-
Postów
274 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
Rex1s
Zawieszony-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
5 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez Rex1s
-
Jestem na tak fajne mapy i bardzo ciekawe myślę że każdy na nich grał :)
- 9 odpowiedzi
-
- propozycja
- dodania
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Tzn jak wywala ? Okres jak to wygląda żeby opiekun wiedział co jest pięć :)
-
Elegancko , fragujemy gazzzzzzzz :d Nesty brawo oby tak dalej :* <3 ♡
- 137 odpowiedzi
-
- 1
-
-
+41
-
Ja wam przeleje w sobotę lub w poniedziałek 30 zł 5 złoty będziecie mieli na małe wydatki :d. Chyba ze mi się uda szybcie to od razu wam wyślę. :)
-
+ 38
-
Ja ci mogę dać demko z fajnymi akcjami moimi xD
-
Można zrobić czemu nie ? Jak skończę ten konkurs to zrobię wam na 4fun ; d
-
Jestem za grałem kiedyś na takim serwerze i było całkiem fajnie każdy się starał żeby dobić się do pierwszej 3 :) pomysł jak najbardziej trafiony.
-
+ 33
-
+ 24
-
Hahahaha, ale pytania :D Prawym przyciskiem myszy na puste miejscie i potem będziesz miał motywy i sobie wybierasz :)
-
Ale po co taka spina od razu ? coś chcesz tym pokazać ? Jakoś był ten vip na serwerze i nikt nie ma żadnych problemów a znajdzie się jeden taki który będzie mieszał wszystko. Jeżeli ci coś nie pasuje to kup sobie vipa i będziesz miał ułatwienie gry. :)
-
Masz przegrane 55 godz.
-
Będziesz miał w dziale " Zarządzanie ustawieniami 3d " I tam ustawiasz. Pozdro.
-
Tak ale też się grał zespołowo jak ktoś potrafi.tylko trzeba mieć zgrana ekipę.
-
Na serwerze 4fun masz zespołowa grę tylko trzeba pogadać przez mikro i ktoś się znajdzie żeby grać zespołowo :)
-
15 gaz :p
-
Jestem za dodaniem !
-
Wystarczy ze ktoś wpisze sobie w cfg. fps_override "1" fps_max "999" I tylko zaznaczyć do odczytu.
