Skocz do zawartości

[CS:GO] Dyskusja o zmianach na serwerze MIRAGE #01


[BOT] Fraguś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 291
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • Właściciel
Opublikowano

Przeniosłem post. Nie działa, bo prawdopodobnie nie wgrałem pluginu. Później sprawdzę, bo na razie jestem zajęty usuwaniem starego IP serwera.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Proponuję dodanie prostego pluginu, który wyłączyłby teamowe flashe, czasami idzie dostać białej gorączki jak 5 raz w tej samej rundzie masz biało, bo ktoś nie ma mikrofonu, albo kompletnie nie patrzy na to co robi.

  • 4 tygodnie później...
  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

ujme tak --- jak zabijemy to odglosy jak z Quake II 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Proponuję dodać wtyczkę  antyflesh. Wtyczka powinna poprawić jakość gry, w ten sposób można by było uniknąć niepotrzebnych spinek miedzy graczami oraz zmniejszyć liczbę trolli na serwerze.

Opublikowano

Zostanie dodany autoslay na granicach respu po 1:10, ale antyflesh się nie pojawi.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

antyflash by się przydał dzieci flashuja specjalnie kogoś a nie którzy nie potrafią ich rzucać ;> no i jest problem z jedną rzeczą jak jest dużo graczy nagle fps spadają bardzo i są straszne klatki więc myślę tak żeby zmniejszyć ilość slotów :D

Opublikowano

Proponuje dodać do ekranu powitalnego link do forum, albo poprostu na ekranie powitalnym wyświetlać stronę główną forum. Mała rzecz ale moim zdaniem przydatna i cieszy.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Nie wiem czy post nadal żyje ponieważ ostatnie komentarze są z ponad roku...

Ale propozycja jest taka, by te wszystkie posty przywrócić do starej wersji.

To był post dotyczący serwera DD2? To przywrócić mu starą nazwę, zrobić oddzielny dział na forum z pododdziałami gdzie będą stare tematy z zamkniętych serwerów (takie specjalne archiwum) 

A tutaj porobić nowe posty tak jak np. galerię mirage na której mi zależy :D Jak i resztę postów które tylko w tytule noszą Mirage :/





Mam nadzieję że wiadomo o co chodzi i propozycja zostanie przyjęta

Opublikowano

Fakt można by przeczyścić trochę tutaj ale galeria serwera jest przecież -->

 

Opublikowano
1 minutę temu, $tryju napisał:

Fakt można by przeczyścić trochę tutaj ale galeria serwera jest przecież -->

 

 

 

To ten... (?)

W dniu 9.09.2014 o 20:44, Hayu napisał:

SS'y z serwera DD2

Chyba nie muszę tłumaczyć, na czym to polega. Wstawiamy wszelakie screeny z Serwera only DD2.

Opublikowano

To że pierwszy post nosi nazwę DD2 nie znaczy by tam obecnych screenów nie wrzucać :) jest tam trochę aktualnych w miarę screenów :) 

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
19 minut temu, Forestino # PorNogaming napisał:

u nas dziala ta komenda .. 

Ale to dla Csgo :D XD

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Proponowałbym wprowadzić linijke na chacie z informacja o przekazywaniu info o cheaterze na u@. Niektórzy o tym nie wiedzą i pisząc na ogólnym informują haxa o obecności admina. Nie zaszkodzi to nic a może pomóc ;)

Opublikowano
56 minut temu, KondzioKDJ napisał:

Proponowałbym wprowadzić linijke na chacie z informacja o przekazywaniu info o cheaterze na u@. Niektórzy o tym nie wiedzą i pisząc na ogólnym informują haxa o obecności admina. Nie zaszkodzi to nic a może pomóc ;)

Często przypominam na chacie o tym. 

Ale to jest dobry pomysł :)

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności