-
1up!
-
+1 na naszego ukochanego cod mod'a
-
to dodaj mnie do zanjomych na lol'u nick : xXCopRoboXx
-
a tak wgl Viktor op :P
-
szukam kogoś kto nie może wyjść z brązu a gra na poziomie troszeczkę wyższym niż brąz po prostu ktoś kto nie może wyjść z brązu przez tzw. noob'ów którzy feed'ują : )
-
Ja słucham takich sztosików : )
-
3 lata istnienia, 2 lata intensywnego rozwoju!
M.A.G.IKA odpowiedział(a) na GET temat w Komunikaty o projekcie
Nesty jak zwykle rozpisał się na temat i dość szczegółowo świetne podsumowanie :) -
Chciałbym zaproponować aby na okres do zakończenia świąt bożego narodzenia zmienić roundsound'y na tzw. Świąteczne : ) . Jeśli chodzi o propozycje konkretnych roundsound'ów mogę się tym zająć : )
- 2 odpowiedzi
-
- propozycja
- roundsoundy
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
27 :)
-
fajna mapka grałem wiele razy masz u mnie duże TAK !!!
-
- 9 odpowiedzi
-
- 2
-
-
- propozycja
- dodania
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Brawo , brawo i jeszcze raz brawo Nesty podziwiam to co jesteś w stanie zrobić dla naszych boskich serwerów ^^
- 137 odpowiedzi
-
Może ktoś by jakim build'em poczęstował byłoby świetnie bo zakupiłem Azira :)
- 8 odpowiedzi
-
Postów
67 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
