Skocz do zawartości

[ARCHIWUM] Propozycje perków i klas


GET

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa : Skurwiel? Xd

Int:10

Zdrowie: 35

Wytrzymałość:30

Kondycja:25

Umiejętności: Anty he, 1/10 z m4(lub ak47) i np 1/4 na odrodzenie(morfina) xd

Posiada: He, flasha, smoke, m4, deagle

Xd

  • Odpowiedzi 365
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Do Matfasa

 

- Proponowałem już to wcześniej i bardziej obszernie, też jestem za takim rozwiązaniem scouta.

 

Do Puciaka

 

- Ta klasa nie przejdzie moim zdaniem

Opublikowano

1/15 z Galita i dać 1/5 lub 6 i dość solidna klasa zwykła ;)

Opublikowano

Co powiecie na perk : Broń szeregowca 1/15 na krytyczne z pdw i możliwość odrodzenia kolegi z drużyny

Opublikowano

To by zabiło tą klase

Opublikowano

Perk Trujący smoke

Opis : Siwucha ze smoka zawiera 5 obrazen na 1 s

perk:Zatruty medyk

Opis : Posiada famasa 1/15 3 trujące apteczki , 1/4 HE

Proponuje żeby cybersuit nie strzelał rakietami [E] tylko miał RPG i z niego strzelał :D

Perk : Tajemnica zabójcy

1/2 z awp  ciche kroki

Kosa : na kosie zmiejszoną widoczność 1/1 2/3 skoki

PZDRAWIAM :D

Opublikowano

może taki perk: Skrzydła Anioła opis : dostaniesz bezlik ammo, twoja szybkostrzelność wzrasta do 30. Zakazany dla szturmowca;)

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

może taki perk: Skrzydła Anioła opis : dostaniesz bezlik ammo, twoja szybkostrzelność wzrasta do 30. Zakazany dla szturmowca;)

Zawsze mi się to kojarzyło z tym że wznosisz sie na 4 m uzywasz wtedy walisz w ziemie i zabijasz wszystkich w promieniu 3m (zalezne od int)

Opublikowano

Dałem taką nazwę ze względu na moje fantazje : Jesteś jak anioł nieosiągalny dla innych dzięki tym umiejętnościom ;p 

Ty mówisz o skrzydłach archanioła ;D

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Dałem taką nazwę ze względu na moje fantazje : Jesteś jak anioł nieosiągalny dla innych dzięki tym umiejętnościom ;p 

Ty mówisz o skrzydłach archanioła ;D

Oj tam prawie to samo:D

Opublikowano

O pacz jubileuszowe 100 repki masz ^,^ , według mnie ciekawy perk ;D

Opublikowano

1.
klasa: kamikadze
statystyki:
-inteligencja 0
-hp 100
-wytrzymalosc 0
-kondycja 0 (jesli sie da to na minusie)
bronie: ump45 ( nie widzialem zadnej klasy na serwerze z ta bronia), usp
umiejetnosci:
Wraz z utratą hp zadaje coraz większe obrażenia oraz dużo szybciej biega.

2.
klasa: tarczownik
statystyki:
-inteligencja 0
-hp 15
-wytrzymalosc 40
-kondycja 10
bronie: glaila (rzadko widziany na serwerze) i glocka
umiejętności:
Posiada odporność na obrażenia z min, rakiet oraz HE, ma 2 skoki.

Opublikowano

Za słabe, nie przejdą na NIE.

Opublikowano

1.

klasa: kamikadze

statystyki:

-inteligencja 0

-hp 100

-wytrzymalosc 0

-kondycja 0 (jesli sie da to na minusie)

bronie: ump45 ( nie widzialem zadnej klasy na serwerze z ta bronia), usp

umiejetnosci:

Wraz z utratą hp zadaje coraz większe obrażenia oraz dużo szybciej biega.

2.

klasa: tarczownik

statystyki:

-inteligencja 0

-hp 15

-wytrzymalosc 40

-kondycja 10

bronie: glaila (rzadko widziany na serwerze) i glocka

umiejętności:

Posiada odporność na obrażenia z min, rakiet oraz HE, ma 2 skoki.

 Kamikadze ciekawa klasa , ale dodał bym jakiś granat 1/3 bo faktycznie szału nie ma

Opublikowano

<p>Nazwa : Nietykalny (Mozna zmienic bo slabe )</p>

<p>Premium ? : Tak</p>

<p>Posiada on m4a1 , deagle , he</p>

<p>Posiada on kamizelka ktora trzeba zrobic kamizelka ta jest odporna na kosa 1/1 he 1/1 itd.</p>

<p>w zwiazku z tym ze taka postac na 100lvl naprawdę bedzie mocna i odporna na wiekszoc klas z 1/1 to niech bedzie drozsza a i niech do 10% zostaje hp po uderzeniu w kamizelke :D</p>

Opublikowano

Kazdy by nia gral i nikt z jakąkolwiek inna klasa nie miałby szans... Bez sensu robi tak niezniszczalna klase. NIE

Opublikowano
 

 

1.
klasa: kamikadze
statystyki:
-inteligencja 0
-hp 100
-wytrzymalosc 0
-kondycja 0 (jesli sie da to na minusie)
bronie: ump45 ( nie widzialem zadnej klasy na serwerze z ta bronia), usp
umiejetnosci:
Wraz z utratą hp zadaje coraz większe obrażenia oraz dużo szybciej biega.

2.
klasa: tarczownik
statystyki:
-inteligencja 0
-hp 15
-wytrzymalosc 40
-kondycja 10
bronie: glaila (rzadko widziany na serwerze) i glocka
umiejętności:
Posiada odporność na obrażenia z min, rakiet oraz HE, ma 2 skoki.

 

Klasy bardzo fajne choć kamikadze ciut  za słaby dałbym jeszcze  niewidzialny dla radarów i wygląd przeciwnego teamu. a wzrost siły musiałby być znaczny bo broń dosyć słaba. 

   tarczownik  za slaby? bardzo fajny zwłaszcza wobec wszechobecnych narzekań na rakietki.dziś np chyba z  20 razy czytałem p****e rakietki. ew do he 1/3-5 w zależności od mapy
Co do nietykalnego można zamiast kamizelki dać mu możliwość zmniejszenia szans na natychmiastowe zabicie go /oślepienie krytyczny atak itd np dwukrotnie ew dodać do tego co napisałem 1/x na odbicie pocisków (lub zastąpić poprzednie umiejętności zapisem niewrażlliwy na np co 6 atak he/rakietki/awp 1/1/pocisk itd)  i zrobić klasę premium
 
Wpadłem napisać trochę podobną klasę do tarczownika
 
klasa: killstriker? radiotelegrafista
statystyki:
-inteligencja 30
-hp 20
-wytrzymalosc 20
-kondycja 10
bronie: famas lub aug  
umiejętności: 
Nie działają na niego Moce z /ks  widzi na radarze przeciwników /ks szybciej mu się naliczają (Jakby +1 frag ,do nuke może +3+4?)
Jeśli za silny to można usunąć naliczanie /ks lub zmniejszyć ilość przeciwników na radarze  np 75% przeciwników widocznych na radarze) 
 
 
klasa: kamper? lama? 
statystyki:
-inteligencja 0
-hp 15
-wytrzymalosc 30
-kondycja 30
bronie: autolama
umiejętności:  
na nożu niewidzialny ale przez okres nie dłuższy niż 20 sek
jeśli za słaby można dodać któryś z wariantów:
1 niewidzialność rośnie z intą? zacząć od tej którą mają cyber a skończyć na tej zabójców  przy powiedzmy 40 inta
2 dodać he (też niewidzialne) taki powiedzmy 1/2
 
 
można zrobić perk jednorazowego użytku z sg lub losowym czymś z ks
 jakoś spontanicznie wymyśliłem może jeszcze coś wpadnie ;)
  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Strasznie ciężko czyta się Twój post. Byłoby miło jakbyś używał znaków interpunkcyjnych. Mi osobiście jakoś żaden z pomysłów się nie podoba.

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Klasa skupiona wokół ks odpada, reszta też jakoś nie przypadła mi do gustu.

Opublikowano

Nie wiem jak Wy uważacie Panowie, ale według mnie Szturmowiec nie powinien mieć perku : Bezlik Ammo, bo wali bez rozrzutu ile wlezie :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności