Skocz do zawartości
  • Postów

    310
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Wymiar

Zasłużony Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    7
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Wymiar

  1. Nova 2, ale gram naprawdę sporadycznie. Chciałbym coś konkretniej pograć.
  2. Pierwszy mocny item na ashe to IE z jasnej przyczyny. Fajną sprawą po full buildzie jest sprzedanie butów i kupienie zefira, stracimy z 10 prędkości, a będzie mieli świetne bonusy w postaci +25 Attack Damage +50% Attack Speed +10% Cooldown Reduction No i pasywa, która działa jak merci, tenacity zawsze spoko.
  3. Witaj w 2003...

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Borsaton.

      Borsaton.

      " Możesz mówić mi na jego temat dużo złego. Lubisz go czy nie w rapie to był rok Tedego. " 2003.

    3. TygryS

      TygryS

      Pozdrowienia z 2014

    4. .rAsTa.

      .rAsTa.

      Kiedyś się obudzę i znikną problemy wiem to,

      ciągłe wkurwianie stanie się legendą,

      żyje nadzieją, że da się świat uleczyć,

      czyli syf i ubóstwo witaj w 2003

  4. Po co Ci śliska podeszwa do kuli? ;o
  5. Nie zawsze biega się i (rzuca?) w kolcach :)
  6. Jednak każda marka jest w jakis sposob ukierunkowana, a jak rozmawiałem z maratończykami czy sprinterami z którymi mam kontakt, mówią że są to najlepsze buty. Posiadałem New balance - zero odciskow, na asicsach biega się jak spreżyna, teraz mam mizuno, ktore dziala na twardej podeszwie; rowniez brak odciskow i petarda.
  7. Dalej jestem zdania, że buty nike do faktycznie dobrego biegania są słabe; może ewentualnie do grania w nogę. Asics bije na głowe zdecydowanie nike.
  8. Z butami w zasadzie jest problem, można łapać odciski, które naprawdę nie są przyjemne. Najlepszymi butami do biegania są: Asics, New Balance, Mizuno To jest potwierdzona Święta Trójca.
  9. Dobrego metabolizmu nie ma, póki sam sobie go nie nastroisz dobrym odżywianiem. Chudnąć samym bieganiem się nie chudnie - dzięki niemu jesteś w stanie utnąć trochę kalorii z dziennego spożycia, przy czym jak chcialbys schudnac, musialbys zachowac deficyt kaloryczny, bieganie momentami tworzyłoby duzo wiekszy deficyt kaloryczny poprzez "spalanie" Bieganie z szpotawością czy koslawoscia, ktora wystepuje w mniejszym badz wiekszym stopniu u ludzi (nie zdaja sobie wszyscy sprawę) pogłębia wadę kolan, dlatego też warto takie rzeczy zobaczyć przed rozpoczeciem przygody. Kolejnym elementem są dobre buty - dopasowane, po prostu idealne, bo moga rowniez tworzyc kolejne badz poglebiac schorzenia, najlepiej aby były wyprofilowane przy śródstopiu. Przy bieganiu na chodniku czy po ulicy troszkę niszczymy sobie kolana, twarda nawierzchnia naprawdę slabo nam sprzyja, wiec zadalbym rowniez o dobry teren do biegania.
  10. Moment, Przy sportowym życiu nie ma mowy o melanżowych weekendach.
  11. Śmieszne, jak teraz okazał się wielkim fanem sportu z czystą krwią nieskażoną alkoholem ;)
  12. Jak najbardziej ZA. Poznałem go całkiem nieźle, myślę, że jest w stanie ogarnąć. Nie raz mi zgłaszał cziterów, nawet 10 minut temu. Jest rozmowny ;)
  13. Ej, dobry pomysł!
  14. Wtorek jest najlepszą opcją jak dla mnie.
  15. Świetna robota! Jestem taki dumny :|
  16. de_westwood, de_eldorado, co to są za mapy?
  17. A jak myślisz, będziesz dobrym daminem? @Shanez Jakiego wzoru? Jak on napisał w propozycjach.
  18. Może tak, może nie :)

    1. Norbson

      Norbson

      kto to wie ;p

  19. Oczywiście dziękuje Ci Nesty, za danie mi takiej możliwości, jak i graczom, adminom za złożone tutaj gratulacje :) Mam nadzieję, że tak szybko mnie nie znienawidzicie <_<
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności