Skocz do zawartości

[ARCHIWUM] Propozycje perków i klas


GET

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prawa reka rambo przesada. 
Usp master-Fart strzelca
Granat- nie potrzebny. 
Pulkownika- lepsze tytany ? xd
Wyrzucenie zbyt op

  • Odpowiedzi 365
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

klasa Arab już nie istnieje, została zastąpiona klasą złodziej.

 

A pro po perków.

 

Wpisuje kolejne do księgi wieczystej może na przyszłość.

 

1. Zbroja obrażeń(nazwa do zmiany oczywiście) - Otrzymujesz tylko połowę obrażeń z HE, min, rakiet i z broni.

2. Doładowanie - otrzymujesz od 20 do 40hp i od 20 do 40 WYT.

3. Tom expa - dostajesz podwójne doświadczenie.

  • 7 miesięcy temu...
  • 7 lat później...
  • Właściciel
Opublikowano

fg_gun.png

 

*** Wiadomość została wygenerowana automatycznie ***
 

Ten temat został oznaczony jako nieaktualny i przeniesiony do Archiwum serwerów

[!] Treści zawarte w tym temacie mogą być dalej przydatne i z tego względu pozostaną do dalszego wglądu!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności