Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'sieciowy' .
-
Witam! Z racji tego, że nie możemy się zgrać na dokładną godzinę i zawsze jest kogoś brak, to postanowiłem, że połączę grupę A z B i grupę C z D :) Aktualnie składy wyglądają następująco: GRUPA A: @MaRiaN @Hs^Fatal1T @MAJKEL @FurCze @Ice Tea @Wymiar @BONO - C @SQN @Kanrin GRUPA B: @Night - C @MeXeN! @SuVI @POLISH TEAM JU-JITSU xD @Semir - C @Red-Eagle @Fantazje Erotyczne Wypisałem te osoby które nie chcą już grać oraz te osoby o których po zapisach ślad zaginął :) Z racji tego, że w jednej grupie jest ponad 5 osób -> Zagramy dwa mecze, czyli pierwszy mecz + rewanżowy mecz, a jeżeli wystąpi taka sytuacja, że będzie remis to zagramy dogrywkę :)
-
Witam ponownie! W tym temacie przeprowadzę ankietę w której musicie zaznaczyć odpowiedź do każdego pytania. Pytanie 1 - Wybierz ten dzień w którym zagramy mieszańca. Pytanie 2 - Jest możliwość wykonania krótkiego filmiku na którym ja, osobiście, będę losował drużyny - na karteczkach wypiszę nicki -> wsypię je do jakiejś miski -> wymieszam -> na koniec będę losował... Podstawowe informacje: W sieciowym mieszańcu wezmą udział 4 drużyny, W każdej z drużyn jest 5 graczy + 1 rezerwowy, Wylosowane także zostanie która drużyna z którą będzie grać, Gramy dwie mapy, na jednej mapie gramy 24 rundy, tzn. po 12 rundach zmieniamy drużyny tzn.z CT do TT i z TT do CT., Jedna drużyna wybiera pierwszą mapę gry, druga wybiera kolejną mapę do gry, Każdy z zawodników musi posiadać STEAM, Zakaz używania jakichkolwiek wspomagaczy - każdy mecz będzie nagrywany (HLTV), Udział w mieszańcu biorą: @BONO @Wymiar @MAJKEL @Hs^Fatal1T @Night @Brayan^^ @MeXeN! @FurCze @(kropek) . @Red-Eagle @SPOK3Y^ST3GA^^C3P @ReV'o @MaRiaN @Krzywy1707 @arbi500 @Ice Tea @~Tic-TaC @Semir @Fantazje Erotyczne @DziubSon @POLISH TEAM JU-JITSU xD @Kanrin @SQN @SuVI
-
Witam serdecznie! Zapewne już wiecie o co chodzi czytając nazwę tematu.. Tak jest! Chciałbym zorganizować sieciowego mieszańca! Zagrać może dosłownie każdy, jeżeli uzbieramy ponad 15 osób to stworzymy 3 drużyny i zrobimy mały turniej :) Wystarczy napisać post oraz dodać dzień który pasuje Ci najbardziej (kiedy mam zagrać mieszańca).. Oczywiście obowiązkowy jest STEAM :) Aktualna lista: @BONO @Wymiar @MAJKEL @Hs^Fatal1T @Night @Brayan^^ @MeXeN! @FurCze @(kropek) . @CiapsoN. @Red-Eagle @SPOK3Y^ST3GA^^C3P @ReV'o @MaRiaN @Krzywy1707 @arbi500 @Ice Tea @~Tic-TaC @Semir @Fantazje Erotyczne @DziubSon - - 10 osób to podstawa, jeżeli będzie więcej to tak jak wspominałem, stworzymy mały turniej :) ZACHĘCAM DO ZAPISÓW!
