Skocz do zawartości
  • Postów

    310
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Wymiar

Zasłużony Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    7
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Wymiar

  1. Wymiar

    He.

    Było, całkiem niedawno, H@ doszedł do wniosku, że 15 sekund jest wystarczająco na ucieczkę z respa. Bo tak naprawdę ile można siedzieć na respie?
  2. Wymiar

    Naboje Ninjy

    Był problem w tym, że one nie działały, Nesty mówił, że teraz powinny, jednak nie. Teraz powodują one, że jeżeli mając je, zastrzelisz kogoś, giniesz od razu sam. Proszę o naprawienie tego. Z poważaniem, Wymiar
  3. http://fragujemy.com/topic/12610-problem-z-poziomem/
  4. Wymiar

    [KOSZ] Problem wybuchow

    Jasne, ja zwyczajnie napisałem, jak się miejscami przedstawia sytuacja na serwerze, po prostu jest dużo rzucania mięsem codziennie, bo pada 3,4 osob naraz. W takim razie zostawmy to jak było, dzięki za dyskusję.
  5. Wymiar

    [KOSZ] Problem wybuchow

    Nesty, absolutnie się z Tobą zgadzam jeżeli chodzi o dynamikę gry, ale mechanika w Codzie prawdziwym a w csie się troche rozni i jak dla mnie nie ma sensu porownywac ich nawzajem, dlaczego? Załóżmy, że granat to promień 800 jednostek. Jak znajdziesz się w promieniu 799 (tym wyzsza tym dalej jestes od promienia), dosłownie iskierka na ciebie kapnie, to i tak 1/1 zabije Twoje 320 hp. A w codzie, mozesz częściowo oberwać, w csie nie ma zmiłuj. Podsumowując, zdania są podzielonę, każdy broni własnej opinii, dlatego więc, jak uważasz, że wszystko jest ok, niech tak będzie. Pozdrawiam, Wymiar
  6. Wymiar

    [KOSZ] Problem wybuchow

    Nie chodzi o to, po prostu na graczy jest dosc sporo osob, dlatego jest sytuacja dość często, że stoi 4 osoby w jednym miejscu i he leci. (Według mnie rozwiązaniem jest zwiększyć 1/? i ew. wykluczyć 1/1 z tajemnic, bo to jest naprawdę słabe.) Pisząc słabe, miałem na myśli, że ten perk jest maksymalnie przesadzony, czasem sie mówi, że "to co robisz jest po prostu słabe" pod względem głupie. Nie mówiłem, też żeby granaty całkowicie usunąć, Broń Boże, ale ew. zmniejszyc z 1/1 na 1/2, jak to ma dawać satysfakcję. Ty Tu rządzisz więc, Ty decydujesz, ja tylko mówię jak jest.
  7. Wymiar

    [KOSZ] Problem wybuchow

    Chciałbym poruszyć sprawę graczy kamikadze, którzy są dość denerwujący, ale w sumie to nie ich wina. Dużo klas ma granat, niektore maja co chwile, a niektorzy maja 1/? z niego... Często się dzieje tak, że ledwo co wyjde z respa, leci granat ktory zabija 4 naraz, najlepiej jak ktos ma tajemnice 1/1 to już w ogóle. Nie jest to tak, że nie umiem grać czy coś, tylko informuję, że jest to dość problematyczne, gdy koles jednym przyciskiem zabija 5. Baardzo często jestem praktycznie pierwszy w tabeli, zbędnych ss-ów nie będę wstawiać, bo nie o to tu chodzi. Jak jakimś trafem uda się przeżyć to najprawdopodobniej czeka na Ciebie mina, albo zeus ktory Cie ma na strzala z pioruna. Trzeba cos z tym zrobic, bo to jest mega denerwujące. Zresztą chyba sam Let's Rock to zauważył, gdy dostał 3 razy granatem niewychodząc z respa. Co Wy na ten temat sądzicie? Według mnie rozwiązaniem jest zwiększyć 1/? i ew. wykluczyć 1/1 z tajemnic, bo to jest naprawdę słabe. Trzeba coś z tym zrobić, bo to psuje całą magię strzelania, gracze wybuchają, a nie zostają rozstrzeleni. JEST TO TYLKO I WYLACZNIE SUBIEKTYWNA OPINIA, PROSZĘ O WYPOWIADANIE SIĘ NA TEN TEMAT Pozdrawiam, Wymiar
  8. Wymiar

    [KOSZ] Istotny bug

    Pragnę dodać, że nie tylko takie rzeczy się dzieją poprzez /wymien Mialem tak kilka razy, ze koles probowal oddac mi platyny, dostałem oczy termowizyjne. Podobnego czegoś też miał Baby Face Killa. Czyli tak naprawdę /wymień jest teraz bezużyteczne, póki nie zostanie naprawione.
  9. Wymiar

    Naboje Ninjy

    Z tego co mi sie wydaję, z nim zawsze był problem. Proponuję zastąpić go przedmiotem, ktory mialby stala ilosc "wysysania", nie wiem np 8-12, tak bedzie prosciej.
  10. Wymiar

    MOD - jaki / głosowanie

    Rozumiem, że wybór serwera zamyka się (głównie) na tych trzech modach? Jakbym miał już wybierać, to zombie ;)
  11. Wymiar

    [KOSZ] Istotny bug

    Nie wiedziałem gdzie to umiescic, wiec umieszczam to tutaj. na serwerze jest bug dot. wymiany przedmiotów. Dzisiaj jak gracz Baby Face Killa wymienil mi perk oddajac platyny, bylo napisane, ze zadaja one 0 obrażeń i faktycznie zadawało. To samo tajemnica szpiega, miałem 1/0 na szansy zabicia granatem. Proszę o naprawienie tego buga. Pozdrawiam.
  12. Wymiar

    [KOSZ] Flash'e

    Zmniejszyć ilość fleszy? Co przez to rozumiesz? Że zazwyczaj pierwszym flashem nie trafia? Jak już trzeba likwidować problem to w 100%, a nie redukowac o połowę. Flashe od początku były naturalną bronią cs'a, trzymajmy sie tego dalej i nie kombinujmy.
  13. Wymiar

    [KOSZ] Saper

    Witam, chciałbym tutaj poruszyć, a zarazem zaproponowac kilka rzeczy dotyczące sapera. Jak wiemy jest to dość popularna klasa na serwerze, śmiałbym powiedzieć, że 1/4 serwera czy 2/5 (jak juz kto woli, w kazdym razie bardzo duzo) składa się z saperów. Naprawdę co 3-4 gracz to saper. Z czego to wynika? Wg. mnie saper jest dość przesadzony, jak na zwykłą klasę. Samo +15 obrażen jest mega rzeźnią, dostaje z kriega po 50, i to wszystko nawet na 1 lvlu, no sorry. Amadeusz dostaje +25 obrazen (na 50 lvlu, kiedy bedzie miec tylko inta!) Przejdźmy do statystyk: Inteligencja:15 Życie:20 Wytrzymalosc:40 Kondycja:10 Jak dla mnie, jego statystyki są troszeczkę za dobrę, co z nimi zrobić napiszę niżej. Jeżeli chodzi o miny, zostawmy je bo na tym polega saper (niestety, gracze czasem boja sie bardziej min niz innych graczy, ale to juz inna bajka) Co zrobic z tym fantem? (Według mnie) Jak dla mnie, dobrze by było choć odrobinę go osłabić. Min może nie zabierajmy, bo to saper, ale statystyki zbić do 30 wytrzymalosci i obrazenia zamiast 15 zrobić chociaż 10. Wydaje mi się, że to będzie dobre rozwiązanie, a aż tak bardzo nie skrzywdzi to postaci. Dlaczego chcę to zrobić? Klasa jest zdecydowanie za bardzo grana na serwerze ( z czegoś to wynika), jest strasznie mocna, bierze kazdego na 3 strzały już na 1 lvlu, co dopiero jak ma platyny, ma az 15 obrazen i bronie jak krieg, z ktorego sie bardzo latwo strzela i szybko. Pragnę przypomnieć, że tekst umieszczony powyżej, jest tylko i wyłącznie moją opinią, co o tym myslicie, zapraszam pisząć poniżej. Wiadomym jest, że saperzy na pewno nie beda chcieli tego zrobić.
  14. Nie ma co się oszukiwać, że nikt tak naprawdę nie będzie trzymać perku, który daje tylko możliwość spadochronu, zwyczajnie jest to mało użyteczne, a na pewno mniej niz taki eliminator, czy platyny. Tak naprawdę jakikolwiek inny perk. Jak dla mnie, dobrze byłoby popatrzeć na klasy i wrzucić do niej ten spadochron, bo tak naprawdę na serwerze góruje z 6 rodzajow klas. Pozdrawiam.
  15. Co jak co, ale dla mnie nie ma sensu wstawiać na jeden post jednego soundtracka. Zrobmy zwyczajnie oddzielny temat, w ktorym moglby byc spam danych soundtrackow. Oczywiscie trzeba je wymieniać, bo powtarzanie sie tego samego przez caly miesiac jest nudne. Bo tak pojedynczo to mozemy sie bawic i bawic. Albo ew. podać po 10 propozycji z miejsca. Co do powyższego soundtracka, jestem na nie, strasznie oklepane, do tego denne.
  16. Wymiar

    [KOSZ] Flash'e

    Co jak co, ten granat był od zawsze i zawsze dało się jakoś przecierpieć, fakt wkurza, ale da się żyć. Zostawmy to w spokoju.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności