Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'ogromne' .
-
Pora na summer - ogromne zmiany Jak zapewne pamiętacie zmiany czerwcowe nie były jakieś wielkie, a skromne i zapowiedzieliśmy, że za miesiąc czyli dokładnie na wakacje będzie znacznie więcej zmian. Jak zapowiedzieliśmy, tak zrobiliśmy - słowa nie poszły w wiatr i przedstawiam Wam Przede wszystkim zacznę od przełomu - u mego boku na stanowisku "właściciel" zasiądzie BONO. Należą się gratulacje - w pełni na to zasłużył i mam nadzieję, że współpraca między mną a nim (po wielu jego problemach prywatnych) będzie się wspinała ku górze. I tu chciałbym kogoś obudzić i poinformować, że nowy styl już jest dostępny. Co prawda nie jest on jeszcze ukończony, ale na tyle gotowy, że można oddać go do Waszej dyspozycji już teraz. Kilka rzeczy jeszcze poprawimy, dodamy i będzie na wykończeniu. Co prawda nie jest on jakoś super wypasiony, ale miejmy nadzieję, że wypełni lukę pewną (szczegóły kiedyś tam...) i będzie przyjemny dla Waszego oka. Jak już jesteśmy przy forum, to chciałbym dokończyć pewne sprawy. Jak wiecie forum było nieczynne dość długo. Dzięki wykonanej reinstalacji zostało uporządkowanych wiele spraw związanych z forum. Także od strony aplikacji, gdzie trzeba przyznać, że wszystko jest na wysokim poziomie. Tę reinstalację podłączam pod ogromne zmiany na wakacje. Na forum powstała nowa ranga "Nowy admin". Będzie ona przyznawana nowym adminom, którzy jeszcze nie zostali w pełni zweryfikowani. Pozwoli to na uniknięcie sytuacji, gdzie mogą być wynoszone informacje z ukrytych działów. Night był pomysłodawcą - dziękujemy Ci za Twoje dotychczasowe zaangażowanie! To tyle jeżeli chodzi o forum. Dodam tylko, że w nowym stylu macie do wyboru paletę kolorów w prawym górnym rogu. Skorzystajcie z niej :) Oprócz tego, pragnę przypomnieć, że z powodu awarii dysku na Pukawka.pl byliśmy zmuszeni do ponownej instalacji AMXBans wraz z nową bazą danych. Dzięki temu mogliśmy AMXBans wraz z Neobans zaimplementować na serwer ZM, gdzie brakowało od ponad 2 miesięcy tego systemu banowania. Ale to nie wszystko, Source Bans (dostępny na naszym serwerze CS:GO) też musiał zostać zainstalowany od nowa, ponieważ znajdował się na Pukawka.pl. W tej chwili trwa jego konfiguracja, ukończę ją na dniach i będzie śmigać... :-) Jak już jestem przy serwerach, to właśnie chciałbym się tutaj rozwinąć i to dość mocno, bo tutaj będzie najwięcej zmian.. Zacznę od tego co już zdążyliśmy zrobić... Przede wszystkim jak dobrze wiecie odbyła się reinstalacja serwera COD + update oraz reinstalacja serwera 4FUN. O ile na COD przebiegła ona pomyślnie, tak na serwerze 4FUN niekoniecznie. Wykonam dzisiaj reinstalację ponownie, a jak już jesteśmy przy tym serwerze i jeżeli chodzi o zmiany, to najważniejsze jakie wejdą: -> nowy roundsound -> aktualizacja V.I.P'a poprawa sprawdzania ilości dostępnych vipów na serwerze (to akurat wdrożę na wszystkie serwery) menu z wyborem broni (coś takiego jak na DD2) naprawa dodatkowego +30 DMG z HE -> poprawa w TOP15 3 najlepszych graczy (błędy z wyświetlaniem ikonek...) -> po reinstalacji powinien zniknąć bug z wieszaniem się serwera na niektórych mapach (np. eldorado) - w fazie testów -> ponowne dodania na de_eldorado niewidzialnej ściany Teraz serwer ZM. Co prawda dodaliśmy jakiś czas temu PipeNade, ale teraz posuniemy się z update dalej. Szczegóły: http://fragujemy.com/topic/10866-go-to-update-204-zm/?p=75168 - uwaga! Update nie wejdzie od razu i zostanie podzielony na 2 części! Co mogę tutaj dopowiedzieć, to tyle, że macie od miesiąca okazję testować jakość gry na serwerze poprzez poprawienie systemu wyświetlania "mina należy do". Okazało się, że to własnie ta funkcja powodowała wiele problemów w niestabilności serwera, np. na mapie escapetrain przy 32 slotach. Teraz bez problemu można tę mapę grać i nie obawiać się, że serwer będzie miał potworne "lagi". Uwaga: serwer od kilku dni nie jest już na chmurze! został przeniesiony do zwykłego hostingu w wersji MAX i sprawuje się bardzo dobrze :) Następny serwer w kolejce to DD2. Oj, na serwerze od dawna niczego konkretnego nie wprowadziliśmy. Ale to się zmieni... nowy roundsound wakacyjny ogranicznik AWP na team ponowna konfiguracja serwera w kwestii jakości - gotowe i w fazie testów update engine serwera do najnowszego - gotowe zmiany wejdą dzisiaj, postaram się jak najszybciej pozostałe rzeczy wdrożyć :) Serwer COD. Więc czeka Was kolejny update serwera, a w nim poprawiony ponownie system zaliczania fragów za zabicie z miny. Oprócz tego pojawi się również na czacie informacja czyja mina zabiła gracza - wspomoże to w pewien sposób zidentyfikować czyja mina zabiła kogo i gdzie. Serwer GG+DM. Tutaj też bardzo dużo zmian zajdzie. Przede wszystkim mogę uchylić rąbka tajemnicy, że pojawi się V.I.P. Nowe mapy, nowa rozgrzewka, nowa muzyka na rozgrzewkę, teambalance nowy i wiele, wiele więcej :) Z tym, że wprowadzenie tego wszystkiego potrwa do 6-7.07.2014. Serwer TS3. O nim też nie zapomnieliśmy. Jak niektórzy wiedzą, kilka dni temu serwer po około 1:00 był nieczynny. Dlaczego? Przenieśliśmy serwer VPS do VoiceVPS. TS3 został ponownie zainstalowany, a jego dane wszystkie przeniesione. Poprawiła się jakość rozmów oraz stabilność samego w sobie serwera. Miejmy nadzieję, że po miesiącu problemach serwer odbuduje się i będzie w szczytowej formie tak, jak jeszcze 1.5 miesiąca temu. W związku z wakacyjnym okresem wystartowała promocja w naszym sklepie. Podwajamy wpłaty dokonane drogą przelewu przez 2 tygodnie! Mamy nadzieję, że większość z Was skorzysta z tej promocji :) Jak widać sporo zmian zaszło i zajdzie. Pozostaje tylko czekać na resztę i mam nadzieję, że każdy z Was doceni pracę włożoną w to wszystko. Liczę na cierpliwość, a wszelkie bugi i problemy proszę zgłaszać mi na PW. Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałem... PS. Okres wakacyjny na serwerze zostanie uwzględniony również dzisiaj - aktualizacja informacji nastąpi. PS2. Dproto na wszystkich serwerach zostało zaktualizowane do najnowszej wersji i to bardzo ważnej. PS3. Zmieniłem MOTD Neobansu. Pozdrawiamy, zespół FGTeam
