Skocz do zawartości

[CS:GO] Dyskusja o zmianach na serwerze MIRAGE #01


[BOT] Fraguś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co do zabijania przy autobalance sam proszę graczy, żeby tego nie robili, bo psuje to amtosfere i ekonomie szczególnie gdy ktoś nie ma VIP'a, ale fajnie byłoby to podpiać pod regulamin serwera.

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 291
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Zmieńcie antyrush żeby działał od 21 osób na serwerze bo obecnie jest to 20 osób czyli 19 graczy i GOTV przez co nie można raszować przy 19 osobach (:.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam, zauważyłem ostatnio, że w menu csgo przy wyborze serwera nie wyświetla się ile jest osób aktualnie na serwerze, ciągle jest 0 osób. Przez to też pewnie mniej osób wchodzi na serwer bo jak widzi się że nikogo nie ma to się po prostu nie wchodzi.

Opublikowano

2022-05-15 (1).png

2022-05-15.png

Jednak jest dobrze, błąd był spowodowany tym, że używałem i łączyłem się przez stare ip serwera. Po dodaniu nowego wszystko już pokazuje i jest dobrze.

obraz_2022-05-15_230629985.png

Opublikowano

Pierwszy raz wchodziłem z zakładki internet i też z tego dodałem ip do ulubionych. Było to chyba stare IP, ponieważ pamiętam że wyświetlało się coś tam "NOWE IP..." 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności