Siemandero. Mój nick to Rex1s , a od niedawna REX1S Mam 22 lat i jestem z ludzi. Coś o sobie: Śpię w szafie. Kąpie się w zmywarce. Jak nie mam co robić to kroję wodę. Wącham nogi moim koleżankom na powitanie. Śpię z otwartym okiem, bo jestem zawsze na oriencie. Moje życie jest pełne facetów: jem Grześka, piję Kubusia, a na dodatek śpię z Jaśkiem. Dodałbym jeszcze coś od siebie, ale skończył mi się tusz w klawiaturze...!!! ;).
A tak na poważnie. Mam na imię Przemek mam 22 lat interesuje się " Sportem , tworzenie stron internetowych , Cs 1.6 i Cs-go , opsuguje programy C++ i wiloma innimi ". Będę grał na wszystkich waszych serwerach , zobaczymy jakiego macie skilla , i jak serwery są rozbudowane. Jeszcze raz WITAM !