Witam, chciałbym tutaj poruszyć, a zarazem zaproponowac kilka rzeczy dotyczące sapera.
Jak wiemy jest to dość popularna klasa na serwerze, śmiałbym powiedzieć, że 1/4 serwera czy 2/5 (jak juz kto woli, w kazdym razie bardzo duzo) składa się z saperów. Naprawdę co 3-4 gracz to saper.
Z czego to wynika?
Wg. mnie saper jest dość przesadzony, jak na zwykłą klasę.
Samo +15 obrażen jest mega rzeźnią, dostaje z kriega po 50, i to wszystko nawet na 1 lvlu, no sorry.
Amadeusz dostaje +25 obrazen (na 50 lvlu, kiedy bedzie miec tylko inta!)
Przejdźmy do statystyk:
Inteligencja:15
Życie:20
Wytrzymalosc:40
Kondycja:10
Jak dla mnie, jego statystyki są troszeczkę za dobrę, co z nimi zrobić napiszę niżej.
Jeżeli chodzi o miny, zostawmy je bo na tym polega saper (niestety, gracze czasem boja sie bardziej min niz innych graczy, ale to juz inna bajka)
Co zrobic z tym fantem? (Według mnie)
Jak dla mnie, dobrze by było choć odrobinę go osłabić.
Min może nie zabierajmy, bo to saper, ale statystyki zbić do 30 wytrzymalosci i obrazenia zamiast 15 zrobić chociaż 10.
Wydaje mi się, że to będzie dobre rozwiązanie, a aż tak bardzo nie skrzywdzi to postaci.
Dlaczego chcę to zrobić?
Klasa jest zdecydowanie za bardzo grana na serwerze ( z czegoś to wynika), jest strasznie mocna, bierze kazdego na 3 strzały już na 1 lvlu, co dopiero jak ma platyny, ma az 15 obrazen i bronie jak krieg, z ktorego sie bardzo latwo strzela i szybko.
Pragnę przypomnieć, że tekst umieszczony powyżej, jest tylko i wyłącznie moją opinią, co o tym myslicie, zapraszam pisząć poniżej.
Wiadomym jest, że saperzy na pewno nie beda chcieli tego zrobić.