Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'działu' .
-
[FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] ||| Zostales zbanowany na serwerze! ||| Nick: des ||| IP: 83.9.110.178 ||| STEAM_ID: STEAM_0:0:22309777 ||| Nick admina: AAA ||| Powod: Wstaw nagrane demko z poczatkiem FG_! ||| Nalozony: 19.04.2024 - 21:43:47 ||| Dlugosc: Na zawsze ||| Na: [ FFA ] Fragujemy.com :: [ASYSTY|100 HP] VIP STEAM (de_cbble) ||| Musisz poczekac jeszcze: Na zawsze ||| Wygasa: Nigdy [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] Kicked :"Zostales zbanowany! Sprawdz swoja konsole." FG_Demo-de_cbble.rar
- 1 odpowiedź
-
- przepraszam
- ale
- (i 5 więcej)
-
Siema, @ HeTysz is back to pozer jakich wiele, W związku z tym że dochodzą mnie słuchy, że są tu rozpowszechnianie przez tego pajaca plotki na mój temat i sieci powiązanej ze mną, nie polecam użytkownika, dostał bana na mixie bo 5raz wyszedł z mixa jak mu drużyna się nie spodobała, jak debil nie rozumie ostrzeżeń a później po banie odwala tyłko gnój na sieci 03/30/2023 - 21:36:35: [FB]Ban Player [HeTysz is back ;/] [5.1*3.5*.**3] [STEAM_0:1:760961324] on 2 dni for Uciekanie z mixa by Speaker Już nie wspominając jaki to on Kozak a bana steam chciał omijać zmianą ip i musiał mu chłop uświadomić że jest coś takiego jak Sid changer Także powodzenia, i zapraszam na mixy, mimo tego co gadają te pokemony to nie zajmujemy się żadnymi ddos a mix nie współdzieli bazy banow z resztą sieci, pozdrawiam Ps. Przypomniało mi się że to wyżej wspomniany błazen straszył ddosami mnie i ci inne serwery z sieci
-
Chciałbym wprowadzić coś ciekawego i zająć się w tym z najwyższą odpowiedzialnością! Chodzi o dział związany z tańcem. Przeszedłem długą drogę z tańcem, znam się na tym. Zaliczyłem takie tańce jak : C-walk ( mało popularny taniec, lecz nawet enQ się zajarała po tym co jej pokazałem <3). Douczałem się trochę BreakDance, Poppingu. Chciałbym pokazać, że taniec jest piękny i być może ktoś się zarazi poprzez właśnie ten dział w którym będę opisywał poszczególne style taneczne. A może już się ktoś tym interesuje, podzieli się razem ze mną informacjami no bo wiadomo, nikt nie jest doskonały z wiedzy. Także zapraszam do dyskusji. Bardzo mi zależy na tym dziale aby trochę rozkręcić forum. Nie wiem czy na innych sieciach się znajduję ten dział bo nie sprawdzałem. Ale możliwe, że kogoś to przyciągnie !! Pozdrawiam.
