Moim zdaniem na forum powinny byc, warny(Takie coś jak punkty ostrzeżeń), ale jak go sie dostanie trzeba,na przykład zrobic 15 reklam, żeby go ''odpracowac''. serwer by z tego skorzystał, a jakis grafik mógłby zrobic kod na reklamy.
P.S Nie wiem czy to dobre miejsce na ten post, jak nie to przepraszam