go zobaczyć, jak dla mnie nie ma sensu go zmieniać.

  • Właściciel
Opublikowano

To ma być klasa premium, gdybyśmy zrobili 1/2 to byłaby ona bezsensu z racji tego, że istnieje już snajper...

Opublikowano

Ja mam propozycje że by zmienić talibowi z 1/4  na 1/5.Bo to przesada...

TiGeR moim zdaniem jest dobrze tak samo strzelec wsparcia ma 1/4 z pompy i nikt nie narzeka zas na taliba co 2 osoba narzeka , zostala juz poprawiona i ja osobiscie nie widze sensu zeby ja znow poprawiac .

 

Natomiast moja propozycja perkow to :

 

nanosuit-nie taki jak na serwerze bo nie dziala tylko -(masz 1hp a twoja widzialnosc spada do 5,widac cien na ziemi)

 

Ciemne Okulary - Nie dzialaja na ciebie granaty oslepiajace <- to by sie przydalo bo fleshe sypia sie ostro

 

Granat Odlamkowy - Posiadasz granat, ktory rozpada sie na 5 odlamkow, odlamki zadaja 40(+int) dmg

 

Quad Damage - Po uzyciu na LW sekund mozesz zadac 4 razy wiecej obrazen. Perk niszczy sie po uzyciu!

  • Właściciel
Opublikowano

AD 1. Nie jest to wykonalne (cień na ziemi).

AD 2. Istnieją soczewki.

AD 3. Zobaczymy, choć jestem sceptycznie nastawiony, bo to kolejny pewnie model do pobrania i kolejne efekty na serwer.

AD 4. Było i nie przeszło.

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

Nanosuit - klas z modyfikacją w postaci niewidzialności jest sporo, więc uważam że kolejny perk który zrobi nam ninje na serwerze jest zbędny. Przypominam, że na serwerze jest perk "Moc Assasyna".
Co do granatu - będzie to tylko jeszcze bardziej irytować graczy (wnioskuję to z obecnej ilości nerwów na obecne 1/1 z HE) i sam uważam iż jest to zbędne.

Opublikowano

posiadam owe perki nanosuit oraz granat odlamkowy.Co do nanosuit to tylko redukuje sie widzialnosc do 5 , tak jak np . perk "kamuflaz" do 50 , natomiast granat odlamkowy to standardowy granat zwykly model tyle ze rozlatuje sie na kilka czesci proste..Robie perki kompilatorem wiec to nie jest problem.

Opublikowano

co do nanosuit jestem na nie..Załóżmy ze dostanie go kapitan lub snajper i jest juz po grze...A granat odlamkowy mozna dodac bo to podstawowy perk.

Opublikowano

Perk : Ak47 MASTER - Dostajesz ak47 i dodatkowe 10 obrażeń z niego 

Opublikowano

Podam  fajne perki:

-Skrzydła anioła(przy większej wysokości jak używa zadaje obrażenia dla bliskich osób)

-Stalker ring ( jesteś niewidzialny i masz 5 hp )

-OwocHP (dostajesz 250 hp)

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Jeżeli chodzi o skrzydła anioła, są to tzw. "archy" z diablomoda, o to Ci chodzi, prawda?

Z reguły działa to na takiej zasadzie, że jest wielki płacz, bo koleś którego nie widzisz, zabija przy lekkim szczesciu 5 osób naraz.

Chyba, że będzie to bić po 20... Wtedy byłbym za.

Koleś będac na zewnątrz "skanuje" Wszystkich wokół, cholernie OP item.

Opublikowano

Moim zdaniem ninja z tymi "skrzydłami anioła" już w ogóle będzie za mocna, "stalker ring" już było i nie przeszło, a "OwocHP" jest wytrenowany wteran po 1 ciężko by się ubijało np. kapitana który ma 250hp i 60 wytrzymałości dostanie jeszcze 250hp.

Opublikowano
Otóż napisałem kilka klas które mogą was zainteresować mam nadzieję że jakoś pomogę serwerowi ;) 

 

1.Klasa: Snajper

Broń: Awp i Deagle

Inteligencja:10

Zdrowie:20

Wytrzymalosc:0

Kondycja:10

Opis: Posiada 150% obrazen + inteligencja z Awp oraz 1/2 z kosy.

 

2.Klasa: Komandos

Bron: Deagle, Glock/usp, knife 

Inteligencja:0

Zdrowie:40

Wytrzymalosc:10

Kondycja:60

Opis: Posiada 1/1 z kosy (PPM) .

 

3.Klasa: Szturmowiec

Bron: Ak47, glock/usp, He 

Inteligencja:10

Zdrowie:0

Wytrzymalosc:-10

Kondycja:0

Opis: Posiada ciche kroki oraz He.

 

4.Klasa: Skoczek

Bron: mp5, glock/usp

Inteligencja:0

Zdrowie:30

Wytrzymalosc:10

Kondycja:15

Opis: Posiada auto BH oraz podwójny skok.

 

5.Klasa: Rusher

Bron: M3, deagle

Inteligencja:0

Zdrowie:10

Wytrzymalosc:0

Kondycja:55

Opis: Posiada 1/5 na natychmiastowe zabicie z M3.

 

6.Klasa: Medyk

Bron: SG-552, glock/usp

Inteligencja:10

Zdrowie:20

Wytrzymalosc:0

Kondycja:10

Opis: Posiada 2 apteczki i może wskrzeszać członków swojej drużyny.

 

7.Klasa: Maestro

Bron: M4A1 , glock/usp, wszystkie granaty.

Inteligencja:-10

Zdrowie:30

Wytrzymalosc:20

Kondycja:0

Opis: Posiada 7(obrażeń + inteligencja z M4).

 

8.Klasa: Bandyta

Bron: p90, deagle

Inteligencja:15

Zdrowie:10

Wytrzymalosc:0

Kondycja:15

Opis: Posiada zmniejszoną widoczność podczas kucania z nożem oraz 1 mine.

 

9.Klasa: Plutonowy

Bron: Aug , elite

Inteligencja:0

Zdrowie:50

Wytrzymalosc:0

Kondycja:20

Opis: Posiada dużo hp oraz zmniejszoną grawitację.

 

10.Klasa: Szybcior

Bron: XM1014, deagle, 2x Flashe

Inteligencja:0

Zdrowie:10

Wytrzymalosc:0

Kondycja:65

Opis: Szybko biega otrzymuje 2FB.

 

11.Klasa: Buntownik 

Bron: Galil, glock/usp

Inteligencja:10

Zdrowie:20

Wytrzymalosc:0

Kondycja:20

Opis: Posiada 1/15 na natychmiastowe zabicie z Galila oraz 1/5 na odrodzenie się po śmierci.

 

12.Klasa: Telegrafista 

Bron: Famas, Glock/Usp

Inteligencja:0

Zdrowie:25

Wytrzymalosc:20

Kondycja:10

Opis:  Widzi wrogów na radarze.

 

13.Klasa: Criminal 

Bron: M4A1, fiveseven

Inteligencja:5

Zdrowie:25

Wytrzymalosc:0

Kondycja:-10

Opis: Ma zmniejszoną kondycję oraz +5dmg z M4A1.

 

14.Klasa: Odyrnator

Bron: mp5 ,scout 

Inteligencja:0

Zdrowie:10

Wytrzymalosc:10

Kondycja:0

Opis: Posiada 1/4 na natychmiastowe zabicie ze scout.

 

15.Klasa [P]: Predator

Bron: Famas, deagle

Inteligencja:15

Zdrowie:40

Wytrzymalosc:0

Kondycja:15

Opis: Posiada 5 sekund nie widzialności (aby użyć przycisk E) oraz 10% obrażeń z famasa.

 

16.Klasa [P]: Phantom

Bron: Ak47, deagle, 1x He i 1 Flash

Inteligencja:10

Zdrowie:30

Wytrzymalosc:10

Kondycja:0

Opis: Posiada 25% obrażeń z Ak. 

 

17.Klasa [P]: Profesionalny Żołnierz

Bron: M4A1, Ak47, Awp, glock/usp

Inteligencja:0

Zdrowie:20

Wytrzymalosc:35

Kondycja:10

Opis: Większa wytrzymałość, 2 dodatkowe skoki i 1/2 z Awp.

 

18.Klasa [P]: Zaix

Bron: Famas , glock/usp

Inteligencja:10

Zdrowie:35

Wytrzymalosc:20

Kondycja:15

Opis: Posiada więcej hp, otrzymuje 25hp oraz pełen magazynek za zabójstwo . Ma podwójny skok .

 

19.Klasa [P]: Kapral

Bron: Ak47, deagle, He

Inteligencja:20

Zdrowie:20

Wytrzymalosc:10

Kondycja:20

Opis:  Posiada eliminator w broniach 1/3 z He oraz 2 apteczki.

 

20.Klasa [P]: Stalker

Bron: M4A1, deagle, 

Inteligencja:20

Zdrowie:45

Wytrzymalosc:0

Kondycja:25

Opis: Posiada 1/10 z M4A1 3 rakiety słabo widoczny na nożu podczas kucania.

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Miło by było, jakbyś chociaż zobaczył jakie klasy są na serwerze, bo niestety, te co podałeś, mają miejsce tutaj...

I nie kłam, że sam je pisałeś, bo na wiekszosci codow takie są.

Opublikowano

Flasher (premium)

Inteligencja: 5
Zdrowie: 10
Wytrzymałość: 5
Kondycja: 25
Bronie: M4a1, deagle , He granade
Dodatkowy opis:  dodatkowe 15 obrażeń z M4a1, 3 rakiety

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności