Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'czerwcowe' .
-
Nowe, majowe i czerwcowe zmiany! Przed nami okres jednego z większych zmian na sieci. Bowiem czas wakacyjny nie będzie obfitował w największą ilość zmian, a najmniejszą, dlatego maj i czerwiec to okres, gdzie najważniejsze sprawy zostaną ogarnięte. Już teraz możecie przeczytać o nowościach i zmianach przyszykowanych specjalnie dla Was! :) 1) Na majówkę pora na promocję... Od 1 do 5 maja trwać będzie promocja na wszystkie V.I.P-y rozszerzone. Mianowicie cena usługi spadnie dwukrotnie, a więc koszt będzie identyczny jak V.I.P tańszy. Zapraszamy! 2) Pre-aktualizacja 4.6 przed wersją 5.0 na serwerze COD MOD! reset poziomów i nowy roundsound optymalizacja serwera zmiany w klasach na lepsze oszczędność w perkach - kilka z nich do likwidacji! nowe, unikalne rozwiązania wiele, wiele innych... Cała lista zmian dostępna tutaj: http://fragujemy.com/topic/11719-zmiany-na-serwerze-dyskusja/?p=143517 3) Odpracuj ostrzeżenie wkracza na forum... Szczegóły wkrótce w dziale: http://fragujemy.com/forum/349-odpracuj-ostrze%C5%BCenie/ 4) Szereg innych, mniejszych zmianek :-) nowy roundsound na serwerze 4FUN i COD reset rankingu na serwerach: 4FUN, COD, GUNGAME poprawy z dołączeniem do drużyny na serwerach CS:GO reforma serwera FFA ( spawny, mapy, alltalk ) inne, mniejsze zmiany, np. na stanowiskach
-
Witam, Temat będzie krótki i prosty w przesłaniu, ponieważ tak naprawdę na początku czerwca nie ukaże się nic specjalnego, ale za to pod koniec czerwca / początek wakacji przygotowujemy niespodzianki, zatem należy spodziewać się więcej w przyszłości :) Krótko i na temat, zmiany czerwcowe wniosą jedynie zmiany personalne. Night otrzymuje Global Moderatora i pomoże zająć się sprawami związanymi z forum. Odciąży to Rogala i zastąpi Dominika; miejmy nadzieję, że wykaże się rzetelnością i uczciwym podejściem do sprawy. Wymiar - awans na administratora sieci. Dzięki temu sprawy związane z siecią będą od teraz przebiegać znacznie szybciej, wszelkie spory i konflikty będą rozwiązywane z rzetelnym podejściem, a co najważniejsze: taki wybór uspójni enQ i Bangaranga. Jak wiadomo, każdy administrator ma jakiś podział obowiązków Jak zauważyliście, moje wtrącanie się w pewne sprawy jest już znikome (nie takie same jak wcześniej). Oznacza to, że staję się coraz bardziej właścicielem, który nadzorować będzie ogólną pracę każdego. Oświadczam, że nie porzucam sieci, nie rezygnuję z niej. Należy spodziewać się jednak, ze jeszcze troszeczkę mój zapał będzie na niskim poziomie i wszystko urośnie niebawem (mam taką nadzieję). Dzięki temu, znów Fragujemy.com zacznie działać na pełnych obrotach. Czego życzę sobie jak i każdemu z Was. Oczekuję tylko, że podniesiecie mi morale, a nie na odwrót :) No i co jeszcze tutaj dodać. Zawsze, do końca pozostanę ADMINISTRATOREM TECHNICZNYM - mam tu na myśli zarówno forum jak i serwery. Ta kwestia nigdy się nie zmieni. Pozdrawiam
