Skocz do zawartości
  • Postów

    274
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Rex1s

Zawieszony
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    5
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Rex1s

  1. Rex1s

    [KOSZ] Głosuj na serwer!

    +2
  2. Rozdzielczość nic do tego nie ma. Poprostu coś jest nie tak z steam.
  3. Już wszystko jasne xD złoto. Chodź miałem wątpliwości po pierwszym secie ale jakoś to wygraliśmy i oby dalej tak zostało przez najbliżej parę lat xD
  4. Hmmm , też tak miałem i wystarczyło ze odinstalowalem cs i było już okey. Może coś w Googlach znajdziesz musisz poszukać. Bym ci pomógł ale jestem na tel bo Neostrada nie ma teraz internetu " badziewie " -,-
  5. Proszę bardzo ! Plusy poszły !
  6. Rex1s

    [KOSZ] Polska - Brazylia

    Ale to nie wiadomo czy będzie w Polsacie leciało. Bo chyba trzeba zapłacić za oglądanie ;)
  7. Widać ze wam zależy na rozbudowaniu forum i jak również serwerów . Tylko po gratulować <clap>
  8. Siemandero Przedstawię wam podstawowe komendy admina w CS:GO W ( CS:GO ) menu admina jest inne niż 1.6 nie jest to amxmodmenu lecz sm_admin. Komendy: sm_admin - menu admina (coś jak amxmodmenu) sm_help - pokazuje komendy sm_addban - czas steamid powód sm_ban nick/steamid - czas powód sm_banip czas ip powód - banowanie po IP sm_cvar cvar - zmiana ustawień cvarów w server.cfg sm_execcfg nazwapliku - odpalanie cfg zapisanego w csgo/cfg sm_kick steamid/nick powód - wyrzucenie gracza z serwera sm_map nazwamapy - zmiana mapy sm_rcon komenda - włączenie komendy rcon sm_reloadadmins - ponowne wczytanie adminów sm_unban steamid - odbanowanie gracza sm_cancelvote - anulowanie trwających vote'ów ---------------------------------------------------------- say tekst - tekst wysyłany do wszystkich w konsoli say_team tekst - tekst do członków swojej drużyny *w konsoli sm_gag nick - blokada czatu sm_ungag nick - odblokowanie czatu graczowi sm_mute nick - blokada mirkofonu sm_unmute nick - odblokowanie mikrofonu graczowi sm_silence nick - blokada czatu i mikrofonu sm_unsilence nick - UB ---------------------------------------------------------- sm_chat tekst - wysyłanie wiadomości do admina sm_csay tekst - tekst na środku ekranu sm_hsay tekst - ukryta wiadomość sm_msay tekst - tekst po lewej stronie sm_psay nick tekst - wiadomość prywatna sm_say tekst - wiadomość do wszystkich graczy sm_tsay kolor tekst - tekst w lewym górnym rogu ---------------------------------------------------------- sm_observe nick - automatycznie przenosi nas na gracza i ustawia na niego kamerę (do nagrywania demek) ---------------------------------------------------------- Myśle , że komendy się przydadzą dla początkujących i bardzo dużo pomogą. Pozdrawiam by Rex1s
  9. Cs-go Cs-1.6 FIFA 14 - Zaraz będzie 15 to od razu się przezucam GTA 5 F1 2014 Euro Track Symulator.
  10. Glatulacie dla całej ekipy , oby tak dalej !
  11. FIFA 15 to dwudziesta druga główna odsłona szalenie popularnej serii symulacji piłki nożnej od studia EA Sports. Mamy tu do czynienia z drugą grą z cyklu działającą na zaawansowanym silniku Ignite, stworzonym z myślą o konsolach ósmej generacji. Jak zwykle, twórcy wzbogacili produkcję o kolejne licencje i funkcje, a także wyeliminowali część błędów, które trapiły poprzedniczkę. Bardzo są ważne wymagania systemu - Prawie nikt na to nie zwraca uwagi a teraz trzeba zwrócic dlatego że EA , postanowiło kierować się w strone PC i zrobić coś takiego jak "bummm" tzn , Dodać nowe dodatki które zawierają trochę lepszego systemu operacyjnego. Oto wymagania. Minimalne wymagania sprzętowe Procesor: Intel Q6600 Core2 Quad 2.4Ghz / AMD Phenom 7950 Quad-Core / AMD Athlon II X4 620 lub ekwiwalentny Pamięć RAM: 4 GB Karta grafiki: z obsługą DirectX 11 (ATI Radeon HD 5770 lub Nvidia GTX 650) Miejsce na dysku: 13 GB System operacyjny: Windows Vista / 7 / 8 64-bit Rekomendowane wymagania sprzętowe Procesor: Intel i5-2550 3.40GHz / AMD FX-6350 Six-Core lub ekwiwalentny Pamięć RAM: 8 GB Karta grafiki: z obsługą DirectX 11 (ATI Radeon HD 687 / Nvidia GTX 460) Miejsce na dysku: 13 GB System operacyjny: Windows Vista / 7 / 8 64-bit
  12. Polecam program AdFender , którego sam używam i jest całkiem dobry. Pobierz - http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/antyspam/AdFender.html
  13. Rex1s

    [KOSZ] Głosuj na serwer!

    95 , poszło ! :)
  14. Siemandero. Mój nick to Rex1s , a od niedawna REX1S Mam 22 lat i jestem z ludzi. Coś o sobie: Śpię w szafie. Kąpie się w zmywarce. Jak nie mam co robić to kroję wodę. Wącham nogi moim koleżankom na powitanie. Śpię z otwartym okiem, bo jestem zawsze na oriencie. Moje życie jest pełne facetów: jem Grześka, piję Kubusia, a na dodatek śpię z Jaśkiem. Dodałbym jeszcze coś od siebie, ale skończył mi się tusz w klawiaturze...!!! ;). A tak na poważnie. Mam na imię Przemek mam 22 lat interesuje się " Sportem , tworzenie stron internetowych , Cs 1.6 i Cs-go , opsuguje programy C++ i wiloma innimi ". Będę grał na wszystkich waszych serwerach , zobaczymy jakiego macie skilla , i jak serwery są rozbudowane. Jeszcze raz WITAM !
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności