-
http://fragujemy.com/topic/21090-sklep-vip/#entry103014 Temat to ma nazwę: [KOSZ] Sklep - VIP A jest w archiwum :P
-
22 ;p
-
Dziękuję. Do /cls
-
Kiedyś na nicku Assasin ( na którym również nadal gram), grałem bardzo długo, godzinami (ok. 3/4 h dziennie), a tu teraz patrzę do GT, a na moim nicku: Rank Name Score↑ Time Played Score/Min 645 Assasin 918 55.77 0.27 No chyba...że kolega powiedział mi że to jest w minutach, choć... No nwm... Więc pytanie: Czy to mam 55 godzin gry czy 55 minut gry ?
-
Dodałem głos :3
-
Ja mam 45 lvl s19 19 s19 Ale nie gram już w to. Poza tym zapomniałem passów...
-
Całkiem fajne ;)
-
Postów
20 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
