-
Postów
310 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
7 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez Wymiar
-
A nick Wymiar... Autor nic nie wspominał.
-
Czemu akurat fragerowi? Ciekawi mnie bardzo jaką klasą grasz ;) Ty widziałeś chłopcze co ma frager, czy tylko sie napaliłeś, bo było napisane, ze megapremium? Cyber zostanie osłabiony, co było wspomniane 10000000 razy, ale na pewno nie w sposób jaki to przedstawiłeś.
-
I po co to wszystko?
-
Genialny pomysł! Cała administracja Cod'a dziękuje Tobie za załatanie problemu, który męczył nas od wielu miesięcy! Naprawdę...?
-
Hang, skoro wpadłeś na tak wspaniały pomysł, oświeć nas, jak byśmy byli w stanie tego dokonać, aby powyżsi gracze nie byliby w stanie dokonywać konstrukcji sg na txt?
-
Wydaję mi się, że komfort pisania jest na tyle dobry, aby administracja była w stanie "rozwarzyć" Twoje podanie. Twój świetny profił tj. 2 posty, miejscowość pod tytułem: "NIE POWIEM :D" nie wygląda zachęcająco. Ale to tak offtopując...
-
5 sekund w przypadku rakiet jest troche gorzej niż awp - możesz na codzie paść nawet od broni w 3 sekundy, więc jak nie trafisz rakietą, najprawdopodobniej jesteś w dupie. Faktem jest, że z awp jest zdecydowanie ciężej trafić, jednakże czasem zdążysz puścić tylko jedną rakietę, bo zwyczajnie drugiej już nie zdążysz. Wydaję mi się, że teraz jest naprawdę ok. Jak wyżej napisano, są perki ochronne, które niesamowicie pomagają czy z minami czy z rakietami.
-
de_aztec_1337 de_mirage To są jedynie dwie mapy, ktore bylbym w stanie wziac pod uwagę.
- 11 odpowiedzi
-
- propozycja
- pluginów
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam. Jak powszechnie wiadomo, ostatnio trochę zmienialiśmy kilka spraw w kwestii expa na serwerze. Osłabiliśmy nieco expa za kille czy headshoty, co pewnie już zauważyliście w temacie dot. update'ow naszego serwera. Zmieniony został również limit zapotrzebowania expa na lvl. Byłoby nam niezmiernie miło, gdybyście powiedzieli, czy te nowe zmiany, które zaszły na serwerze są w porządku i nie trzeba nic zmieniać? Pozdrawiam, Wymiar
-
Jestem za de_westwood_mtk oraz de_nuke1337, reszta jest nieodpowiednia.
-
A to nie było tak przypadkiem, że te sentry stawiałeś będąć w 1 teamie, tylko sobie zrzucałeś 1000 paczek? Już nie pamiętam.
-
A to przypadkiem nie jest tak, że jest blokada do 3 sentry na mapie?
-
Sqn, De_dustów na naszym serwerze chyba już starczy.
-
Na pewno nie będzie to dźwiek z league of lesbians, jest jej za dużo wszędzie. Pomysł całkiem ciekawy, tylko jak z ilością?
-
Znowu będzie płacz, że ktoś postawił sentry w rogu mapy i strzela przez całą mapę. Jeszcze jak osoby ktore maja 30/2 stawiają po 2,3 nad sobą sentry w tym samym miejscu to już w ogóle. Nie.
-
Nie, nie przejdzie.
-
Nie, nie widzę sensu.
-
Inferno? Oszaleliście? Nie ma szans na zaistnienie tej mapy, po prostu byłaby totalna miazga. Ilość miejsc, w których można/niemożna postawić miny jest zdecydowanie chora. Tam nie będzie można się ruszać.
-
Jestem zdania Nesty'ego, ta klasa ma własne cechy, które ją charakteryzują, skłaniałbym się ku temu by dodać ew. jeszcze 1 rakietę, ale w sumie byłoby to dość denerwujące. Jestem za 100 int = 10 dmg i 5 stałych.
-
Ludzie, przestańcie panikować, jak ktoś Wam nie odpisuję wciągu 1h. Nie trzeba być bardzo wybitnym, żeby dojść do takich wniosków, takich "problemów", jakie masz Ty jest 1000, wystarczy cierpliwie poczekać. I tak osobiście uważam, że Nesty działa wystarczająco szybko. PS. Wydaję mi się, ze powinienes trochę zmienić ton, bo pisząc: "Tak wpisuje hasło i gówno nic to nien daje nie moge wybrac swojej klasy premium", to tak trochę nieładnie tym bardziej, że Ty chcesz, aby Tobie ktoś pomógł ;) Pozdrawiam
-
Item sie nazywa Oczy termowizyjne. NInje mozesz zobaczyć z daleka na mapie, niekoniecznie z bliska, wiecej wiary w siebie! :)
- 4 odpowiedzi
-
- równy
- przeciwnik
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Było 100 tysięcy razy, masz item od tego. Ludzie, na mapie jeżeli tylko macie UAV, jeżeli się ogarniecie, ninja jest Wasz.
- 4 odpowiedzi
-
- równy
- przeciwnik
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Zakladajcie gildie na nowym swiecie, 3 dni temu bodajze powstał :)
-
Było mnóstwo razy, niestety, nie będzie wprowadzone.
