Zainstalowałem nonsteam i nie mam do wyboru optymalnej rozdzielczości. Na steamie nie mam takiego problemu. Potrafi mi ktoś pomóc ? W elemencie docelowym dopisywałem te parametry startowe i nie pomogło. Instalowałem inne sterowniki i tez lipa. Ale tu problem nie stoi po stronie sterowników bo na steam jest wszystko w porządku. Instalowałem już różne ns i na kazdym wszystko to samo.