-
Witam. Mam zakupionego vipa, a co za tym idzie, slota na serwer. Przy 25/25 miejsach zajetych inni gracze ze slotami moga wejsc na serwer na dodatkowym slocie, a ja musze czekac, az bedzie 24/25. czemu tak sie dzieje ?
-
Witam. Chciałbym się zapytać czemu serwer nie działa i kiedy bedzie czynny ? ;)
-
Nick/steam:id: Dubel Chcę zmienić klasę: Cybersuit Na nową klasę: zabojca Reklama / SMS: SMS z moim nickiem w tytule
-
Postów
6 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
Dubel
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
