Skocz do zawartości

[ARCHIWUM] Propozycje perków i klas


GET

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 365
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Klasa: Lamus

1/3 z he, 300hp na stałe, i tylko glock

 

Takie nic.. jak wymyślę coś fajnego to napiszę, mam wielką wyobraźnię to może coś pomoże i jakaś fajna klasa z moich myśli wyniknie xD

  • Właściciel
Opublikowano

Moim zdaniem tak jak kolega @UP , klasa STALKER na premke!

 

Toć chłopie jest klasa STALKER RING jak mega premium - ileż można?

Opublikowano

mam propozycje co do Kapitana, żeby zmniejszyć wytrzymałość. Ma za dużo zalet i wszyscy zaczynaja nim grać żeby HE rzucać walić z awp i tyle. Osłabienie wytrzymałości pozwoli na jakieś sensowne zabicie jego.

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

W sumie popieram Marioo, Kapitan nawet na 1 lvlu dostaje po 10 z m4 co jest dość trudne do przebicia.

Co dopiero jak wejdzie 200 wytrzymalosci i +100hp.

Tylko wytrzymałość strasznie przeszkadza, także jak napisałeś Nesty, będzie dobrze, mimo że to premium.

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

mam propozycje co do Kapitana, żeby zmniejszyć wytrzymałość. Ma za dużo zalet i wszyscy zaczynaja nim grać żeby HE rzucać walić z awp i tyle. Osłabienie wytrzymałości pozwoli na jakieś sensowne zabicie jego.

Mam propozycję, nie ruszać Kapitana :)  można łatwo zabić kapitana tylko trzeba dobrze trafiać!, ja czasami ginę xd

Opublikowano

Napisałeś ten post tylko dlatego, że Ty grasz kapitanem i nie chcesz żeby go osłabiali ;) 

Opublikowano
??? (Premium) nazwe możecie wymyśleć sami ;p


Inteligencja: 0

Zdrowie:30

Wytrzymałość: 10

Kondycja:10

Bronie: fn m249

Dodatkowy opis: 1/30 z fn m249, podwójny skok, odporny na miny.

Opublikowano

Nie spamujcie bezsensownie. Wyżej macie napisane, że klas nie przybędzie a tym bardziej premium. Klasa która podczas kucania jest słabo widoczna już jest na serwerze.

WtF ?co to za klasa :P

Opublikowano

Prism. już jest podobna klasa a po 2 napisane jest, że klas nie przybędzie więc po co drążysz temat ?

Opublikowano
Nazwa perku: autodestrukcja

Opis: chciałbym zaproponować aby zamienić ten perk tak aby tworzył wybuch po naszej śmierci zadający np 100 dmg + int.

Opublikowano

Coś w stylu sekretu szpiega : 1/3 do 1/5 odrodzenie sie na respie przeciwnika 

Jak masz nieważkość głowy ,zrobiłbyś ,że można tylko Cię trafić w głowe ,ale masz 100hp tylko 

Opublikowano

Mam pomysł na fajny perk, a mianowicie Premium: bo zdobyciu można zmienić na klasę premium do końca mapy, ale bez tej mega premium ( STALKER RING'A ). Ciekawe perk moim zdaniem, a Wy co sądzicie ?

Opublikowano

jeszcze jedno co do Kapitana, można zmniejszyć w nim AWP na 1/2 ? 1/1 to zbyt potezna zdolność przy tylu atutach

Opublikowano

Witam czy jest możliwość minimalnego zwiększenia widoczności ninjy, jest on niemal niezauważalny widać jedynie jego cień na ziemi a tak jest niezauważalny. Podkreślam, że jest to tylko moja propozycja. 

Pozdrawiam Kaczy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności