-
Postów
67 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez M.A.G.IKA
-
1up!
-
+1 na naszego ukochanego cod mod'a
-
to dodaj mnie do zanjomych na lol'u nick : xXCopRoboXx
-
a tak wgl Viktor op :P
-
szukam kogoś kto nie może wyjść z brązu a gra na poziomie troszeczkę wyższym niż brąz po prostu ktoś kto nie może wyjść z brązu przez tzw. noob'ów którzy feed'ują : )
-
Ja słucham takich sztosików : )
-
3 lata istnienia, 2 lata intensywnego rozwoju!
M.A.G.IKA odpowiedział(a) na GET temat w Komunikaty o projekcie
Nesty jak zwykle rozpisał się na temat i dość szczegółowo świetne podsumowanie :) -
Chciałbym zaproponować aby na okres do zakończenia świąt bożego narodzenia zmienić roundsound'y na tzw. Świąteczne : ) . Jeśli chodzi o propozycje konkretnych roundsound'ów mogę się tym zająć : )
- 2 odpowiedzi
-
- propozycja
- roundsoundy
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
27 :)
-
fajna mapka grałem wiele razy masz u mnie duże TAK !!!
-
- 9 odpowiedzi
-
- 2
-
-
- propozycja
- dodania
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Brawo , brawo i jeszcze raz brawo Nesty podziwiam to co jesteś w stanie zrobić dla naszych boskich serwerów ^^
- 137 odpowiedzi
-
Może ktoś by jakim build'em poczęstował byłoby świetnie bo zakupiłem Azira :)
- 8 odpowiedzi
-
^^ nie wierze
-
xXCopRoboXx i szurik8989
-
Co sądzicie o nowym championie w lolu Azir?
- 8 odpowiedzi
-
no majstry zbieramy zbieramy ja czekam na opcje zapłaty przez sms a na pewno przyczynię się do zbierania : )
-
polajkowane : )
-
cudeńko dawać ją ^^
-
Jestem adminem: nocnym Nick jakiego używasz: M.A.G.IKA Wiek: 18 Staż gry Counter-Strike: 7 lat z kawałkiem Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie : ) Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję?: Tak wiele razy Znajomość komend oraz funkcji admina: Znam nie mam z tym problemu Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Ponieważ na serwerze zazwyczaj kiedy gram pojawiają się cheaterzy , spamerzy i inny szkodliwi gracze. Dużo z nich czasami do przesady używa wulgarnego słownictwa. I ja mam zamiar owych zwalczać gdyż przeszkadzają w czerpaniu przyjemności z gry . I chciałbym zostać adminem aby pomóc godnie prowadzić serwer : ) Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:0:29424381
-
Jedna z nielicznych serwerowni która jest cały czas rozwijana i dopieszczana SZACUN !!!
- 23 odpowiedzi
-
- 2
-
-
- planowane
- usprawnienia
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
