-
Postów
274 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
Rex1s
Zawieszony-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
5 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez Rex1s
-
Dawać te zdjęcia :D
-
//wymoderowane.
-
hahaha, tak wiem ale nie mogę tego poprawić :O niech jakiś moderator poprawi :D
-
W tym temacie pokazujemy swoje zdjęcia :) To jedziemy ;D 1. 2. 3, 4. Teraz wasza kolej ! Możecie dodawać tyle zdjęcia ile chcecie :D
-
Oni niedługo tak zrobią ze nikt nie będzie grał w cs.go tylko w cs 1.6 :)
-
Właśnie miałem to jakieś 2 tyg temu.
-
Zrób reset routera , a jak to nie pomoże to od instaluje cs i zainstaluj od nowa na pewno pomoże
- 6 odpowiedzi
-
- brak
- mozliwosci
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
www.allegro.pl :d
- 3 odpowiedzi
-
- 1
-
-
30zł wpłacone :)
-
ZAKOŃCZENIE KONKURSU - WYNIKI I Miejsce - @@@@@@@@@@@@@@ II Miejsce - OldschooL Jestem Mierny III Miejsce - HERETTIC ANTHEM Po odebranie nagrody zapraszam do mnie na PW. Po odbiór nagród zgłaszamy się do 3 dni po jego zakończeniu
-
Konkurs zakończony. Więcej informacji podam w nowym temacie.
-
Ale jak by miał na STEAM ID to normalnie by wyszedł na serwer a on musi mieć na nick hasło ;)
-
setinfo _pw "haslo" tu podajesz hasło jakie podałeś przy zakupie vipa i sprawa zostanie rozwiązana.
-
A po co ci na serwerze ZM rank ? :> to w ogóle nie jest potrzebne ! NIEEEEEE ! P.s - To nie serwer 4fun lub DD2 !
-
Jeszcze nie będzie craka do Fify 15 ! dopiero się pojawi po nowym roku :) jak to zawsze było :)
-
Niech , szybko to robią bo nudzi się już hahaha xd
- 6 odpowiedzi
-
- oficjalna
- informacja
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
