Skocz do zawartości

[ARCHIWUM] Propozycje perków i klas


GET

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Ta premka, Dostaje ak i bije m4 10dmg+ ??!! o co kaman?

 

Perki:

1. Są już takie premki jak kamuflaż. Odpada.

2.?

3. Chcesz żeby ktoś robił rozpierdol na serwie?

  • Odpowiedzi 365
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mimo że skończyłem z CS'em, twoje propozycje nieźle mnie rozbawiły :D Nie xd

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

1.

PerkPłonące naboje
Opis:  Masz 1/2-6 szans jak strzelisz do gracza to go podpalisz.

 

2.

Perk:  Radar
Opis:  Widzi przeciwników na radarze.

 

3. Proponuję również ulepszyć / zmienić perk  "Przebaranie Terrorysty"  na ;

Perk:  Szpieg

Opis:  Ma się od 1/3 do 1/6 na odrodzenie się na respie przeciwnika , ma się przebranie wroga.

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Czy wy czytacie wcześniejsze posty???!!!...

 

 

Te perki co podajesz były proponowane już wcześniej i wymyślamy własne perki (z głowy) nie z innych serwerów :)

 

Fragujemy = Oryginalność.

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Ja proponuję zmienić nazwe AWP snajper na Notatki Kapitana. Bo perk ma natychmiastowe zabicie, a nie +inteligencja jak snajper.

Ja bym proponował notatki konspiranta zmienić z 1/3 na od 1/3 do 1/1.

 

Perk: Zestaw grabarza

Funkcje: dwie pułapki konspiranta

 

I tu jakiś perk z głowy xd

 

Perk: Rewolwer szeryfa

Opis: Rewolwer posiada 1 pocisk do strzału. W "kieszeni" ma 8 pocisków. Rewolwer posiada 1/2 na natychmiastowe zabicie + 1/3 na spowolnienie przeciwnika.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Widziałem kiedyś takie perki na diablo modzie, a myślę że by urozmaiciły by grę i na codzie. A wszystkie tego typu mody robią się powoli tak podobne do siebie. Po za tym 99% waszych propozycji to perki już istniejące na innych serwerach tylko pod inną nazwą wiec trudno być oryginalnym.

 

1. kusza: aktywowana nóż + r, widoczna lecąca strzała, 1 wystrzał co 5-8 sek. 1/1 na zabicie

2. czapka niewidka: widoczność spada jak u ninji, hp zredukowane do 5 hp, możliwość korzystania z bazowej broni.

3. hak: przyciąganie przeciwników do siebie po nacelowaniu na gracza i wciśnięcia np. "e"

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Elitarny Snajper- Premium- 1/1 awp 1/1 nóż gdy kuca nie widoczny

Komandos-Zwykła-1/1 nóż 1/4 deagle bardzo szybki

Kucacz-Premium-1/2 shotgun gdy kuca nie widoczny + 4 skoki

 

 

Oto moje propozycje klas :))

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Klasa: Rekrut
Inteligencja: 7
Zdrowie: 10
Wytrzymałość: 20
Kondycja: 34
Bronie: AK47, HE
Opis dodatkowy: Ma ograniczony rozrzut oraz +80DMG(+INT) z HE.

Co sądzicie o takiej klasie ?

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Ma być już nowa klasa z AK i to Klasa Premium, więc proponuje poczekać na to co zaoferuje nam Maestro.

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Po co taki sam perk ??

 

Masz Tytanowe (5+int)

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Perk:

 

Naboje Pułkownika ( dodatkowe dmg 10+ int ) 

Był już taki perk, usuneli go po co 20 takich samych? 

Opublikowano

Klasy:
Comando(premium)
ak+m4
Opis. Regeneracja hp 10/3sek 1/3 he 1/12 wyrzucenie broni przeciwnika 1/10 krytyczne obrazenia. 
Statystki.
hp-20
konda-10
wytrzymałość-10
int-15
Rozpruwacz
wiertara/mac 10
Opis: No recoil. Przebranie wroga 1/10 zrespienie się u wroga. 1/4 na odbicie pocisku. 
staty
hp 10
konda 25
wtrzymalosc 5
int 0
 

Opublikowano

chodzi o zmiane szturmowca na premium ponieważ nikt nie gra, a nie ma premki która miała by ak .
Szturm(premium)
ak-47
Opis.: ma norecoil i + 15  dmg (10 int +1 dmg) z ak . 

Statystki.
hp 50
konda 30
wytrzymałość 30
int 0

Większość premek ma trochę wyższe staty . Max +25 dmg przy full int to nie tak dużo amadeusz ma jakieś +40 i prawie nie ma rozrzutu w mp5 . 

Oczywiście można zmieniać, chodzi mi głównie o premium która miała by większy dmg z broni ak/m4 i trochę lepsze staty + ew. jakieś bonusy tak jak tu norecoil.

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Wiem, że niedawno wyszła nowa klasa w dodatku premium.

Wpadłem na taki pomysł nowej klasy, może kiedyś na przyszłość

 

Nazwa ; Żołnierz

 

opis; Zestaw granatów, odporność na oślepienie(w tym i na flashe) i 1/x szans na tzw. efekt paraliżu(obezwładnia wrogów na 5s + int, nie mogą oni w tym czasie poruszać się ani strzelać)

broń do ustalenia.

 

Statystyki:

HP - 30

WY - 25

INT - 20

KON - 20

 

perk;

Odporność na oślepienie - Jesteś odporny na oślepienie wynikające z klas, jak i z perku (TW) w tym też i na flash.

połączyć martwą ciszę i zaskoczenie wroga w jeden perk wtedy zyskał by na mocy i nadać mu jakąś nazwę.

 

Tyle na dziś...

Opublikowano

na razie do bandyty trzeba dodać teleport za plecy bo nie działa

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

o nawet, nikt takiej umiejętności nie posiada jeszcze, więc było by to ciekawe rozwiązanie, a pro po bandyty jeszcze dodał bym mu po 10 do wyt i zdrowia.

Opublikowano

1 Perk: Wyrzucanie broni.
Opis: masz 1/5-1/7 szans na wyrzucenie broni przeciwnika.
2 Perk: Prawa ręka Rambo.
Opis: zadajesz 15(+inteligencja) obrażeń więcej, 18 kondycji, 5 wytrzymałości 
3 Perk: Naboje Pułkownika.
Opis: zadajesz 10(+int) obrażeń więcej.
4 Perk: Eagle Eye.
Opis: Widzisz niewidzialnych.

5 Perk: Granat Sprawiedliwości.

Opis: Rzucony granat zawsze zadaje tyle obrażeń ile masz aktualnie hp

6 Perk: USP Master.

Opis: Dostajesz USP i 1/6-1/11 z niego 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności