-
Postów
1 595 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
44 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez MrReaper
-
Witam Sprawdzaliśmy wielokrotnie, wpłaty o tym tytule nie widać. Wpłata została dokonana smsem o innym tytule? Przelewem lub za pomocą paypal/dotpay? Pozdrawiam Konsultant wsparcia technicznego, Fragujemy.com
-
Twój wniosek o zmianę klasy premium został przyjęty. Klasa premium została zmieniona! Życzymy miłej gry na naszych serwerach i zapraszamy do dalszych zakupów premium na http://shop.fragujemy.com
-
Witam Żadnych problemów, wszystko się zgadza. VIP został dodany, będzie aktywny od najbliższej zmiany mapy na serwerze.
-
Witam Zgodnie z cennikiem VIP 7 dni płatny smsem kosztuje 2,46zł a z tego co widzę został wysłany sms za 4,92zł więc VIP będzie ważny 15 dni. VIP został dodany, będzie aktywny od najbliższej zmiany mapy na serwerze.
-
Brak rozdzielczości 1366x768
MrReaper odpowiedział(a) na J A R E K temat w Problemy i pytania z CS 1.6
Z tego co mówisz wygląda jakbyś miał a) krzywą wersję CsNs LUB b) poważniejszy problem z systemem/sterownikami do karty graficznej właśnie... Sprawdziłbym jaką mam rozdzielczość pulpitu, jakie są dostępne, wrzucić CsNs w tryb "okna" a nie pełnoekranowy. Nie wiem jaki masz system/sprzęt więc mogę sobie teoretyzować co dalej a kombinacji zbyt wiele... I niet, ja nie miałem podobnego przypadku.- 7 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- brak
- rozdzielczości
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Brak rozdzielczości 1366x768
MrReaper odpowiedział(a) na J A R E K temat w Problemy i pytania z CS 1.6
Start -> Uruchom (lub WIN + R) -> regedit -> enter HKEY_CURRENT_USER -> Software -> Valve -> Half-Life -> Settings Masz dwa klucze po prawej wtedy, klikasz dwa razy myszką, zaznaczasz "tryb dziesiętny" po prawej i ustawiasz ScreenHeight (czyli wysokość) 768 ScreenWidth - (szerokość) 1366 Zamykasz rejestr, odpalasz CsNs.- 7 odpowiedzi
-
- 2
-
-
- brak
- rozdzielczości
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Jak wyżej, nie bardzo wiem co tu można zagmatwać ale numery z cennika zgadzają się z numerami w widgecie płatności. VIP został dodany, jest już aktywny.
-
Witam Jest jedna "wersja" cennika dla serwerów GO (http://fragujemy.com/forum/291-sklep-counter-strike-global-offensive-vip-slot-i-inne/) Wpłata 14zł uprawnia do VIPa na 85 dni. VIP został dodany, będzie aktywny od najbliższej zmiany mapy na serwerze.
-
Wpłacono zgodnie z cennikiem, VIP na 30 dni został dodany, jest już aktywny.
-
Witam Wpłacone smsem, przelewem, dotpay, paypal? Jeżeli smsem - wpłaty o tytule "NemaLypy" nie widzę.
-
Witam VIP został dodany, jest już aktywny.
-
Witam VIP został dodany, będzie aktywny od najbliższej zmiany mapy na serwerze.
-
Wystarczyło, że w tytule wpisałeś swój nick, nie musisz mi tego kodu wysyłać. VIP został dodany, jest już aktywny.
-
Witam Tytuł wpłaty? Kod sms? Cokolwiek abym mógł potwierdzić wpłatę?
-
Witam Zgadza się, 30 dni. VIP został dodany, będzie aktywny od najbliższej zmiany mapy na serwerze.
-
Witam VIP został dodany, jest już aktywny.
-
Pozwól Night: CPU: Intel® Pentium® Processor E6500 (2M Cache, 2.93 GHz, 1066 FSB) RAM: DDR2-800 4GB MB: GA-EP31-DS3L PSU: Akyga LPK12-23 420W Reszta raczej nieistotna, może obudowa zależnie od typu.
-
http://fragujemy.com/forum/111-zi-podania-na-admina/ ;>
-
VIP dodany, będzie aktywny od najbliższej zmiany mapy na serwerze.
-
Dodane, VIP będzie aktywny od najbliższej zmiany mapy na serwerze.
-
Dodany. Tak przy okazji Na jaki okres czasu został zakupiony V.I.P: 7 dni Zgodnie z cennikiem VIP 7 dni to sms na kwotę 2,46zł natomiast ja tu widzę smsa wysłanego na kwotę 4,92zł co uprawnia do VIPa na 15 dni więc na tyle dostajesz ;) VIP zostanie aktywowany przy najliższej zmianie mapy na serwerze.
-
Potrzebuję SteamID -> wchodzisz na dowolny serwer GO, otwierasz konsolę tyldą "~" magiczny klawisz pod ESC i wpisujesz: status Zatwierdzasz enterem i na liście szukasz swojego nicku. Obok nicku Twojego będzie ciąg coś w stylu "STEAM_0:1:12345678" właśnie to jest Steam_ID i to potrzebuję.
-
Zrobione. Nowa klasa będzie aktywna od najbliższej zmiany mapy.
-
Wszystkie informacje jak zmienić klasę podane są tutaj, w górnej części strony: http://fragujemy.com/forum/232-zmiana-klasy-premium/ Łącznie z informacją "gdzie zapłacić".
