Skocz do zawartości
  • Postów

    1 595
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

MrReaper

Legendarny Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    44
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez MrReaper

  1. MrReaper

    Vip

    Witam Sprawdzaliśmy wielokrotnie, wpłaty o tym tytule nie widać. Wpłata została dokonana smsem o innym tytule? Przelewem lub za pomocą paypal/dotpay? Pozdrawiam Konsultant wsparcia technicznego, Fragujemy.com
  2. Twój wniosek o zmianę klasy premium został przyjęty. Klasa premium została zmieniona! Życzymy miłej gry na naszych serwerach i zapraszamy do dalszych zakupów premium na http://shop.fragujemy.com
  3. MrReaper

    vip gi4nt

    Witam Vipy zostały dodane, są już aktywne.
  4. MrReaper

    V.I.P. - Adamdamek

    Witam Żadnych problemów, wszystko się zgadza. VIP został dodany, będzie aktywny od najbliższej zmiany mapy na serwerze.
  5. MrReaper

    Vip ComeToDie

    Witam Zgodnie z cennikiem VIP 7 dni płatny smsem kosztuje 2,46zł a z tego co widzę został wysłany sms za 4,92zł więc VIP będzie ważny 15 dni. VIP został dodany, będzie aktywny od najbliższej zmiany mapy na serwerze.
  6. Z tego co mówisz wygląda jakbyś miał a) krzywą wersję CsNs LUB b) poważniejszy problem z systemem/sterownikami do karty graficznej właśnie... Sprawdziłbym jaką mam rozdzielczość pulpitu, jakie są dostępne, wrzucić CsNs w tryb "okna" a nie pełnoekranowy. Nie wiem jaki masz system/sprzęt więc mogę sobie teoretyzować co dalej a kombinacji zbyt wiele... I niet, ja nie miałem podobnego przypadku.
  7. Start -> Uruchom (lub WIN + R) -> regedit -> enter HKEY_CURRENT_USER -> Software -> Valve -> Half-Life -> Settings Masz dwa klucze po prawej wtedy, klikasz dwa razy myszką, zaznaczasz "tryb dziesiętny" po prawej i ustawiasz ScreenHeight (czyli wysokość) 768 ScreenWidth - (szerokość) 1366 Zamykasz rejestr, odpalasz CsNs.
  8. MrReaper

    V.I.P w00t #q?

    Jak wyżej, nie bardzo wiem co tu można zagmatwać ale numery z cennika zgadzają się z numerami w widgecie płatności. VIP został dodany, jest już aktywny.
  9. MrReaper

    V.I.P Maku

    Witam Jest jedna "wersja" cennika dla serwerów GO (http://fragujemy.com/forum/291-sklep-counter-strike-global-offensive-vip-slot-i-inne/) Wpłata 14zł uprawnia do VIPa na 85 dni. VIP został dodany, będzie aktywny od najbliższej zmiany mapy na serwerze.
  10. MrReaper

    V.I.P NemaLypy

    Wpłacono zgodnie z cennikiem, VIP na 30 dni został dodany, jest już aktywny.
  11. MrReaper

    V.I.P NemaLypy

    Witam Wpłacone smsem, przelewem, dotpay, paypal? Jeżeli smsem - wpłaty o tytule "NemaLypy" nie widzę.
  12. Witam VIP został dodany, jest już aktywny.
  13. MrReaper

    V.I.P Urek00

    Witam VIP został dodany, będzie aktywny od najbliższej zmiany mapy na serwerze.
  14. Wystarczyło, że w tytule wpisałeś swój nick, nie musisz mi tego kodu wysyłać. VIP został dodany, jest już aktywny.
  15. Witam Tytuł wpłaty? Kod sms? Cokolwiek abym mógł potwierdzić wpłatę?
  16. MrReaper

    V.I.P Ziekiey

    Witam Zgadza się, 30 dni. VIP został dodany, będzie aktywny od najbliższej zmiany mapy na serwerze.
  17. Witam VIP został dodany, jest już aktywny.
  18. Pozwól Night: CPU: Intel® Pentium® Processor E6500 (2M Cache, 2.93 GHz, 1066 FSB) RAM: DDR2-800 4GB MB: GA-EP31-DS3L PSU: Akyga LPK12-23 420W Reszta raczej nieistotna, może obudowa zależnie od typu.
  19. MrReaper

    [KOSZ] Admini?

    http://fragujemy.com/forum/111-zi-podania-na-admina/ ;>
  20. VIP dodany, będzie aktywny od najbliższej zmiany mapy na serwerze.
  21. MrReaper

    aero

    Dodane, VIP będzie aktywny od najbliższej zmiany mapy na serwerze.
  22. MrReaper

    V.I.P Darexiss

    Dodany. Tak przy okazji Na jaki okres czasu został zakupiony V.I.P: 7 dni Zgodnie z cennikiem VIP 7 dni to sms na kwotę 2,46zł natomiast ja tu widzę smsa wysłanego na kwotę 4,92zł co uprawnia do VIPa na 15 dni więc na tyle dostajesz ;) VIP zostanie aktywowany przy najliższej zmianie mapy na serwerze.
  23. MrReaper

    V.I.P Darexiss

    Potrzebuję SteamID -> wchodzisz na dowolny serwer GO, otwierasz konsolę tyldą "~" magiczny klawisz pod ESC i wpisujesz: status Zatwierdzasz enterem i na liście szukasz swojego nicku. Obok nicku Twojego będzie ciąg coś w stylu "STEAM_0:1:12345678" właśnie to jest Steam_ID i to potrzebuję.
  24. MrReaper

    Zmiana premium.

    Zrobione. Nowa klasa będzie aktywna od najbliższej zmiany mapy.
  25. MrReaper

    Zmiana premium.

    Wszystkie informacje jak zmienić klasę podane są tutaj, w górnej części strony: http://fragujemy.com/forum/232-zmiana-klasy-premium/ Łącznie z informacją "gdzie zapłacić".
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności