-
Postów
1 595 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
44 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez MrReaper
-
Jestem pewien, że Nesty się wypowie (kiedyś ;) ) ale z Brayanem chcielibyśmy wam przedstawić mniej problematyczną wizję: 24.XII. - losowanie 1-2 vipów rozszerzonych na miesiąc wśród graczy na serwerze 25.XII. - losowanie 1-2 vipów lekkich na miesiąc wśród graczy na serwerze 26.XII - losowanie 1-2 slotów na miesiąc wśród graczy na serwerze Żadnego statsiarzowania, blokowania, nabijania sztucznych fragów, sprawdzania dem i całego bajzlu. Informacja na górze forum o terminie i 3-6 losowań w ciągu tych 3 dni świątecznych. @EDIT W dniu 24.XII. wygrali: HUZAR oraz LA_BAMBA W dniu 25.XII. wygrali: PRO KILLER oraz Pierdek W dniu 26.XII. wygrali: ^.^Tosiek Info od Boga^.^ oraz Marek Koniarek Serdecznie gratulujemy wygranych!
-
Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
-
No cześć. Tutaj: http://fragujemy.com/forum/204-wstawienie-screen%C3%B3w/
-
Myszka: A4TECH bezklikowa + oryginalna markowa podkładka za 3zł Słuchawki Natec Genesis H55: Klawiatura made in Carrefour za kolosalną kwotę 10zł - dość często je wymieniam... :P
-
SS'y z serwera W owym temacie wstawiamy screeny/zdjęcia z serwera DM.
-
Wzór na odwołanie się od bana! Przykładowa nazwa tematu: Odwołanie - Nesty nazwa tematu musi zawierać nick admina banującego UWAGA! W tym dziale nie odwołujemy się od banów za cheaty! Aby odwołać się od bana za cheaty, kliknij -> http://fragujemy.com/forum/124-odwołanie-od-cheatów/ Wzór: Nick podczas gry: Nick admina podczas gry: Powód bana: Opis sytuacji: Wydruk z konsoli: Przykład wypełnienia: Nick podczas gry: Nesty Nick admina podczas gry: xXx Powód bana: Obrażanie graczy. Opis sytuacji: Dostałem bana, ponieważ obrażałem graczy. Niestety to nie byłem ja - admin dokonał pomyłki. Proszę o pozytywne rozpatrzenie odwołania. Wydruk z konsoli: =============================================== [XXXXXXXX] Masz bana na tym serwerze! [XXXXXXXX] Dostales go na 120 minut [XXXXXXXX] Zbanowany nick : xXx [XXXXXXXX] Przyczyna : ' Reklama ' [XXXXXXXX] Bana mozesz wyjasnic na Fragujemy.com [XXXXXXXX] Twoj SteamID : ' ' [XXXXXXXX] Twoje IP : ' ' ======================================= Uwagi:brak zastosowania się do wzoru skutkuje oddaleniem odwołania kłamanie, wypisywanie oszczerstw lub niezastosowanie się do danego punktu skutkuje oddaleniem odwołania opis sytuacji powinien zawierać najważniejsze elementy przebiegu zdarzeń, szczegółowo opisany, a zarazem w krótkiej formie zdań tylko osoba, która otrzymała bana, może odwołać się od niego - żadna osoba trzecia ( np. kolega ) nie może tego robić za Ciebie czekamy spokojnie na przebieg zdarzenia w odwołaniu się, wszelki spam, używanie wulgaryzmów w stosunku do admina (adminów), mogą zakończyć się odrzuceniem odwołania admin na udowodnienie słuszności bana ma 24h od momentu złożenia odwołania odwołania rozpatrywane są w ciągu 24h, dopuszcza się wyjątki przedłużenia nawet do 3 dni
-
Wzór złożenia skargi na admina lub gracza! Przykładowa nazwa tematu: Skarga - Nesty nazwa tematu musi zawierać nick osoby, na którą jest skarga Wzór: Skarga na: admina / gracza Twój nick podczas gry: Nick osoby posądzanej: Dlaczego składasz skargę: Opis sytuacji: Dowód: Uwagi: wpisz w te pole STEAM:ID lub IP gracza, a także godzinę zdarzenia Przykład wypełnienia: Skarga na: admina / gracza - wybierz spośród dwóch Twój nick podczas gry: Nesty Nick osoby posądzonej: xXx Dlaczego składasz skargę: Ponieważ osoba wskazana wyżej przeze mnie łamie nagminnie regulamin serwera. Opis sytuacji: Otóż, powyższa osoba nadmiernie przeklinała oraz odnosiła się wulgarnie względem graczy na serwerze. Dowód: [LINK HLTV] może być to link do dema, lub screny z konsoli/serwera! W przypadku linku do demka, podaj orientacyjny czas na nim, aby ułatwić nam sprawdzenie powyżej sytuacji! Uwagi: wpisz w te pole STEAM:ID lub IP gracza, a także godzinę zdarzenia Uwagi: brak zastosowania się do wzoru skutkuje oddaleniem skargi prosimy o załączanie dowodu potwierdzającego STEAM:ID / IP danego gracza kłamanie, wypisywanie oszczerstw lub niezastosowanie się do danego punktu skutkuje oddaleniem skargi opis sytuacji powinien zawierać najważniejsze elementy przebiegu zdarzeń, szczegółowo opisany, a zarazem w krótkiej formie zdań dowód w postaci świadków nie jest przyjmowany czekamy spokojnie na przebieg zdarzenia w skardze - wszelki spam, używanie wulgaryzmów w stosunku do innych uczestników rozpatrujących skargę, mogą zakończyć się odrzuceniem skargi skargi są rozpatrywane w ciągu 24h - dopuszcza się wyjątki przedłużenia nawet do 3 dni
-
Wzór - podanie o admina Przykładowa nazwa tematu: Podanie - Nesty nazwa tematu musi zawierać nick gracza Przykład wypełnienia: Nick jakiego używasz: Nesty Wiek: 20 Staż gry Counter-Strike: 5 lat Staż gry na serwerze: od 2 miesięcy Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [LINK DO TWOICH BANÓW W AMXBANS] / NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: TAK/NIE Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK/NIE Godziny w jakich grasz: od poniedziałku do piątku po południu, tak mniej więcej między 13-16, zaś w weekendy 16-20 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [MINIMUM 3 ARGUMENTY] Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: [TWÓJ STEAM:ID] Wymagania: Kilka sensownych postów na forum. STEAM oraz brak blokady VAC na nim. Minimum czas spędzony na serwerze to 30h. Musi przebywać na serwerze przynajmniej miesiąc. Wiek powyżej 16 - ale liczy się przede wszystkim dojrzałość, dlatego można warunkowo przyjąć osoby mające mniejszy próg wiekowy. Brak posiadania funkcji lub przywilejów (np. admin serwera, moderator) na innych sieciach serwerów. Podstawowa wiedza w zakresie gry, serwera oraz obowiązków i funkcji adminowskich. Chęć do stałego poszerzania swojej wiedzy i podnoszenia własnych kwalifikacji. Ukończenie mutacji lub głos na poważnym poziomie. Posiadanie i używanie mikrofonu. Humor! Kandydat powinien być rozpoznawalny na serwerze! Innymi słowy, powinien wyróżniać się na tle innych, np. skillem, znajomością moda, wiedzą dot. gry lub innymi cechami. Czego oczekujemy od przyszłego admina: Aktywności w życiu forum, jak i serwera. Rzetelnego wypełniania obowiązków admina. Zdobywania wiedzy w zakresie serwera i gry. Minimum zmobilizowania się do rozwoju dalszego serwera. Znajomości regulaminów - szczególnie Regulaminu Admina. Brak posiadania rang i innych przywilejów na innych sieciach serwerów. Częstego komunikowania się z graczami. Systematyczności. Co oferujemy przyszłemu adminowi: Pracę w przyjaznym gronie adminów i administratorów. Miłą atmosferę, ale i konsekwentność administratorów. Doświadczone i rzetelne grono administracji sieci. Wsparcie od Opiekunów serwera i administracji sieci. Dostęp do różnych dodatków typu rezerwacja slota, V.I.P (jeżeli dostępne) i inne. Dostęp do specjalnego działu na forum. Brak przymusowych składek adminowskich! Wiele, wiele więcej! Formalności, które należy wiedzieć przed i po napisaniu podania: Rozpatrzenie podania trwa minimum 1 dzień, a maksymalnie 3. -> w wyjątkowych sytuacjach rozpatrzenie może trwać dłużej niż 3 dni! Pamiętaj, że im bardziej bogate, treściwe podanie tym lepiej dla Ciebie - podanie świadczy o Tobie! Jakiekolwiek oszukiwanie lub podawanie błędnych informacji w podaniu jest surowo karane. Nie wypowiadaj się w swoim podaniu! Chyba, że masz coś merytorycznego do przekazania. Jeśli Twoje podanie zostanie odrzucone, przekonaj nas do siebie i odczekaj minimum 7 dni. Podanie bez wzoru zostaje odrzucone i wyrzucone do archiwum podań. Podanie bez nieosiągniętych wymogów gwarantuje jego natychmiastowym odrzucenie. Brak wypełnienia jakiejkolwiek luki skutkuje zamknięciem podania. Podanie swojego wieku oznacza Twój aktualny, rzeczywisty wiek, a nie ten, który będziesz miał, np. za miesiąc. Najważniejsze zdanie w podaniu ma Opiekun i ViceOpiekun serwera. Jednak Administracja ma prawo zanegować ich decyzje. Po akceptacji podania, należy zapoznać się z działem ukrytym i złożyć przysięgę, a ponadto wpłacić opłatę członkowską - wszystko zostało opisane w specjalnym FAQ dla admina, który Opiekun zamieszcza podczas przyjmowania admina.
-
szukałeś tutaj? http://fragujemy.com/topic/11391-informacje-odno%C5%9Bnie-serwera-cod/
- 11 odpowiedzi
-
- komenda
- umiejętności
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
No niestety również podoba mi się modyfikacja pomysłu wg. Rogalika gdyż wszystko upraszcza... Najwyżej trzeba będzie przedstawić oprócz screena np. demko aby można było sprawdzić czy gracz nie blokował innych aby zagarnąć kampę dla siebie.... Konkurs ok, ale gdzie tu teamplay proponowany w temacie? <_<
-
Problem w tym, że siedzę na Linuksie więc test może nie być mimo wszystko miarodajny ale sprawdziłem 3 różne dema na różnych mapach w tym jedno nagrane przez siebie - wszystkie odtwarzają się elegancko.
-
Pomysł nie jest zły szczególnie na święta ale dałbym minimum 2 osoby zamiast trzech - częściej dwóch kumpli się dogada niż trójka. Ale z drugiej strony jak wyżej, to co napisał CJ - minus jest taki, że dobiorą się pary i kicha. Można by dopisać, że będą przeglądane całe demka z HLTV i w takim wypadku zostanie drużyna zdyskwalifikowana i tyle. W końcu nagrody mają być za teamplay - nie ma czasu wybrzydzać podczas apokalipsy zombie :D Jako nagrody można dać odpowiednio za miejsca: I = Vip rozbudowany | II = vip lekki lub slot do wyboru (miesiąc? 2 tyg?). Miejsca III nie przewiduję bo i tak byłyby 4 osoby zwycięskie co najmniej... limit powiedzmy do 4 osób na team co dałoby max. 8 osób Pytanie tylko jakie kryteria będą brane pod uwagę? Jaka trudna kampa, jak dobrze się drużyna zgrała, jak długo wytrzymała, ile dmg zadali? I kto je będzie oceniał jeśli pomysł Arniego się przyjmie?
-
zm_dust2_rogal_fg - jak wyżej, również nigdy nie widziałem tam graczy zm_crystal - można zrobić aby dwóch graczy nie mogło się podsadzać bugiem a z zewnątrz zostawić normalne wejście za pomocą podsadzenia/lasera ale chwilowo jest to awykonalne.
-
Cześć!
-
(obecnie) Wyobraźcie sobie gracza o name Deyna2004, który nieustannie bugował graczy na zm_mill_camp. 4 godziny ban ? idę spać, jutro wstanę i znów coś zbuguję, potem do szkoły i po szkole znów komuś utrudnię grę : D. A ja to widzę tak: Gracz który nieustannie buguje dostaje bana na 4 godziny. Ale po tych 4 godzinach wraca i robi to dalej. Zgłaszasz takiego gracza adminowi lub na forum - my widzimy ,że to już recydywista - tym razem dostanie bana na dłużej (np. na 24h), może się ogarnie... Wraca ze szkoły a tu nadal ban.... No dobra, odczekał, ban minął, gracz wbija i.... robi znowu to samo. Tym razem dostanie na jeszcze dłużej - 3/5/7 dni. Oczywiście ww. wizja jest dostępna tylko w przypadku gdy gracze zgłaszają tego typu sytuacje a nie liczą na to, że admini wszystkiego się domyślą... Owszem, zdarza się, że wyłapujemy tego typu łajdaków i nagrodę otrzymują odpowiednią do przewinienia - ale bez współpracy z wami jesteśmy mniej efektywni w takich przypadkach. <_<
-
Do tego wyżej się dołączam jak najbardziej. A propo tego:
- 16 odpowiedzi
-
- podsumowanie
- problemów
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Pozwolę sobie zacytować: "Podoba mnie się to!"
- 137 odpowiedzi
-
77 Głosuję niemalże codziennie tylko nie chce mi się tu pisać :D
-
14) Ostania informacja: od tego miesiąca administracja będzie sprawniej działać. Efekty jej działania będzie można spostrzec dopiero na przełomie kilku tygodni. No proszę a ja myślałem, że siedzisz na zadku i szamiesz orzeszki. Pogratulować determinacji. p.s. @Nesty: Nie żebym Cię poganiał ale może odpiszesz w temacie napisanym przez mnie 15 października na temat laserów? :D
- 137 odpowiedzi
-
- 1
-
-
Tylko nie zapominaj, że w ten sposób będzie można komuś postawić minę na tyłku (nawet przypadkowo) i koniec, ni w jedną ni w drugą. @edit mój błąd, co widzę ZM w tytule tematu to myslę, że to o ZM #2. Ale może na #2 też by się przydało? Przynajmniej pierwsza część o nierozwalaniu swoich min?
-
Zakładam, że masz stary poczciwy Windows XP: http://pl.download.nvidia.com/Windows/175.16/175.16_geforce_winxp_32bit_international_whql.exe Jeśli masz WinXP - ściągasz z podanego linku, instalujesz ,restartujesz komputer - OpenGL powinno trybić. Jeśli masz inny system lub dalej problem występuje daj znać.
-
co ile ten reset głosów tak przy okazji? 15
