A więc.. Ashe jest typowym ADC, co oznacza że nie robimy ją w ap ani w tanka -.-
Polecany przeze mnie build:
<<== W takiej kolejności
2. Masterki (czary):
3. Kolejność ulepszania umiejętności:
Lodowy Strzał 2 8 10 12 13
Salwa 1 4 5 7 9
Sokole Oko 3 14 15 17 18
Zaczarowana Kryształowa Strzała 6 11 16
Polecam również nie zabijać minionów na "hama" tylko las thitować (last hit to ostatni strzał(uderzenie) czyli bić minionka dopiero jak ma końcówke hp :), oraz co chwilę osłabiać swoich przeciwników salwą (umiejętność pod w).
Nesty - to tylko ranki i obrazki, a wzór od kolegi który pierwszy napisał :) i własny build itd.